Personer med emneord «Forskningssamarbeid»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Vibeke Alm Alm, Vibeke Seniorrådgiver +47 22856010 vibeke.alm@admin.uio.no Forskningsadministrasjon, Forskningspolitikk, Strategi, Tverrfakultære forskningsområder, Forskningssamarbeid, Forskningsinfrastruktur, Ekstern finansiering
Bilde av Marit Egner Egner, Marit Seniorrådgiver +47 22858490 +4796239029 marit.egner@admin.uio.no Forskningsadministrasjon, Strategi, Internasjonalt samarbeid, Forskningssamarbeid, Nord-Sør-programmer og satsninger, NORHED, Ekstern finansiering, Lederutvikling, Prioriterte land, NORPART, scholars at risk
Bilde av Torbjørn Grønner Grønner, Torbjørn Seniorrådgiver +47 22857015 torbjorn.gronner@admin.uio.no Forskningsadministrasjon, Strategi, Ekstern finansiering, EØS-midlene, Internasjonalt samarbeid, Forskningssamarbeid, Utdanningssamarbeid
Bilde av Ann Kristin Sørli Halvorsen Halvorsen, Ann Kristin Sørli Seniorrådgiver +47 22856023 a.k.s.halvorsen@admin.uio.no EU, Forskningsadministrasjon, Internasjonalt samarbeid, Ekstern finansiering, Forskningssamarbeid, EU-kontoret
Bilde av Mette Sollihagen Hauge Hauge, Mette Sollihagen Seniorrådgiver +47 22856002 +47 91590047 m.s.hauge@admin.uio.no Forskningsinfrastruktur, Samarbeidsorganet UiO og Helse Sør-Øst, Oslo Universitetssykehus, Forskningssamarbeid, Forskningsetikk, Høringsuttalelser
Bilde av Karen Crawshaw Johansen Johansen, Karen Crawshaw Seniorrådgiver +47 22858476 +47 97578028 +4797578028 k.c.johansen@admin.uio.no Internasjonalt samarbeid, Forskningssamarbeid, Prioriterte land, Strategi, Forskningspolitikk, Forskningsadministrasjon
Bilde av Trine Merete Kvernmo Kvernmo, Trine Merete Seniorrådgiver +47 22858458 t.m.kvernmo@admin.uio.no Internasjonalt samarbeid, Forskningssamarbeid, Prioriterte land, Russland, Norden, Nordområdene, Arktis, Antarktis, Hav, Ekstern finansiering, Strategi, Tverrfakultære forskningsområder, Forskningsadministrasjon
Bilde av Siv Kathrine Jin Skorstad Skorstad, Siv Kathrine Jin Rådgiver +47 22854434 s.k.j.skorstad@admin.uio.no Juridisk rådgivning, Kontrakter, Regelverk, Forskningssamarbeid
Bilde av Mette Topnes Topnes, Mette Seniorrådgiver +47 22858175 mette.topnes@admin.uio.no Forskningsadministrasjon, Internasjonalt samarbeid, EU, H2020, Ekstern finansiering, Forskningssamarbeid, PES, EU-kontoret, ERC
Bilde av Anne Cathrine Wesnes Wesnes, Anne Cathrine Administrativ leder RITMO +47 22 85 44 89 +47 920 456 19 a.c.wesnes@imv.uio.no Sentre for fremragende forskning (SFF), Administrativ ledelse, Forskningssamarbeid, Forskningsadministrasjon
Bilde av Lars Øen Øen, Lars Seniorrådgiver +47 22844745 lars.oen@admin.uio.no Forskningsadministrasjon, Internasjonalt samarbeid, EU, Ekstern finansiering, Forskningssamarbeid, H2020