Personer med emneord «Web publishing»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Anne-Gro Berg Berg, Anne-Gro Senior Adviser +47 22857776 a.g.berg@admin.uio.no ePhorte, Counselling, Support, Training, Web publishing, Archives
Bilde av Christopher Martin Brown Brown, Christopher Martin Senior Adviser +47 22854192 +47 97015910 c.m.brown@admin.uio.no Salary, Taxes, Regulations, Internal audit, Reconciliation, Web publishing, Control and Reconciliation Group
Bilde av Julie Jacobsen Jacobsen, Julie Senior Adviser +47 45912513 julie.jacobsen@admin.uio.no Process and project management, Web editor, Web publishing, Communications, Google analytics
Bilde av Helene Johansen Johansen, Helene Adviser +47 22856207 helene.johansen@admin.uio.no International Cooperation, Erasmus+, Exchange, Mobility, Joint Degrees, The National Student Database (FS), Web publishing, Tableau
Bilde av Ingeborg Kang Jørgensen Jørgensen, Ingeborg Kang Adviser +47 40046123 i.k.jorgensen@admin.uio.no Communications, Web editor, Web publishing, Internal communication
Bilde av Anette Clason Lund Lund, Anette Clason Adviser +47 22854593 a.c.lund@admin.uio.no Web publishing, Web editor, Communications
Bilde av Siri Lehne Nilsen Nilsen, Siri Lehne Senior Adviser +47 99412537 s.l.nilsen@admin.uio.no Web Publishing
Bilde av Dina Norborg Norborg, Dina Senior Adviser +47 22857714 +47 90607331 dina.norborg@admin.uio.no Communications, Web publishing, Web editor
Bilde av Anne Lau Revil Revil, Anne Lau Adviser +47 22854472 a.l.revil@admin.uio.no Salary payments, Reconciliation, Web publishing, Control and Reconciliation Group, Internal audit
Bilde av Kjersti Gjærum Stensrud Stensrud, Kjersti Gjærum Senior Adviser +47 47751579 k.g.stensrud@admin.uio.no Web publishing
Bilde av Lin Stensrud Stensrud, Lin Adviser +47 99723644 lin.stensrud@link.uio.no Photo, Communication, Web publishing, vortex
Bilde av Bente Hennie Strandh Strandh, Bente Hennie Senior Adviser +47 22855445 +47 99225848 b.h.strandh@admin.uio.no Events, Project management, Internal communication, Web publishing, Communications
Bilde av Elisabeth Høgset Todal Todal, Elisabeth Høgset Senior Adviser +47 90081079 e.h.todal@admin.uio.no Communications, Web editor, Web publishing, Internal communication