Personer med emneord «Ledelse» - Side 2

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Bjørn Nordstrøm Nordstrøm, Bjørn Avdelingsleder +47 93043093 bjorn.nordstrom@admin.uio.no Bygningsdrift, Ledelse
Bilde av Anita Sandberg Sandberg, Anita Seniorrådgiver +47 90614459 anita.sandberg@admin.uio.no Strategi, Ledelse, Organisasjonsutvikling
Bilde av John Skogen Skogen, John Direktør +47 90912252 john.skogen@admin.uio.no Ledelse, Eiendomsutvikling
Bilde av Ingrid Sogner Sogner, Ingrid Seksjonssjef +47 22854465 +47 90663386 ingrid.sogner@admin.uio.no Ledelse, Forskerutdanning, Forskningsetikk, Forskningsinfrastruktur, Ekstern finansiering, Åpen forskning, Innovasjon, Juridisk rådgivning, Kontrakter
Bilde av Kristin Fossum Stene Stene, Kristin Fossum Seksjonsleder +47 22855548 +47 92433392 k.f.stene@admin.uio.no Ledelse, Strategi, Internasjonalt samarbeid
Bilde av Torborg Storaas Storaas, Torborg Fungerende stabsdirektør +47 408 73 066 torborg.storaas@admin.uio.no Ledelse, HR, Ansettelser, Økonomistyring, Innkjøp, Kommunikasjon
Bilde av Liv Dalen Tennøe Tennøe, Liv Dalen Seksjonssjef +47 48247191 l.d.tennoe@admin.uio.no Strategi, Kommunikasjon, Ledelse
Bilde av Arvid Thorstensen Thorstensen, Arvid Seksjonssjef +47 41567417 arvid.thorstensen@admin.uio.no Ledelse, Vedlikeholdsplaner, Tilstandsvurdering, Bygningsteknikk
Bilde av Tone E. Thrap-Meyer Thrap-Meyer, Tone E. Avdelingsleder +47 22844420 +47 92812091 t.e.thrap-meyer@admin.uio.no Ledelse, Budsentralen
Bilde av Ragnhild Sverdrup Tveitan Tveitan, Ragnhild Sverdrup Prosjektleder +47-22841027 +47-91132645 r.s.tveitan@admin.uio.no Ledelse, Lønn, Regelverk
Bilde av Kristin S Valentinsen Valentinsen, Kristin S Avdelingsleder +47 22844817 +47 95999178 k.s.valentinsen@admin.uio.no Renhold, Ledelse, Renholdsoperatør
Bilde av Vivetharan Vivekananthan Vivekananthan, Vivetharan Avdelingsleder +47 92891063 vivetharan.vivekananthan@admin.uio.no Renhold, Ledelse
Bilde av Bjørnar Vold-Sarnes Vold-Sarnes, Bjørnar Leder +47-22856302 +47-90851931 bjornar.vold-sarnes@admin.uio.no Ledelse, Rådgivning