Personer med emneord «Music Technology»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Qichao Lan Lan, Qichao Doctoral Research Fellow qichao.lan@imv.uio.no Live Coding, Deep Learning, Music and Motion, Music Technology, Music Programming, SuperCollider
Bilde av Alexander Refsum Jensenius Jensenius, Alexander Refsum Professor +47 22 84 48 34 +47 951 29 232 a.r.jensenius@imv.uio.no Musicology, Music Technology, Music Cognition, Music and Movement
Bilde av Ragnhild Brøvig-Hanssen Brøvig-Hanssen, Ragnhild Associate Professor in Popular Music Studies +47-22854852 ragnhild.brovig-hanssen@imv.uio.no Popular music, Music technology, Music and media, music analysis, music history
Bilde av Rolf Inge Godøy Godøy, Rolf Inge Professor +47 22 85 40 64 +47 915 63 399 r.i.godoy@imv.uio.no Music Theory, Music Cognition, Music and Motion, Music Technology
Bilde av Qichao Lan Lan, Qichao Stipendiat qichao.lan@imv.uio.no Deep Learning, Music and Motion, Music Technology, Music Programming, SuperCollider
Bilde av Bjørnar Sandvik Sandvik, Bjørnar Stipendiat bjornar.sandvik@imv.uio.no Popular Music, Music Technology, Music Analysis
Bilde av Cagri Erdem Erdem, Cagri Stipendiat +47-41320109 cagri.erdem@imv.uio.no Music Technology, HCI, Machine Learning, Improvisation
Bilde av Ulf A. S. Holbrook Holbrook, Ulf A. S. Doctoral Research Fellow +47 99569230 u.a.s.holbrook@imv.uio.no Composition, 3D sound, Sound installations, Music Technology, Music Cognition, Sound Theory, Acoustics, Psychoacoustics, Signal Processing, Programming
Bilde av Cagri Erdem Erdem, Cagri Stipendiat +47-41320109 cagri.erdem@imv.uio.no Music Technology, Sound Synthesis, Psychoacoustics, Improvisation, Music and Movement
Bilde av Sandra Solli Solli, Sandra Doctoral Research Fellow +47 452 55 323 sandra.solli@psykologi.uio.no Music Cognition, Cognitive Psychology, cognitive neuroscience, Music Technology, Psychoacoustics, Acoustics
Bilde av Dongho Kwak Kwak, Dongho Stipendiat +47 973 97 965 dongho.kwak@imv.uio.no Music Technology