Ansatte - Seksjon for molekylær ernæring

Listen inneholder 22 ansatte.
Navn Telefon E-post Emneord
Chau, Khac Thanh Phong Student k.t.p.chau@studmed.uio.no
Dalen, Knut Tomas Førsteamanuensis +47 22851515 +47 91134097 (mob) k.t.dalen@medisin.uio.no Transkripsjon, Lipiddråper, Diabetes og hormoner, Muskel og skjelett, Lipider, Ernæring, Kjernereseptorer
Doncheva, Atanaska Ivanova Avdelingsingeniør +47-96743120 a.i.doncheva@medisin.uio.no
Drevon, Christian André c.a.drevon@medisin.uio.no Ernæring, Diabetes og hormoner, Mor og barn
Hagen, Karoline Alvik Stipendiat k.a.hagen@medisin.uio.no
Hansson, Kenth-Arne Postdoktor k.a.hansson@medisin.uio.no Mikroskopering, Muskelhukommelse, Arvestoff, Muskelfysiologi, Metabolisme
Hjorth, Marit Forsker marit.hjorth@medisin.uio.no
Jermstad, Ingunn Mørk Overingeniør i.m.jermstad@medisin.uio.no
Khan, Shaista Overingeniør +47 22851092 shaista.khan@medisin.uio.no
Kolan, Pratibha Shrikant Avdelingsingeniør p.s.kolan@medisin.uio.no
Kolset, Svein Olav Professor +47 22851383 s.o.kolset@medisin.uio.no Ernæring, Diabetes, fedme, glykobiologi, Inflammasjon, Utviklingshemmede og helse
Kristiansen, Oddrun Student oddrun.kristiansen@medisin.uio.no
Li, Gaoyang Stipendiat gaoyang.li@medisin.uio.no
Matthews, Jason Professor +47 22851102 jason.matthews@medisin.uio.no
Nordstrøm, Marianne Forsker marianne.nordstrom@medisin.uio.no
Norheim, Frode Amador Førsteamanuensis +47 22840206 +4799621742 f.a.norheim@medisin.uio.no
Olafsen, Ninni Elise Stipendiat n.e.olafsen@medisin.uio.no
Rasmussen, Marit Stipendiat marit.rasmussen@medisin.uio.no
Refsum, Helga helga.refsum@medisin.uio.no
Røstad-Tollefsen, Helen Kathrine Student h.k.rostad-tollefsen@medisin.uio.no
Skålhegg, Bjørn Steen Professor +47 22851548 b.s.skalhegg@medisin.uio.no Ernæring, Integrert metabolisme, Immunologi, Kreft
Wik, Jonas Aakre Forsker j.a.wik@medisin.uio.no