Personer med emneord «Communications»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Britt Amundsen  Hoel Hoel, Britt Amundsen Assistant director of Estates +47-91368921 b.a.hoel@admin.uio.no Management, Estate Management, Financial Management, Strategy, Procurement, HR, Communications
Bilde av Maren Nordbø Dahle Dahle, Maren Nordbø Coordinator of the buddy system m.n.dahle@admin.uio.no Buddy system, Communications
Bilde av Bente Bakken Bakken, Bente Senior Adviser +47 95720507 bente.bakken@admin.uio.no Communications, Press Contact, Community contact, UiO:Energy, Sustainability, Speeches, Chronicles, Strategic Communication Consulting, UiO:Energy
Bilde av Andres Øverbø Øverbø, Andres Coordinator of the buddy system +47-46834806 Buddy system, Communications, Library
Bilde av Anette Clason Lund Lund, Anette Clason Adviser +47 22854593 a.c.lund@admin.uio.no Web publishing, Web editor, Communications
Bilde av Hedvig Lie Nygaard Nygaard, Hedvig Lie Senior Adviser +47 22857534 h.l.nygaard@admin.uio.no Student recruitment, Communications, Social contact, Partnerforum, Diversity and equality
Bilde av Kristin Storbæk Storbæk, Kristin Senior Adviser +47 22854030 kristin.storbak@admin.uio.no Events, Counselling, Marketing, Communications, Public relations
Bilde av Dina Norborg Norborg, Dina Senior Adviser +47 22857714 +47 90607331 dina.norborg@admin.uio.no Communications, Web publishing, Web editor
Bilde av Håkon Mellbye Sverdrup Sverdrup, Håkon Mellbye Senior Adviser h.m.sverdrup@admin.uio.no Communications, Internal communication, Strategic Communication consulting, Speeches, Innovation
Bilde av Liv Dalen Tennøe Tennøe, Liv Dalen Section Manager +47 48247191 l.d.tennoe@admin.uio.no Strategy, Communications, Management
Bilde av Julie Jacobsen Jacobsen, Julie Senior Adviser +47 45912513 julie.jacobsen@admin.uio.no Process and project management, Web editor, Web publishing, Communications, Google analytics
Bilde av Berit Kolberg Rossiné Rossiné, Berit Kolberg Director of Department b.k.rossine@admin.uio.no Communications, Strategy, Management
Bilde av Elisabeth Høgset Todal Todal, Elisabeth Høgset Senior Adviser +47 90081079 e.h.todal@admin.uio.no Communications, Web editor, Web publishing, Internal communication
Bilde av Ingeborg Kang Jørgensen Jørgensen, Ingeborg Kang Adviser +47 40046123 i.k.jorgensen@admin.uio.no Communications, Web editor, Web publishing, Internal communication
Bilde av Bente Hennie Strandh Strandh, Bente Hennie Senior Adviser +47 22855445 +47 99225848 b.h.strandh@admin.uio.no Events, Project management, Internal communication, Web publishing, Communications