Personer med emneord «Music Technology»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Ragnhild Brøvig-Hanssen Brøvig-Hanssen, Ragnhild Associate Professor in Popular Music Studies +47-22854852 ragnhild.brovig-hanssen@imv.uio.no Popular music, Music technology, Music and media, music analysis, music history
Bilde av Cagri Erdem Erdem, Cagri Doctoral Research Fellow +47-41320109 cagri.erdem@imv.uio.no Music Technology, Sound Synthesis, Improvisation, Music and Movement
Bilde av Cagri Erdem Erdem, Cagri Stipendiat +47-41320109 cagri.erdem@imv.uio.no Music Technology, Sound Synthesis, Psychoacoustics, Improvisation, Music and Movement
Bilde av Rolf Inge Godøy Godøy, Rolf Inge Professor +47-22854064 +47-91563399 r.i.godoy@imv.uio.no Music Theory, Music Cognition, Music and Motion, Music Technology
Bilde av Ulf A. S. Holbrook Holbrook, Ulf A. S. Doctoral Research Fellow u.a.s.holbrook@imv.uio.no Composition, 3D sound, Sound installations, Music Technology, Music Cognition, Sound Theory, Acoustics, Psychoacoustics, Signal Processing, Programming
Bilde av Alexander Refsum Jensenius Jensenius, Alexander Refsum Associate Professor +47 22 84 48 34 +47 951 29 232 a.r.jensenius@imv.uio.no Musicology, Music Technology, Music Cognition, Music and Movement
Bilde av Tejaswinee Kelkar Kelkar, Tejaswinee Doctoral Research Fellow +47-22854991 tejaswinee.kelkar@imv.uio.no Music Technology, Music and Movement, Cultural Music
Bilde av Tejaswinee Kelkar Kelkar, Tejaswinee Gjennomføringsstipendiat tejaswinee.kelkar@imv.uio.no Music Technology, Music and Movement, Cultural Music
Bilde av Qichao Lan Lan, Qichao Doctoral Research Fellow qichao.lan@imv.uio.no Live Coding, Deep Learning, Music and Motion, Music Technology, Music Programming, SuperCollider
Bilde av Qichao Lan Lan, Qichao Stipendiat qichao.lan@imv.uio.no Deep Learning, Music and Motion, Music Technology, Music Programming, SuperCollider
Bilde av Bjørnar Sandvik Sandvik, Bjørnar Doctoral Research Fellow bjornar.sandvik@imv.uio.no Popular Music, Music Technology, Music Analysis
Bilde av Sandra Solli Solli, Sandra Doctoral Research Fellow +47 45255323 sandra.solli@psykologi.uio.no Music Cognition, Cognitive Psychology, cognitive neuroscience, Music Technology, Psychoacoustics, Acoustics