Personer med emneord «Maintenance and Operations»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Gabrielle Tandberg Tandberg, Gabrielle Senior Executive Officer +47 22859801 +47 95845028 gabrielle.tandberg@admin.uio.no Events, Support, Maintenance and operations
Bilde av Tore Øygarden Øygarden, Tore Senior Executive Officer +47 22859557 +4791354670 tore.oygarden@admin.uio.no Maintenance and Operations
Bilde av Mehmet Eser Eser, Mehmet Senior Executive Officer +47 22851608 +47 97763186 mehmet.eser@admin.uio.no Maintenance and Operations, Building maintenance
Bilde av Gaute Juveth Juveth, Gaute Senior Engineer +47 40006223 gaute.juveth@admin.uio.no Maintenance and Operations
Bilde av John-Are Sørlie Sørlie, John-Are Head Engineer +4748105565 j.a.sorlie@admin.uio.no Maintenance and Operations
Bilde av Hanne Olive Schjermann-Ulvin Schjermann-Ulvin, Hanne Olive Head Engineer +47 45519452 h.o.schjermann-ulvin@admin.uio.no Maintenance and Operations
Bilde av Andreas Sørvik Sørvik, Andreas Head Engineer +47 98065509 andreas.sorvik@admin.uio.no Maintenance and Operations
Bilde av Ole Martin Boger Boger, Ole Martin Works Coordinator +47 90628322 o.m.boger@admin.uio.no Maintenance and Operations, Building maintenance
Bilde av Oscar Guemes Castro Castro, Oscar Guemes Works Technician +47 90294874 o.g.castro@admin.uio.no Building maintenance, Maintenance and Operations
Bilde av Lasse Robert C Sydhagen Sydhagen, Lasse Robert C Works Coordinator +47 22852299 +47 93088460 l.r.c.sydhagen@admin.uio.no Maintenance and Operations
Stang, Nicolay Jautesius Works Technician +47 91118149 n.j.stang@admin.uio.no Maintenance and Operations
Bilde av Bjørge Austad Austad, Bjørge Works Coordinator +47 95118246 bjorge.austad@admin.uio.no Building Maintenance, Maintenance and Operations
Olsen, Jan Erik Works Coordinator +47 22854692 +47 95211342 j.e.olsen@admin.uio.no Maintenance and Operations
Bilde av Trond Paulsen Paulsen, Trond Works Coordinator +47 22857930 +47 97084127 trond.paulsen@admin.uio.no Maintenance and Operations
Bilde av Zoran Obrenovic Obrenovic, Zoran Works Technician +47 22855998 zoran.obrenovic@admin.uio.no Maintenance and Operations, Building maintenance
Myhr, Ragnhild Works Technician ragnhild.myhr@admin.uio.no Maintenance and Operations
Bilde av Tom Olafsen Olafsen, Tom Works Coordinator +47 22851673 +47 97152721 tom.olafsen@admin.uio.no Maintenance and Operations
Bilde av Ken Jansen Jansen, Ken Administrative Manager +47 22855793 +47 91178980 ken.jansen@admin.uio.no Maintenance and Operations, Building maintenance
Bilde av Mathis Sølverud Sølverud, Mathis Works Technician mathis.solverud@admin.uio.no Maintenance and Operations, Building maintenance
Bilde av Iglesias Domingo Astroza Astroza, Iglesias Domingo Works Technician +47 22844264 +47 90644685 i.d.astroza@admin.uio.no Maintenance and Operations, Building maintenance
Bilde av Ravichandrazan Shanmuganathan Shanmuganathan, Ravichandrazan Works Coordinator +47 90559971 ravichandrazan.shanmuganathan@admin.uio.no Maintenance and Operations, Building maintenance
Kjæmperud, Viggo Georg Works Technician +47 22855017 +47 99566298 v.g.kjamperud@admin.uio.no Maintenance and Operations
Bilde av Carlos Castellanos Castellanos, Carlos Works Technician +47 22859449 +47 92477330 carlos.castellanos@admin.uio.no Maintenance and Operations, Building maintenance
Bilde av Børre Myrbråten Myrbråten, Børre Works Coordinator +47 22859527 +47 48009656 borre.myrbraten@admin.uio.no Maintenance and Operations
Kristiansen, Ole Andreas Works Technician +47 22859711 o.a.kristiansen@admin.uio.no Maintenance and Operations