Personer med emneord «virksomhetsstyring»

Navn Telefon E-post Emneord
Bakke, Terje Seniorrådgiver +47 22854779 +47 40847892 (mob) terje.bakke@admin.uio.no Virksomhetsstyring, Økonomistyring
Caesar, Ellen Johanne Avdelingsdirektør +47 22856064 +47 92423393 (mob) e.j.caesar@admin.uio.no Ledelse, Virksomhetsstyring, Økonomistyring, Strategi, Analyse
Haugsland, Lin Anett Seniorrådgiver +47 93444303 (mob) l.a.haugsland@admin.uio.no Prosess- og prosjektledelse, Prosesstøtte, Organisasjonsutvikling, Virksomhetsstyring
Heitmann, Per Kjell Seniorrådgiver +47 22856393 p.k.heitmann@admin.uio.no Økonomistyring, Virksomhetsstyring
Løken, Marianne Seniorrådgiver +47 22856137 +47 45451501 (mob) marianne.loken@admin.uio.no Virksomhetsstyring, Økonomistyring
Mundal, Silje Rørtveit Seniorrådgiver +47 22855964 +47 97159318 (mob) s.r.mundal@admin.uio.no Virksomhetsstyring, Økonomistyring
Nicolaysen, Anne Avdelingsleder +39 06 5839 1006 anne.nicolaysen@roma.uio.no Virksomhetsstyring, Rapportering, HMS, Kommunikasjon, Økonomistyring
Nielsen, Dag Roar Seniorrådgiver +47 22857561 d.r.nielsen@admin.uio.no virksomhetsstyring, Økonomistyring
Nilsen, Geir Rådgiver +47 22854071 geir.nilsen@hf.uio.no Virksomhetsstyring, Økonomistyring, Budsjettering, Analyse
Ottersen, Jon Christian Seniorrådgiver +47 22855963 +4795080817 (mob) j.c.ottersen@admin.uio.no Økonomistyring, Virksomhetsstyring
Paulsen, Johannes Falk Underdirektør +47 22854057 +47 90687164 (mob) j.f.paulsen@admin.uio.no Strategi, Administrative IT-systemer, Systemeierskap, Ledelse, Virksomhetsstyring, Økonomistyring, Strategi, Analyse
Rønningen, Magnus Otto Seniorrådgiver +47 22854170 m.o.ronningen@admin.uio.no Statistikk, Forskningsadministrasjon, Analyse, Forskningsresultater, Forskningspolitikk, Priser, Virksomhetsstyring
Skjeie, Trond Seniorrådgiver +47 22859304 +4793600519 (mob) trond.skjeie@jus.uio.no Økonomistyring, Virksomhetsstyring, planarbeid, Budsjett, Regnskap, strategi, Rapportering, Analyse
Stokke, Knut Tore Kontorsjef +47 22850509 +47 91702320 (mob) k.t.stokke@medisin.uio.no Ledelse, Strategi, Adminstrativ ledelse, Organisasjonsutvikling, Virksomhetsstyring, Økonomistyring
Svalastog, Mari Saua Rådgiver +47 22840924 +47 41477730 (mob) m.s.svalastog@sfe.uio.no Virksomhetsstyring, Studieadministrasjon
Teigland Helgesen, Linda Administrasjonssjef +47 922 15 890 (mob) l.t.helgesen@medisin.uio.no Ledelse, Organisasjonsutvikling, Virksomhetsstyring, HMS, Administrativ ledelse
Tønnesen, Carina Rådgiver +47 22840921 carina.tonnesen@sfe.uio.no Virksomhetsstyring, Studieadministrasjon
Vollelv, Cathrine Økonomileder +47 22851882 +47 98654026 (mob) cathrine.vollelv@nhm.uio.no Kontrollprogram, Mva, Økonomistyring, Budsjett, Regnskap, Virksomhetsstyring
Årsetøy, Erna Seniorrådgiver +47 22840108 +47 930 96 046 erna.arsetoy@usit.uio.no Økonomi, Økonomistyring, Virksomhetsstyring, Budsjett, Rapportering, Analyse