Personer med emneord «Sykefravær»

Navn Telefon E-post Emneord
Eidsheim, Hanne Seniorkonsulent +47 22856219 hanne.eidsheim@admin.uio.no Sykefravær, NAV- refusjoner, Langtidssyk, Fravær
Emmerhoff, Olaug Fløgstad Seniorkonsulent +47 22841038 o.f.emmerhoff@admin.uio.no Sykefravær, Langtidssyk, NAV-refusjoner, Fravær
Evensen, Trine Bedriftssykepleier +47 22858890 +47 46743399 (mob) trine.evensen@admin.uio.no Bedriftshelsetjeneste, Arbeidsmiljø, Sykefravær, Arbeidshelse, Rus/AKAN, Målrettede helseundersøkelser
Gjøsund, Hilde-Regine Seniorkonsulent h.r.gjosund@admin.uio.no Sykefravær, NAV-refusjoner
Hagelund, Anniken Instituttleder +47 22858470 anniken.hagelund@sosgeo.uio.no Sosiologi, Velferdsstat, Makt-identitet-politikk, Internasjonal migrasjon, sykefravær
Hoaas, Målfrid Kontorsjef +47 22844428 +47 91581132 (mob) malfrid.hoaas@imv.uio.no Administrativ ledelse, Arbeidsavtaler, Ansettelser, Forskningstermin, Personalledelse, Sykefravær, Økonomistyring
Lie, Anna-Lena Bedriftslege +47-22858879 m.a.l.lie@admin.uio.no Bedriftshelsetjeneste, Arbeidsmiljø, Arbeidshelse, Sykefravær
Lunde-Brevig, Ingebjørg Førstekonsulent +47 22856168 ingebjorg.lunde-brevig@admin.uio.no Sykefravær, Kontorstøtte, Postmottak, Innkjøp
Lybäck-Forsbacka, Carolina Bedriftsfysioterapeut +47 22858892 +47 45212811 (mob) carolina.lyback-forsbacka@admin.uio.no Ergonomi, Sykefravær, Arbeidsmiljø, Trening i arbeidstiden, Bedriftshelsetjeneste, Byggesaker
Mollø-Christensen, Inger Kristine Seniorrådgiver +47 22858895 +47 45513010 (mob) i.k.mollo-christensen@admin.uio.no Bedriftshelsetjeneste, Arbeidsmiljø, Psykososialt og organisatorisk arbeidsmiljø, Sykefravær
Nesteby, Maria Dana Hansen Rådgiver +47 22844686 m.d.h.nesteby@odont.uio.no Personaladministrasjon, rekruttering, HR-regelverk, HR-administrasjon, Ansettelser, Permisjoner, Sykefravær
Nordby, Marianne Avdelingsleder +47 22856233 +47 91690769 (mob) marianne.nordby@admin.uio.no Ledelse, Sykefravær, Foreldrepermisjon, NAV-refusjoner
Opheim, Per Ask Førstekonsulent +47 22856228 p.a.opheim@admin.uio.no NAV-refusjoner, Sykefravær
Sandvik, Aina Seniorkonsulent +47 22841038 aina.sandvik@admin.uio.no Sykefravær, Langtidssyk, Rådgivning, NAV-refusjoner
Søreng, Anne Grethe Rådgiver +47 22845968 a.g.soreng@odont.uio.no Rekruttering, Lov og avtaleverk, Ansettelser, Personaladministrasjon, Permisjoner, Sykefravær, HR-regelverk, HR-administrasjon, HR-portal
Tellnes, Gunnar +47 22850618 +47 90971297 (mob) gunnar.tellnes@medisin.uio.no Sykefravær, Arbeidsrettet rehabilitering, Skadeforebyggende arbeid, helsefremmende arbeid, Natur-Kultur-Helse, NaKuHel, Grønn omsorg, folkehelsearbeid, Trygdemedisin, Samfunnsmedisin, Forebyggende helsearbeid, NAV-medisin
Trofimova, Svetlana Rådgiver +47 22859226 svetlana.trofimova@medisin.uio.no Personaladministrasjon, Arbeidsrett, Rekruttering, Regelverk, Ansettelser, Sykefravær, Permisjon