Personer med emneord «Galenisk farmasi»

Navn Telefon E-post Emneord
Breiby, Bente Amalie Overingeniør +47 22856134 b.a.breiby@farmasi.uio.no Instrumentansvar, Innkjøp, Galenisk farmasi
Grønlien, Krister Gjestvang Stipendiat k.g.gronlien@farmasi.uio.no Farmasi, Galenisk farmasi, Biologiske produkter, kollagen
Hiorth, Marianne Professor +47 22857905 marianne.hiorth@farmasi.uio.no Statistisk forsøksplanlegging og multivariat evaluering, Galenisk farmasi, Legemiddelformulering, Livsvitenskap, Bioadhesjon, Life Science, Polymerer, Bionanoteknologi
Jonassen, Helene Førstelektor - i permisjon Life Science, Galenisk farmasi, Legemiddelformulering, Drug delivery, Bionanoteknologi, Bioadhesjon, Polymerer, Nanopartikler, Mikropartikler
Larsen, Tove Overingeniør +47 22856588 +4797510240 (mob) tove.larsen@farmasi.uio.no Galenisk farmasi, Instrumentansvarlig
Sande, Sverre Arne Professor +47 22856590 +4791833324 (mob) s.a.sande@farmasi.uio.no Life Science, Galenisk farmasi, Legemiddelformulering, Bionanoteknologi, Bioadhesjon, Biopolymerer, Statistisk forsøksplanlegging, Multivariat evaluering, Prinsipal-komponent metoder
Smistad, Gro Professor +47 22856592 gro.smistad@farmasi.uio.no Life Science, Galenisk farmasi, Legemiddelformulering, Bionanoteknologi, Bioadhesjon, Liposomer
Tho, Ingunn Professor +47 22844455 +47 91817026 (mob) ingunn.tho@farmasi.uio.no Livsvitenskap - life science, Farmasi, Galenisk farmasi, Legemiddelformulering, Personalized medicine, Bionanoteknologi, Legemiddelteknologi, Nanoteknologi, Bioadhesjon, Mucoahdesion, Statistisk forsøksplanlegging og multivariat evaluering