Ansatte - Seksjon for ernæringsepidemiologi

Listen inneholder 25 ansatte.
Navn Telefon E-post Emneord
Andersen, Lene Frost Instituttleder +47-22851374 l.f.andersen@medisin.uio.no Ernæring, Forebygging og mestring, Kostholdsmetodikk, Kostholdsforskning, Ernæringsepidemiologi
Astrup, Helene Førstekonsulent helene.astrup@medisin.uio.no
Brunvoll, Sonja Hjellegjerde Stipendiat +47-22851377 92087911 (mob) +47-92087911 s.h.brunvoll@medisin.uio.no Ernæring, Kreft, Kostholdsforskning, Brystkreft
Carlsen, Monica Hauger Førsteamanuensis +47-22851370 m.h.carlsen@medisin.uio.no Ernæring, Kostholdsforskning, Ernæringsepidemiologi, Kostholdsintervensjoner
Christensen, Jacob Juel Forsker j.j.christensen@medisin.uio.no
Gebremariam, Mekdes Postdoktor mekdes.gebremariam@medisin.uio.no
Halitaj, Blerina Vitenskapelig assistent blerina.halitaj@studmed.uio.no
Hansen, Lisa Brooke Vitenskapelig assistent l.b.hansen@medisin.uio.no
Himberg-Sundet, Anne Stipendiat anne.himberg-sundet@medisin.uio.no
Hjartåker, Anette Professor +47-22851330 anette.hjartaker@medisin.uio.no Ernæring, Kreft, Epidemiologi, Metodeutvikling og evaluering, Kostholdsforskning, Ernæringsepidemiologi
Johansen, Anne Marte Wetting Avdelingsingeniør +47-22851354 a.m.w.johansen@medisin.uio.no
Klemp, Ulf ulf.klemp@medisin.uio.no
Klepp, Knut Inge Professor II +47-22851378 +47-95760716 (mob) k.i.klepp@medisin.uio.no
Kristiansen, Anne Lene Førsteamanuensis +47-22851372 +47-92481021 (mob) a.l.kristiansen@medisin.uio.no
Lien, Nanna Professor +47-22851378 97593816 (mob) 97 59 38 16 nanna.lien@medisin.uio.no Ernæring, Atferd, Forebygging og mestring, Samfunnsernæring, Barn og unge, Sosial ulikhet, Longitudinelle studier
Løken, Elin Bjørge +47-22851371 e.b.loken@medisin.uio.no
Medin, Anine Christine Forsker +47-22851349 47463893 (mob) a.c.medin@medisin.uio.no Ernæring, Kostholdsmetodikk, Kostholdsforskning
Molven, Kristine Duus Vitenskapelig assistent k.d.molven@studmed.uio.no
Munaf, Mobeen Vitenskapelig assistent mobeen.munaf@studmed.uio.no
Myhre, Jannicke Borch Avdelingsingeniør +47-91758685 (mob) j.b.myhre@medisin.uio.no
Norberg, Nina Førstekonsulent nina.norberg@medisin.uio.no
Paulsen, Mari Mohn Forsker m.m.paulsen@medisin.uio.no Ernæring, Ernæringsepidemiologi, Kostholdsforskning
Randby, Jorunn Sofie Student j.s.randby@medisin.uio.no
Ursin, Giske Professor II +47-22851379 giske.ursin@medisin.uio.no Kreft, Genetikk og epidemiologi
Vennerød, Frida Felicia f.f.vennerod@studmed.uio.no