Personer med emneord «Canvas»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Mirjana Coh Coh, Mirjana Adviser +47 22852942 +47 99359393 +4799359393 mirjana.coh@link.uio.no Rådgivning, Kurs, Canvas-inspo, Brukerstøtte, Canvas, wiki, Læringsteknologi, digitale læremidler, digitale læringsressurser, Digitale medier, Inspirsjonsseminar
Bilde av Mirjana Coh Coh, Mirjana Rådgiver +47 22852942 +47 99359393 +4799359393 mirjana.coh@link.uio.no Rådgivning, Kurs, Canvas-inspo, Canvas, wiki, Læringsteknologi, digitale læremidler, digitale læringsressurser, Digitale medier, MOOC (Massive Open Online Courses), digitale læringsomgivelser
Bilde av Darrin Joseph Corbin Corbin, Darrin Joseph Head Engineer +47 22857075 d.j.corbin@admin.uio.no Digital exam, Digital learning environment, Digital learning resources, Inspera, Canvas, LMS, Leganto
Bilde av Darrin Joseph Corbin Corbin, Darrin Joseph Overingeniør +47 22857075 d.j.corbin@admin.uio.no Digitalt læringsmiljø, Digitale læringsressurser, Canvas, LMS, Leganto, Universell utforming, Circle U, Erasmus Without Papers
Bilde av Ingeborg Fauske Ekdahl Ekdahl, Ingeborg Fauske Overingeniør +47 22850407 i.f.ekdahl@admin.uio.no Studieadministrasjon, Canvas, Inspera
Bilde av Frode Fagerbakk Fagerbakk, Frode Senioringeniør +47 22851591 frode.fagerbakk@admin.uio.no Felles studentsystem FS, Statistikk, Tableau, Canvas
Bilde av Karoline Niklasson Niklasson, Karoline Adviser +47 22856384 karoline.niklasson@iss.uio.no FS, Inspera, Admissions, Canvas, TP, Special Needs, Student and Academic Administration
Bilde av Petter Bogen Sydhagen Sydhagen, Petter Bogen Head Engineer +47 22856803 p.b.sydhagen@admin.uio.no Examination, Plagiarism check, URKUND, Inspera, Canvas
Bilde av Petter Bogen Sydhagen Sydhagen, Petter Bogen Overingeniør +47 22856803 p.b.sydhagen@admin.uio.no Eksamen, Plagiatkontroll, URKUND, Inspera, Canvas