Personer med emneord «ePhorte»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Geir Magnus Walderhaug Walderhaug, Geir Magnus Adviser +47 22844057 g.m.walderhaug@admin.uio.no Counselling, Archives, Training, ePhorte
Bilde av Anne-Gro Berg Berg, Anne-Gro Senior Adviser +47 22857776 a.g.berg@admin.uio.no ePhorte, Counselling, Support, Training, Web publishing, Archives
Bilde av Lena Andersen Andersen, Lena Section Manager +47 22855330 lena.andersen@admin.uio.no ePhorte, Project management, Archives
Bilde av Sigrid Førland Førland, Sigrid Senior Executive Officer +47 22858169 sigrid.forland@admin.uio.no Records management, Archives LOS, ePhorte, Mail room, Registry, Support, Counselling, Request for access to information, Courses
Bilde av Tor-Audun Kræmer-Olsen Kræmer-Olsen, Tor-Audun Adviser +47 22858157 +47 92646526 t.a.kramer-olsen@admin.uio.no Records management, Archives LOS, ePhorte, Mail room, Registry, Support, Counselling, Request for access to information, Courses
Bilde av Henrik Arnold Borge Borge, Henrik Arnold Senior Executive Officer +47 22844053 h.a.borge@admin.uio.no Records management, Archives LOS, ePhorte, Mail room, Registry, Support, Counselling, Request for access to information, Courses
Bilde av Are Holsted Holsted, Are Adviser +47 22844058 are.holsted@admin.uio.no Reporting, Support, Archives, Counselling, ePhorte, Training
Bilde av Ingeborg Vibe Vibe, Ingeborg Adviser +47 22845312 ingeborg.vibe@admin.uio.no ePhorte, Training, Courses, Public registry, User support, User administration
Berg, Øyvind A. Senior Executive Officer +47 22845314 o.a.berg@admin.uio.no ePhorte, Mail room, User support, Public registry
Bilde av Hanne Eriksen Eriksen, Hanne Senior Executive Officer +47 22854482 hanne.eriksen@admin.uio.no ePhorte, Archive, Superuser
Bilde av Thomas Aulin Aulin, Thomas Adviser +47 22858666 thomas.aulin@admin.uio.no Travel, Reimbursements, Advances, ePhorte, Safety representative
Bilde av Anne-Gro Berg Berg, Anne-Gro Seniorrådgiver +47 22857776 a.g.berg@admin.uio.no ePhorte, Rådgivning, arkiv
Bilde av Geir Magnus Walderhaug Walderhaug, Geir Magnus Rådgiver +47 22844057 +4741522110 g.m.walderhaug@admin.uio.no Rådgivning, Arkiv, Dokumentasjonsforvaltning, Opplæring, Offentleglova, ePhorte
Bilde av Lena Andersen Andersen, Lena Seksjonssjef +47 22855330 +47 95921564 lena.andersen@admin.uio.no ePhorte, Prosjektledelse, Arkiv
Bilde av Henrik Arnold Borge Borge, Henrik Arnold Seniorkonsulent +47 22844053 h.a.borge@admin.uio.no Arkiv LOS, ePhorte, Postmottak, Journalføring, Brukerstøtte for saksbehandlere og ledere, Veiledning, Innsynsbegjæringer, kurs
Bilde av Tor-Audun Kræmer-Olsen Kræmer-Olsen, Tor-Audun Rådgiver +47 22858157 +47 92646526 t.a.kramer-olsen@admin.uio.no Arkiv LOS, ePhorte, Postmottak, Journalføring, Brukerstøtte for saksbehandlere og ledere, Arkivfaglig veiledning, Innsynsbegjæringer, Kurs
Bilde av Are Holsted Holsted, Are Rådgiver +47 22844058 are.holsted@admin.uio.no Arkiv, Rapportering, Brukerstøtte, Opplæring, Rådgivning, ePhorte
Bilde av Øystein Moe Moe, Øystein Seniorkonsulent +47 22856490 oystein.moe@admin.uio.no Arkiv, ePhorte
Bilde av Astrid Nilsen-Nygaard Nilsen-Nygaard, Astrid Seniorkonsulent +47 22854393 astrid.nilsen-nygaard@admin.uio.no Arkiv, ePhorte
Langseth, Solfrid Oppedal Seniorkonsulent +47 22844433 s.o.langseth@admin.uio.no Arkiv, ePhorte
Bilde av Ingeborg Vibe Vibe, Ingeborg Rådgiver +47 22845312 ingeborg.vibe@admin.uio.no ePhorte, Opplæring, Brukerstøtte, Kurs, Offentlig journal, Arkivplan
Bilde av Liv Prestgard Prestgard, Liv Seniorkonsulent +47 22845316 97763771 liv.prestgard@admin.uio.no ePhorte, Postmottak, Offentlig journal, Journalføring, prisnominasjoner, priser
Bilde av Tino Lamprecht Lamprecht, Tino Førstekonsulent +47 22856945 tino.lamprecht@admin.uio.no Arkiv, ePhorte, Superbruker
Bilde av Hanne Eriksen Eriksen, Hanne Seniorkonsulent +47 22854482 hanne.eriksen@admin.uio.no ePhorte, Arkiv, Superbruker
Bilde av John Erick Salazar Salazar, John Erick Avdelingsleder +47 22856773 j.e.salazar@admin.uio.no ePhorte, Arkiv, Superbruker, Teamleder