English version of this page

Ansatte i Seksjon for studieadministrative datasystemer

Personer 1 - 20 av 20
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Alan Louis Belardinelli Belardinelli, Alan Louis Førstekonsulent +47-22857763 a.l.belardinelli@admin.uio.no Etter- og videreutdanning (EVU), Felles studentsystem FS
Bilde av Ida Rudi Bellizia Bellizia, Ida Rudi Overingeniør +47-22858016 i.r.bellizia@admin.uio.no Felles studentsystem FS, Rapportering, Forskerutdanning
Bilde av Lars Bergseth-Hasle Bergseth-Hasle, Lars Senioringeniør +47-22857748 lars.bergseth-hasle@admin.uio.no TP, Timeplanlegging, Felles Studentsystem FS
Bilde av Helge J. Bjørnhaug Bjørnhaug, Helge J. Senioringeniør +47-22856299 h.j.bjornhaug@admin.uio.no Rapportering, Felles studentsystem FS, Statistikk, Emner
Bilde av Vibeke Braaten Braaten, Vibeke Overingeniør +47-22857923 vibeke.braaten@admin.uio.no Felles Studentsystem FS, TP, Studentdata
Bilde av Matthew Davies Davies, Matthew Seniorkonsulent +47-22856197 matthew.davies@admin.uio.no Felles studentsystem FS
Bilde av Lena Charlotte Finseth Finseth, Lena Charlotte Seniorrådgiver +47-22854229 l.c.finseth@admin.uio.no Studentdata, Felles Studentsystem FS, Regelverk
Bilde av Michael Schøyen Grude Grude, Michael Schøyen Overingeniør +47-22844148 m.s.grude@admin.uio.no Plagiatkontroll, Fagpersonweb, Timeplanlegging, TP, Felles Studentsystem FS, URKUND
Bilde av Kamilla Schau Holand Holand, Kamilla Schau Førstekonsulent +47-22844195 k.s.holand@admin.uio.no
Bilde av Hans Joar Johannessen Johannessen, Hans Joar Overingeniør +47-22856809 95930722 h.j.johannessen@admin.uio.no Digital eksamen, Plagiatkontroll, URKUND
Bilde av Anne-Lise Lande Lande, Anne-Lise Seksjonssjef +47-22840798 +47-95233839 a.l.lande@admin.uio.no
Lorentzen, Aleksander Rådgiver +47-22859851 aleksander.lorentzen@admin.uio.no Digital eksamen, Eksamensplanlegging
Bilde av Pål Erik Megaard Megaard, Pål Erik Senioringeniør +47-22857922 p.e.megaard@admin.uio.no Statistikk, TP, Timeplanlegging, Rapportering, Felles Studentsystem FS
Bilde av Francesco Nardone Nardone, Francesco Senioringeniør francesco.nardone@admin.uio.no
Bilde av Solveig Blomstrøm Nordbø Nordbø, Solveig Blomstrøm Førstekonsulent +47-22857717 s.b.nordbo@admin.uio.no
Sikkeland, Karen Skadsheim Overingeniør +47-22858248 k.s.sikkeland@admin.uio.no Studentdata, Felles studentsystem FS, Tableau, Ressursplanlegging, Statistikk, Ph.d. data, Rapportering
Bilde av Johanne Randøl Smestad Smestad, Johanne Randøl Overingeniør +47-22855016 +47 900 20 359 j.r.smestad@admin.uio.no Digital eksamen, Felles studentsystem FS
Bilde av Petter Bogen Sydhagen Sydhagen, Petter Bogen Overingeniør +47-22856803 p.b.sydhagen@admin.uio.no
Bilde av Margrethe Wielgosz Wielgosz, Margrethe Førstekonsulent +47-22857482 margrethe.wielgosz@admin.uio.no Felles studentsystem FS
Bilde av Anette Øygarden Øygarden, Anette Førstekonsulent +47-22857720 anette.oygarden@admin.uio.no