Personer med emneord «Music Cognition»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Anne Danielsen Danielsen, Anne Professor, Director RITMO +47 22 85 47 51 +47 482 14 002 anne.danielsen@imv.uio.no Popular Music, African-American Music, Music Analysis, Rhythm and Groove, Music Cognition, Music and Media
Bilde av Mari Romarheim Haugen Haugen, Mari Romarheim Guest researcher m.r.haugen@imv.uio.no Music Cognition, Music and Movement, Motion Capture, Motion Analysis, Rhythm and Groove
Bilde av Jonna Vuoskoski Vuoskoski, Jonna Associate Professor +47 22854759 j.k.vuoskoski@imv.uio.no Music Cognition, Music Psychology, Music and Emotion
Bilde av Rolf Inge Godøy Godøy, Rolf Inge Professor +47 22 85 40 64 +47 915 63 399 r.i.godoy@imv.uio.no Music Theory, Music Cognition, Music and Motion, Music Technology
Bilde av Connor Spiech Spiech, Connor Doctoral Research Fellow connor(DOT)spiech@psykologi.uio.no Music cognition, rhythmic entrainment, groove, predictive coding, cognitive neuroscience
Bilde av Alexander Refsum Jensenius Jensenius, Alexander Refsum Professor +47 22 84 48 34 +47 951 29 232 a.r.jensenius@imv.uio.no Musicology, Music Technology, Music Cognition, Music and Movement
Bilde av Merve Akca Akca, Merve Stipendiat merve.akca@imv.uio.no Music Cognition, Music Psychology, Musical Memory, Multisensory integration
Bilde av Ulf A. S. Holbrook Holbrook, Ulf A. S. u.a.s.holbrook@imv.uio.no Composition, 3D sound, Sound installations, Music Technology, Music Cognition, Sound Theory, Acoustics, Psychoacoustics, Signal Processing, Programming
Bilde av Guilherme Schmidt Câmara Câmara, Guilherme Schmidt Stipendiat +47 93 26 92 71 g.s.camara@imv.uio.no Microtiming, Empirical Musicology, Groove, Rhythm Analysis, Music Cognition, Audio Perception, P-Center Studies
Bilde av Merve Akca Akca, Merve Stipendiat +4792272752 merve.akca@imv.uio.no Music Cognition, Music Psychology, Musical Memory, Multimodality
Bilde av Laura Bishop Bishop, Laura Postdoctoral Fellow +47 45843273 laura.bishop@imv.uio.no Music Cognition, Music and Movement, Social cognition, Musical interaction
Bilde av Remy Richard Martin Martin, Remy Richard Postdoktor r.r.martin@imv.uio.no Musicology, Popular music, Music and Philosophy, Phenomenology, Perception, Music Cognition, Ethics
Bilde av Remy Richard Martin Martin, Remy Richard Postdoctoral Fellow r.r.martin@imv.uio.no Musicology, Popular music, Music and Philosophy, Phenomenology, Perception, Music Cognition, Ethics
Bilde av Guilherme Schmidt Câmara Câmara, Guilherme Schmidt Doctoral Research Fellow +47 93 26 92 71 g.s.camara@imv.uio.no Microtiming, Empirical Musicology, Groove, Rhythm Analysis, Music Cognition, Audio Perception, P-Center Studies
Bilde av Kjell Andreas Oddekalv Oddekalv, Kjell Andreas Stipendiat k.a.oddekalv@imv.uio.no Music Analysis, Popular Music, Music Cognition, Microtiming, Musicology
Bilde av Sandra Solli Solli, Sandra Stipendiat +47 452 55 323 sandra.solli@psykologi.uio.no Music Cognition, Cognitive Psychology, cognitive neuroscience, Music Technology, Psychoacoustics, Acoustics