Personer med emneord «Maintenance and Operations»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Ole Henrik Alstad Alstad, Ole Henrik Engineer +47-22851017 +47-92208060 o.h.alstad@admin.uio.no Maintenance and Operations, Electrical engineering, Renovation
Bilde av Iglesias Domingo Astroza Astroza, Iglesias Domingo Works Technician +47 22844264 +47 90644685 i.d.astroza@admin.uio.no Maintenance and Operations, Building maintenance
Bilde av Bjørge Austad Austad, Bjørge Works Coordinator +47 95118246 bjorge.austad@admin.uio.no Building Maintenance, Maintenance and Operations
Bilde av Jamal Bajja Bajja, Jamal Works Technician +47 22852499 +47 97763185 jamal.bajja@admin.uio.no Maintenance and Operations, Building maintenance
Bilde av Ole Martin Boger Boger, Ole Martin Works Coordinator +47 90628322 o.m.boger@admin.uio.no Maintenance and Operations, Building maintenance
Bilde av Frode Buraas Buraas, Frode Works Coordinator +47 47756395 frode.buraas@admin.uio.no Maintenance and Operations, Building maintenance
Bilde av Carlos Castellanos Castellanos, Carlos Works Technician +47 22859449 +47 92477330 carlos.castellanos@admin.uio.no Building maintenance, Maintenance and Operations
Bilde av Oscar Guemes Castro Castro, Oscar Guemes Works Technician +47 90294874 o.g.castro@admin.uio.no Building maintenance, Maintenance and Operations
Bilde av Tom Reidar Eng Eng, Tom Reidar Works Technician +47 95195182 t.r.eng@admin.uio.no Maintenance and Operations, Building maintenance
Bilde av Mehmet Eser Eser, Mehmet Senior Executive Officer +47 22851608 +47 97763186 mehmet.eser@admin.uio.no Maintenance and Operations, Building maintenance
Bilde av Gunnar Hoel Hoel, Gunnar Works Coordinator +47 22851100 +47 91688800 gunnar.hoel@admin.uio.no Maintenance and Operations, Building maintenance
Bilde av Jan Hovde Hovde, Jan Works Coordinator +47 22845562 +47 97763180 jan.hovde@admin.uio.no Maintenance and Operations, Building maintenance
Bilde av Ken Jansen Jansen, Ken Administrative Manager +47 22855793 +47 91178980 ken.jansen@admin.uio.no Maintenance and Operations, Building maintenance
Bilde av Hans Christian Johnsen Johnsen, Hans Christian Works Technician +47 22851306 h.c.johnsen@admin.uio.no Maintenance and Operations
Bilde av Gaute Juveth Juveth, Gaute Senior Engineer +47 40006223 gaute.juveth@admin.uio.no Maintenance and Operations
Bilde av Kananathan Karalapillai Karalapillai, Kananathan Works Technician +47 22852274 +47 47906528 kananathan.karalapillai@admin.uio.no Maintenance and Operations
Bilde av Bjørn Erik Karstensen Karstensen, Bjørn Erik Works Technician +47 45296940 +47 45296940 b.e.karstensen@admin.uio.no Building maintenance, Maintenance and Operations
Bilde av Mesut Kasikci Kasikci, Mesut Works Coordinator +47 22844022 +47 90847665 +4790847665 mesut.kasikci@admin.uio.no Building maintenance, Maintenance and Operations
Kjæmperud, Viggo Georg Works Technician +47 22855017 +47 99566298 v.g.kjamperud@admin.uio.no Maintenance and Operations
Kristiansen, Ole Andreas Works Technician +47 22859711 o.a.kristiansen@admin.uio.no Maintenance and Operations
Bilde av Magnus Larsen Larsen, Magnus Works Technician +47 46447509 magnus.larsen@admin.uio.no Maintenance and Operations
Bilde av Ole-Petter Larsen Larsen, Ole-Petter Works Technician +47 92433860 o.p.larsen@admin.uio.no Building maintenance, Maintenance and Operations
Mathiessen, Geir Works Coordinator geir.mathiessen@admin.uio.no Maintenance and Operations
Myhr, Ragnhild Works Technician 228559555 ragnhild.myhr@admin.uio.no Maintenance and Operations
Bilde av Børre Myrbråten Myrbråten, Børre Works Coordinator +47 22859527 +47 48009656 borre.myrbraten@admin.uio.no Maintenance and Operations