Ansatte - Avdeling for helseledelse og helseøkonomi

Listen inneholder 65 ansatte.
Navn Telefon E-post Emneord
Aalby, Anita Rådgiver +4740484949 anita.aalby@medisin.uio.no Forskningsadministrasjon, Forskerstøtte MED
Aars, Ole Kristian Stipendiat o.k.aars@medisin.uio.no
Aas, Eline Førsteamanuensis +47 22845036 eline.aas@medisin.uio.no Samfunnsøkonomi, Økonomisk evaluering, Sosial ulikhet, Estimering av behandlingskostnader, Registerdata
Ambugo, Eliva Atieno Forsker +47 22850680 e.a.ambugo@medisin.uio.no
Andries, Aristomo aristomo.andries@medisin.uio.no
Augestad, Liv Ariane Universitetslektor +4745285389 (mob) 45 28 53 89 l.a.augestad@medisin.uio.no
Barua, Ishita ishita.barua@medisin.uio.no
Berg, Ole Trond Professor emeritus +47 22850578 +47 99714010 (mob) o.t.berg@medisin.uio.no
Berli, Madeleine Rådgiver madeleine.berli@medisin.uio.no
Botten, Grete Synøve Professor emeritus +47 22845043 +47 91544234 (mob) g.s.botten@medisin.uio.no
Bretthauer, Michael Professor +47 22850541 +4790132480 (mob) michael.bretthauer@medisin.uio.no
Burger, Emily Forsker emily.burger@medisin.uio.no
Emilsson, Louise Førsteamanuensis louise.emilsson@medisin.uio.no
Feiring, Eli Førsteamanuensis +47 22850528 +47 98413965 eli.feiring@medisin.uio.no Ressursfordeling, Prioritering i helsetjenesten
Frich, Jan Professor +47 22850524 jan.frich@medisin.uio.no Ledelse, Helsetjenester, Utdanning, Nevrologiske sykdommer
Furholm, Siv Kristianne Berg +47 47 40 81 22 s.k.b.furholm@medisin.uio.no
Garborg, Kjetil Kjeldstad Førsteamanuensis k.k.garborg@medisin.uio.no
Ge, Ge Forsker +47 22845351 ge.ge@medisin.uio.no
Gjøstein, Dagrun Kyte Forsker d.k.gjostein@medisin.uio.no
Godager, Geir Førsteamanuensis +47 22845029 +47 91736960 (mob) geir.godager@medisin.uio.no
Grepperud, Sverre Professor +47 22845033 sverre.grepperud@medisin.uio.no
Hagen, Terje P. Instituttleder +47 22845363 t.p.hagen@medisin.uio.no
Helsingen, Lise M. Universitetslektor l.m.helsingen@medisin.uio.no
Herfindal, Magnhild Vitenskapelig assistent magnhild.herfindal@studmed.uio.no
Holme, Øyvind Førsteamanuensis oyvind.holme@medisin.uio.no