Personer med emneord «Musikkteknologi»

Navn Telefon E-post Emneord
Brøvig-Hanssen, Ragnhild Førsteamanuensis +47-22844409 ragnhild.brovig-hanssen@imv.uio.no Populærmusikk, Musikkteknologi, Samfunn og musikk, Medier og musikk, Musikkanalyse, teknologihistorie
Danielsen, Anne Professor, Senterleder RITMO +47 22 85 47 51 +47 482 14 002 (mob) anne.danielsen@imv.uio.no Musikkvitenskap, Populærmusikk, Afroamerikansk musikk, Rytme og groove, Musikkognisjon, Musikkanalyse, Musikkteknologi, Medier og musikk, Samfunn og musikk
Godøy, Rolf Inge Professor +47 22 85 40 64 +47 915 63 399 (mob) r.i.godoy@imv.uio.no Musikkteori, Musikkognisjon, Musikk og bevegelse, Musikkteknologi
Halmrast, Tor Førsteamanuensis II +47 22 23 06 35 +47 951 91 675 (mob) torhalm@online.no Lydteori, Musikkteknologi, Akustikk, Signalbehandling, Komposisjon, Arrangering, Lydistallasjoner, Lyd i Rom, Lyd i forskjellige landskap
Henriksen, Sverre Erik Førstelektor +47-22844424 90164778 (mob) 90164778 s.e.henriksen@imv.uio.no Musikkproduksjon, Studioinnspilling, Miksing, Mastring, Musikkteknologi, Populærmusikk
Holbrook, Ulf A. S. Stipendiat u.a.s.holbrook@imv.uio.no Komposisjon, 3D lyd, Lydinstallasjoner, Musikkteknologi, Musikkognisjon, Lydteori, Akustikk, Psykoakustikk, Signalbehandling, Programmering
Jensenius, Alexander Refsum Førsteamanuensis +47 22 84 48 34 +47 951 29 232 (mob) a.r.jensenius@imv.uio.no Musikkvitenskap, Musikkteknologi, Musikkognisjon, Musikkteori, Musikk og bevegelse, Medier og musikk, Humanistisk informatikk, Interaksjonsdesign
Kraugerud, Emil Stipendiat +47-22854754 emil.kraugerud@imv.uio.no Populærmusikk, Musikkteknologi, Musikkproduksjon, Musikkanalyse
Sandvik, Bjørnar Stipendiat 48092258 bjornar.sandvik@imv.uio.no Populærmusikk, Musikkteknologi, Teknologihistorie, Musikkanalyse
Solli, Sandra Stipendiat sandra.solli@psykologi.uio.no Musikkognisjon, Kognitiv psykologi, nevrovitenskap, Akustikk, Psykoakustikk, Musikkteknologi