Personer med emneord «Basware»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Donya Bota Bota, Donya Seniorkonsulent +47-22857659 donya.bota@admin.uio.no Basware, Fakturaer, Bilag, Oracle, OA
Bilde av Monika Johnsen Fjeld Fjeld, Monika Johnsen Førstekonsulent +47-22858087 m.j.fjeld@admin.uio.no Basware, Oracle, OA, Fakturaer, Bilag
Bilde av Ellen Svendby Gravklev Gravklev, Ellen Svendby Senior Adviser +47-22854476 +47-95100467 e.s.gravklev@admin.uio.no Project Management, IT Advisory, Application Management, Oracle, Basware
Bilde av Elisabeth Hegerstrøm Hegerstrøm, Elisabeth Førstekonsulent +47-22857086 elisabeth.hegerstrom@admin.uio.no OA, Fakturaer, Oracle, Bilag, Basware
Bilde av Tone Morken Morken, Tone Seniorrådgiver +47-22856322 +47-95832712 tone.morken@admin.uio.no Økonomirapporter, Prosjektledelse, Systemutvikling, Applikasjonsforvaltning, Rådgivning, Basware, Oracle
Bilde av Tone Morken Morken, Tone Senior Adviser +47-22856322 +47-95832712 tone.morken@admin.uio.no Financial reports, Application management, Project management, Oracle, Counselling, Basware, System development
Bilde av Lars Myhrvold Myhrvold, Lars Avdelingsleder +47-22854992 +47-92628110 lars.myhrvold@admin.uio.no Oracle, OA, Basware
Bilde av Bikramdeep Singh Pannu Pannu, Bikramdeep Singh Førstekonsulent +47-22841489 bikramsp@admin.uio.no Basware, Oracle, OA, Fakturaer, Bilag
Bilde av Anne Ingeborg Sørensen Sørensen, Anne Ingeborg Førstekonsulent +47-22857058 a.i.sorensen@admin.uio.no Bilag, OA, Fakturaer, Oracle, Basware
Bilde av Heidi Wang Wang, Heidi Rådgiver +47-22857846 +47-48237080 heidi.wang@admin.uio.no Basware, Oracle, Testledelse, Rådgivning, Prosjektledelse, Applikasjonsforvaltning
Bilde av Heidi Wang Wang, Heidi Adviser +47-22857846 +47-48237080 heidi.wang@admin.uio.no Counselling, Application testing management, Project management, Basware, Application management, Oracle
Bilde av Christin Øvstaas Øvstaas, Christin Seniorrådgiver +47-22855929 christin.ovstaas@admin.uio.no Basware, Systemutvikling, Rådgivning, Applikasjonsforvaltning, Oracle
Bilde av Christin Øvstaas Øvstaas, Christin Senior Adviser +47-22855929 christin.ovstaas@admin.uio.no Basware, Counselling, System development, Oracle, Application management