Personer med emneord «Helsepsykologi»

Navn Telefon E-post Emneord
Duckert, Fanny Professor emeritus +47-22845609 +47-91541841 (mob) fanny.duckert@psykologi.uio.no Sosialpsykologi, Helsepsykologi, Ledelse, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Fischer, Nantje Postdoktor +47 22845224 nantje.fischer@psykologi.uio.no Helsepsykologi, Sosialpsykologi, seksuell helse, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Hofgaard, Live Skow Stipendiat l.s.hofgaard@psykologi.uio.no Resiliens, Forebyggingspsykologi, Helsepsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Ivanova, Anna Stipendiat anna.ivanova@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Helsepsykologi, Forebyggingspsykologi, Sosialpsykologi
Jacobsen, Henrik Børsting Seniorforsker h.b.jacobsen@psykologi.uio.no Helsepsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Kraft, Pål Professor +47 22845183 +47 41649258 pal.kraft@psykologi.uio.no Helsepsykologi, selvregulering, helsevaner, sosial ulikhet
Kvalem, Ingela Lundin Professor +47 22845179 i.l.kvalem@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Helsepsykologi, Forebyggingspsykologi
Leknes, Siri Professor +47-92622872 siri.leknes@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Helsepsykologi, Sosialpsykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Lund, Ingunn Olea Førsteamanuensis i.o.lund@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Helsepsykologi, Utviklingspsykologi
Munk, Alice Stipendiat +47 40847831 (mob) alice.munk@psykologi.uio.no Helsepsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Natvig, Henrik Førsteamanuensis +47 22845177 henrik.natvig@psykologi.uio.no Helsepsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Sosialpsykologi
Nes, Ragnhild Bang Førsteamanuensis 92481863 r.b.nes@psykologi.uio.no Personlighetspsykologi, Helsepsykologi, Forebyggingspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Nygård, Stine Stipendiat stine.nygard@psykologi.uio.no Helsepsykologi, Forebyggingspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Reas, Deborah Førsteamanuensis deborah.reas@psykologi.uio.no Helsepsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Reme, Silje Endresen Professor +47 22845236 s.e.reme@psykologi.uio.no Helsepsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Schaller, Sidsel Universitetslektor +47 22840885 sidsel.schaller@psykologi.uio.no Helsepsykologi, sosialpsykologi, utviklingspsykologi, seksuell helse, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Schanke, Anne-Kristine Professor emeritus +47 66969000 +47 95781261 (mob) anschank@online.no Nevropsykologi, Helsepsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Træen, Bente Professor +47-22845178 bente.traen@psykologi.uio.no Helsepsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Vassend, Olav Professor +47 22845197 olav.vassend@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Personlighetspsykologi, Helsepsykologi, Atferdsgenetikk
von Soest, Tilmann Professor +47-99782078 t.v.soest@psykologi.uio.no Personlighetspsykologi, Helsepsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi