Personer med emneord «Sikkerhet»

Navn Telefon E-post Emneord
Almløv, Steffen Driftsleder +47-22855007 steffen.almlov@admin.uio.no Vakt og alarm, Sikkerhet
Arshad, Hamed Stipendiat hamedar@ifi.uio.no security protocols, access control, authentication, formal methods, sikkerhet, adgangskontroll, formelle metoder, autentisering
Backsæther, Stig Rune Avdelingsleder +47-22857536 +47-95194063 (mob) s.r.backsather@admin.uio.no Beredskap, Sikkerhet, Vakt og alarm, Ledelse
Bruce, Ingvild Stipendiat +47-22845873 +47 907 86 884 ingvild.bruce@jus.uio.no Strafferett og straffeprosess, Politirett, Sikkerhet, Menneskerettigheter
Erdodi, Laszlo Postdoktor laszloe@ifi.uio.no sikkerhet, etisk hacking, exploit
Framaas, Jan Tore Driftsleder +47-22855007 j.t.framaas@admin.uio.no Sikkerhet, Vakt og alarm
Gruschka, Nils Førsteamanuensis +47-22840858 nilsgrus@ifi.uio.no Sikkerhet, Personvern
Gundhus, Helene Oppen Ingebrigtsen Professor +47-22850119 h.o.i.gundhus@jus.uio.no Kriminologi og rettssosiologi, Sikkerhet
Hamre, Rune Normann Senioringeniør +47-22854116 +47-48222141 (mob) 48222141 r.n.hamre@usit.uio.no Domain Administrator, Maskinlæring, AI, Deep Learning, Server, Security, Sikkerhet, Arkitektur, Forskning, SCCM
Hegerstrøm, Kari Amby Røine Rådgiver +47-22859349 +47-93428689 (mob) k.a.r.hegerstrom@jus.uio.no HMS, Beredskap, Krisehåndtering, Brannvern, Adgangsrettigheter, Eiendomsforvaltning, Eiendomskoordinator, Sikkerhet, Politianmeldelser, Flytting, Arbeidsmiljø, LAMU, Arrangementer, Tillitsvalgt, Fagforening, Parat
Holmestrand, Arild Hallèn Driftsleder +47-22859938 +47-95721172 (mob) a.h.holmestrand@admin.uio.no Sikkerhet, Vakt og alarm
Ibrahim, Younas Mohammad Driftsleder +47-22855007 y.m.ibrahim@admin.uio.no Vakt og alarm, Sikkerhet
Johnsen, Einar Broch Professor +47-22852509 einarj@ifi.uio.no informatikk, sikkerhet, kvalitetssikring av programvaresystemer, analyse av programvaresystemer, objekt-orientering, programmering og nettverk, software engineering, logikk, formelle metoder, modellering av programvaresystemer, parallelle og distribuerte systemer, teoretisk databehandling, Programmeringsspråk
Jøsang, Audun Professor 22845524 98431433 (mob) josang@ifi.uio.no Sikkerhet, AI
Kaufmann, Mareile Postdoktor mareile.kaufmann@jus.uio.no Kriminalitet og avvik, Overvåkning og personvern, Sikkerhet
Larsen, Morten Driftstekniker +47-22855007 morten.larsen@admin.uio.no Vakt og alarm, Sikkerhet
Lomell, Heidi Mork Professor +47-22850139 +47-97039629 (mob) h.m.lomell@jus.uio.no Kriminologi, Rettssosiologi, Kriminalitet og avvik, Overvåking og personvern, Sikkerhet
Mathiessen, Geir Driftsleder 22135295 95703429 (mob) geir.mathiessen@admin.uio.no Bygningsvern, Teknisk bygningsdrift, Sikkerhet
Møgedal, Oddmund Senioringeniør +47-22840054 +47-90911241 (mob) oddmund.mogedal@usit.uio.no Web, Vortex, Programmering, Sikkerhet, Skripting
Nielsen, Kenneth Sikkerhets- og beredskapsrådgiver +47-22856614 +47-47613434 kenneth.nielsen@admin.uio.no Beredskap, Sikkerhet, ROS-analyser
Nøkleberg, Martin Stipendiat +47-22850116 martin.nokleberg@jus.uio.no Kriminologi, Sikkerhet
Olsen, Gunnar Driftsleder gunnar.olsen@admin.uio.no Sikkerhet, Vakt og alarm
Owe, Olaf Professor +47-22852449 olaf@ifi.uio.no informatikk, programmering og nettverk, logikk, sikkerhet, teoretisk databehandling, kvalitetssikring av programvaresystemer, software engineering, modellering av programvaresystemer, analyse av programvaresystemer, formelle metoder, objekt-orientering, parallelle og distribuerte systemer, Programmeringsspråk
Ramberg, Trond Driftsleder +47-22855007 trond.ramberg@admin.uio.no Vakt og alarm, Sikkerhet, Verneombud
Sandvik, Bente Driftstekniker +47-22859913 bente.sandvik@admin.uio.no Vakt og alarm, Sikkerhet
Simensen, Harry Overingeniør +47-22856244 +47-95229255 (mob) harry.simensen@admin.uio.no Nøkler, Låser, Vakt og alarm, Sikkerhet
Sjøthun, Steffen Gram Driftsleder +47-22855007 s.g.sjothun@admin.uio.no Vakt og alarm, Sikkerhet
Sommervoll, Åvald Åslaugson Stipendiat aavalds@ifi.uio.no Sikkerhet, Machine Learning, cryptography, Cyber Security, Quantum Cryptography, Genetic Algorithm
Sørlie, Trond Overingeniør +47-90254469 (mob) trond.sorlie@admin.uio.no Sikkerhet, Vakt og alarm
Tofte, Johan Løberg Seniorrådgiver +47-90918382 +47-90918382 (mob) j.l.tofte@admin.uio.no Beredskap, Sikkerhet
Tønnesen, Knut Arne Elgesem Overingeniør +47-22857535 +47-91129027 (mob) k.a.e.tonnesen@admin.uio.no Sikkerhet, Vakt og alarm
Zennaro, Fabio Massimo Postdoktor fabiomz@ifi.uio.no Machine Learning, Sikkerhet, Unsupervised Learning, Bayesian Learning, Causality, Sparsity, AI Safety