Personer med emneord «Arkiv»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Anne-Gro Berg Berg, Anne-Gro Seniorrådgiver +47 22857776 a.g.berg@admin.uio.no ePhorte, Rådgivning, arkiv
Bilde av Geir Magnus Walderhaug Walderhaug, Geir Magnus Rådgiver +47 22844057 +4741522110 g.m.walderhaug@admin.uio.no Rådgivning, Arkiv, Dokumentasjonsforvaltning, Opplæring, Offentleglova, ePhorte
Bilde av Lena Andersen Andersen, Lena Seksjonssjef +47 22855330 +47 95921564 lena.andersen@admin.uio.no ePhorte, Prosjektledelse, Arkiv
Bilde av Are Holsted Holsted, Are Rådgiver +47 22844058 are.holsted@admin.uio.no Arkiv, Rapportering, Brukerstøtte, Opplæring, Rådgivning, ePhorte
Bilde av Øystein Moe Moe, Øystein Seniorkonsulent +47 22856490 oystein.moe@admin.uio.no Arkiv, ePhorte
Bilde av Astrid Nilsen-Nygaard Nilsen-Nygaard, Astrid Seniorkonsulent +47 22854393 astrid.nilsen-nygaard@admin.uio.no Arkiv, ePhorte
Langseth, Solfrid Oppedal Seniorkonsulent +47 22844433 s.o.langseth@admin.uio.no Arkiv, ePhorte
Trandheim, Åse Torunn Avdelingsleder +47 22856365 +47 47673185 a.t.trandheim@admin.uio.no Arkiv, Brukerstøtte for saksbehandlere og ledere, Veiledning, Innsynsbegjæringer, Kurs
Bilde av Wiggo Bjørn Hansen Hansen, Wiggo Bjørn Seniorrådgiver +47 22845317 w.b.hansen@admin.uio.no Arkiv, Arkivplan. Utredning
Bilde av Tino Lamprecht Lamprecht, Tino Førstekonsulent +47 22856945 tino.lamprecht@admin.uio.no Arkiv, ePhorte, Superbruker
Bilde av Hanne Eriksen Eriksen, Hanne Seniorkonsulent +47 22854482 hanne.eriksen@admin.uio.no ePhorte, Arkiv, Superbruker
Bilde av John Erick Salazar Salazar, John Erick Avdelingsleder +47 22856773 j.e.salazar@admin.uio.no ePhorte, Arkiv, Superbruker, Teamleder
Bilde av Tone Grethe Valdal Valdal, Tone Grethe Seniorkonsulent t.g.valdal@admin.uio.no Arkiv, ePhorte
Bilde av Toralf Nystøyl Nystøyl, Toralf Rådgiver +47 22857373 toralf.nystoyl@admin.uio.no Arkiv, ePhorte, Brukerstøtte
Hartvig, Gunnar Rådgiver +47 22845587 gunnar.hartvig@admin.uio.no ePhorte, arkiv
Bilde av Yamila Lopez Munoz Lopez Munoz, Yamila Rådgiver +47 22852242 y.l.munoz@admin.uio.no Arkiv, ePhorte, Journalføring, brukerstøtte for saksbehandlere og ledere, innsynsbegjæringer, Postmottak
Viksjø, Kristin Koren Seniorkonsulent +47 22845588 k.k.viksjo@admin.uio.no ePhorte, Brukerstøtte, Arkiv
Stunes, Lene Seniorkonsulent lene.stunes@admin.uio.no arkiv, ePhorte