Ansatte - Seksjon for anatomi

Listen inneholder 129 ansatte.
Navn Telefon E-post Emneord
Aasebø, Ida Forsker ida.aasebo@medisin.uio.no
Abbedissen, Ivan Avdelingsingeniør ivan.abbedissen@medisin.uio.no
Al-Jabri, Ali Undvp u/gdkj.ped.utd ali.al-jabri@studmed.uio.no
Albert, Emmanuelle Sandrine Postdoktor e.s.albert@medisin.uio.no
Amiry-Moghaddam, Mahmood Reza Professor +47 22851274 +47 91742177 (mob) m.r.amiry-moghaddam@medisin.uio.no Vannkanaler, Astrocytter, Cellevolumregulering, Hjernen og nervesystemet, Menneskerettigheter, Nevrologiske sykdommer
Babinska, Grazyna Avdelingsingeniør +47 22851238 grazyna.babinska@medisin.uio.no
Bakketun, Cecilie Bugge Universitetslektor c.b.bakketun@medisin.uio.no
Banitalebi, Shervin Student shervin.banitalebi@studmed.uio.no
Bekkelund, Mattis Undvp u/gdkj.ped.utd mattis.bekkelund@studmed.uio.no
Benestad, Haakon Breien Professor emeritus +47 22851208 +47 41656640 (mob) h.b.benestad@medisin.uio.no Stamceller, Forskningsetikk, Blod og immunologi
Berger, Toni Student toni.berger@medisin.uio.no
Bjerke, Anders anders.bjerke@studmed.uio.no
Bjerke, Ingvild Elise Postdoktor i.e.bjerke@medisin.uio.no
Bjålie, Jan G. Professor +47-22851263 +47-91787901 (mob) j.g.bjaalie@medisin.uio.no Hjernen og nervesystemet, Nevroinformatikk, Hjernearkitektur, Digitale hjerneatlas, Livsvitenskap
Bjørnsen, Elisabeth Gyllensten Overingeniør e.g.bjornsen@medisin.uio.no
Bjørnstad, Daniel Marelius Forsker d.m.bjornstad@medisin.uio.no
Blankson, Vera Universitetslektor vera.blankson@medisin.uio.no Immunologi, Autoimmunitet
Blixhavn, Camilla Hagen Forsker c.h.blixhavn@medisin.uio.no
Bogen, Inger Lise Forsker i.l.bogen@medisin.uio.no
Bojarskaite, Laura Universitetslektor laura.bojarskaite@medisin.uio.no
Bordoni, Luca Postdoktor luca.bordoni@medisin.uio.no
Borowicz, Pawel Postdoktor pawel.borowicz@medisin.uio.no
Brigg, Martha-Elisabeth Seniorkonsulent m.e.brigg@medisin.uio.no
Brodal, Per Alf Professor emeritus +47 93266956 (mob) p.a.brodal@medisin.uio.no Hjernen og nervesystemet, Muskel og skjelett
Bruland, Lars Andreas Sørebø l.a.s.bruland@studmed.uio.no