Personer med emneord «Forskningssamarbeid»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Anne Cathrine Wesnes Wesnes, Anne Cathrine Administrativ leder RITMO +47 22 85 44 89 +47 920 456 19 a.c.wesnes@imv.uio.no Sentre for fremragende forskning (SFF), Administrativ ledelse, Forskningssamarbeid, Forskningsadministrasjon
Bilde av Karen Pauline Crawshaw Johansen Johansen, Karen Pauline Crawshaw Seniorrådgiver +47 22858476 +47 97578028 +4797578028 k.p.c.johansen@admin.uio.no Internasjonalt samarbeid, Forskningssamarbeid, Prioriterte land, Strategi, Forskningspolitikk, Forskningsadministrasjon, Innovasjon, Ekstern finansiering
Bilde av Lars Øen Øen, Lars Seniorrådgiver +47 22844745 lars.oen@admin.uio.no Forskningsadministrasjon, Internasjonalt samarbeid, EU, Ekstern finansiering, Forskningssamarbeid, Horisont 2020
Bilde av Marit Egner Egner, Marit Seniorrådgiver +47 22858490 +4796239029 marit.egner@admin.uio.no Forskningsadministrasjon, Strategi, Internasjonalt samarbeid, Forskningssamarbeid, Nord-Sør-programmer og satsninger, NORHED, Ekstern finansiering, Lederutvikling, Prioriterte land, NORPART, Scholars at risk
Bilde av Mette Sollihagen Hauge Hauge, Mette Sollihagen Seniorrådgiver +47 22856002 +47 91590047 m.s.hauge@admin.uio.no Forskningsinfrastruktur, Samarbeidsorganet UiO og Helse Sør-Øst, Oslo Universitetssykehus, Forskningssamarbeid, Forskningsetikk, Høringsuttalelser
Bilde av Vibeke Alm Alm, Vibeke Seniorrådgiver +47 22856010 vibeke.alm@admin.uio.no Forskningsadministrasjon, Forskningspolitikk, Strategi, Tverrfakultære forskningsområder, Forskningssamarbeid, Forskningsinfrastruktur, Ekstern finansiering
Mellem, Gøril Seniorrådgiver +47 22858478 goril.mellem@admin.uio.no Internasjonalt samarbeid, Forskningssamarbeid, Prioriterte land, Kina, Sør-Korea, USA, Ekstern finansiering, Strategi, Tverrfakultære forskningsområder, Forskningsadministrasjon
Bilde av Trine Merete Kvernmo Kvernmo, Trine Merete Seniorrådgiver +47 22858458 t.m.kvernmo@admin.uio.no Internasjonalt samarbeid, Forskningssamarbeid, Prioriterte land, Russland, Canada, Nordområdene, Arktis, Polar, Hav, Ekstern finansiering, Strategi, Tverrfakultære forskningsområder, Forskningsadministrasjon
Bilde av Siv Kathrine Jin Skorstad Skorstad, Siv Kathrine Jin Seniorrådgiver +47 22854434 s.k.j.skorstad@admin.uio.no Juridisk rådgivning, Kontrakter, Regelverk, Forskningssamarbeid, Forskningsetikk, Forskningsadministrasjon, Forskningsetisk utvalg, Personvern, NORHED