Ansatte - Seksjon for molekylær ernæring

Listen inneholder 30 ansatte.
Navn Telefon E-post Emneord
Dalen, Knut Tomas Førsteamanuensis +47-22851515 +47-91134097 (mob) k.t.dalen@medisin.uio.no Transkripsjon, Lipiddråper, Diabetes og hormoner, Muskel og skjelett, Lipider, Ernæring, Kjernereseptorer
Eckardt, Kristin +47-22851014 kristin.eckardt@medisin.uio.no
Fan, Qiong Postdoktor qiong.fan@medisin.uio.no
Grimaldi, Giulia Postdoktor giulia.grimaldi@medisin.uio.no
Guo, Shuai Stipendiat shuai.guo@medisin.uio.no
Hagen, Karoline A. Vitenskapelig assistent k.a.hagen@studmed.uio.no
Holm, Tor Halvor Aksel Professor emeritus t.h.a.holm@medisin.uio.no
Jermstad, Ingunn Musum Overingeniør i.m.jermstad@medisin.uio.no
Khan, Shaista Overingeniør +47-22851092 shaista.khan@medisin.uio.no
Kolset, Svein Olav Professor +47-22851383 s.o.kolset@medisin.uio.no Diabetes og hormoner, Glykobiologi, Inflammasjon, Ernæring, Utviklingshemmede og helse
Kristiansen, Oddrun oddrun.kristiansen@medisin.uio.no
Lee-Ødegård, Sindre Vitenskapelig assistent +47-46796851 (mob) sindre.lee-odegard@medisin.uio.no
Li, Gaoyang Stipendiat gaoyang.li@medisin.uio.no
Li, Yuchuan Avdelingsingeniør yuchuan.li@medisin.uio.no
Matthews, Jason Professor +47-22851102 jason.matthews@medisin.uio.no
Moen, Line Victoria +47-22851242 l.v.moen@medisin.uio.no
Nebb, Hilde Irene Professor +47-22851502 h.i.nebb@medisin.uio.no Livsstilssykdommer, Metabolisme, Molekylær ernæring, Livsvitenskap, energibalanse, Diabetes og hormoner, Ledelse, Næringsstoffer
Norheim, Frode Forsker +47-22851527 frode.norheim@medisin.uio.no
Nurk, Eha Forsker eha.nurk@medisin.uio.no
Olsen, Thomas Stipendiat +47-22851524 thomas.olsen@medisin.uio.no Homocystein, Epidemiologi, B-vitaminer, Vitamin A
Pedersen, Jan Ivar Professor emeritus +47-22851358 +47-97534755 (mob) j.i.pedersen@medisin.uio.no
Refsum, Helga Professor +47-22851357 helga.refsum@medisin.uio.no
Reine, Trine M. Førstelektor +47-93409628 (mob) t.m.reine@medisin.uio.no
Skålhegg, Bjørn Steen Professor +47-22851548 b.s.skalhegg@medisin.uio.no Integrert metabolisme, Ernæring, Kreft, Immunologi
Somisetty, Venkata Satheesh Forsker +47-22845855 v.s.somisetty@medisin.uio.no