Personer med emneord «Forskningsadministrasjon»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Vibeke Alm Alm, Vibeke Seniorrådgiver +47 22856010 vibeke.alm@admin.uio.no Forskningsadministrasjon, Forskningspolitikk, Strategi, Tverrfakultære forskningsområder, Forskningssamarbeid, Forskningsinfrastruktur, Ekstern finansiering
Bilde av Sjur Rynningen Bie-Lorentzen Bie-Lorentzen, Sjur Rynningen Seniorrådgiver +32 499 83 51 99 s.r.bie-lorentzen@admin.uio.no Circle U, Forskningsadministrasjon, Internasjonalt samarbeid, EU, Ekstern finansiering, Horisont Europa
Bilde av Anna Olavsdotter Kolberg Buverud Buverud, Anna Olavsdotter Kolberg Seniorrådgiver +47 22858437 a.o.k.buverud@admin.uio.no Forskningsadministrasjon, Internasjonalt samarbeid, Forskerutdanning, Forskermobilitet, Fellesgrader, Lederutvikling, Karrierestøtte, Akademisk Dugnad
Bilde av Marit Egner Egner, Marit Seniorrådgiver +47 22858490 +4796239029 marit.egner@admin.uio.no Forskningsadministrasjon, Strategi, Internasjonalt samarbeid, Forskningssamarbeid, Nord-Sør-programmer og satsninger, NORHED, Ekstern finansiering, Lederutvikling, Prioriterte land, NORPART, Scholars at risk
Bilde av Sofia Elamson Elamson, Sofia Seniorrådgiver sofia.elamson@admin.uio.no Internasjonalt samarbeid, forskningssamarbeid, forskningsadministrasjon, bærekraft, Brasil, India, Japan, INTPART, SYLFF
Bilde av Marit Johanne Furunes Furunes, Marit Johanne Forskningsrådgiver 22854503 m.j.furunes@imv.uio.no Forskningsadministrasjon
Bilde av Åse-Marit Kristiansen Kristiansen, Åse-Marit Seniorrådgiver +47 416 12 054 a.m.kristiansen@admin.uio.no Forskerutdanning, Karrierestøtte, Forskningsadministrasjon, Forskningsetikk, ph.d.
Bilde av Trine Merete Kvernmo Kvernmo, Trine Merete Seniorrådgiver +47 22858458 t.m.kvernmo@admin.uio.no Internasjonalt samarbeid, Forskningssamarbeid, Prioriterte land, Russland, Canada, Nordområdene, Arktis, Polar, Hav, Ekstern finansiering, Strategi, Tverrfakultære forskningsområder, Forskningsadministrasjon, Kompetanseutvikling
Mellem, Gøril Seniorrådgiver +47 22858478 goril.mellem@admin.uio.no Internasjonalt samarbeid, Forskningssamarbeid, Prioriterte land, Kina, Sør-Korea, USA, Ekstern finansiering, Strategi, Tverrfakultære forskningsområder, Forskningsadministrasjon
Bilde av Magnus Otto Rønningen Rønningen, Magnus Otto Seniorrådgiver +47 22854170 m.o.ronningen@admin.uio.no Statistikk, Forskningsadministrasjon, Analyse, Forskningsresultater, Forskningspolitikk, Priser, Virksomhetsstyring
Bilde av Anne Cathrine Wesnes Wesnes, Anne Cathrine Administrativ leder RITMO (permisjon) +47 22 85 44 89 +47 920 456 19 a.c.wesnes@imv.uio.no Sentre for fremragende forskning (SFF), Administrativ ledelse, Forskningssamarbeid, Forskningsadministrasjon
Bilde av Lars Øen Øen, Lars Seniorrådgiver +47 22844745 lars.oen@admin.uio.no Forskningsadministrasjon, Internasjonalt samarbeid, EU, Ekstern finansiering, Forskningssamarbeid, Horisont 2020