Ansatte - Avdeling for helseledelse og helseøkonomi

Listen inneholder 71 ansatte.
Navn Telefon E-post Emneord
Aalby, Anita Rådgiver +4740484949 anita.aalby@medisin.uio.no Forskningsadministrasjon, Forskerstøtte MED
Aars, Ole Kristian Universitetslektor o.k.aars@medisin.uio.no
Aas, Eline Førsteamanuensis +47-22845036 eline.aas@medisin.uio.no Samfunnsøkonomi, Økonomisk evaluering, Sosial ulikhet, Estimering av behandlingskostnader, Registerdata
Aguinaldo, Sean Jayven Vitenskapelig assistent s.j.aguinaldo@medisin.uio.no
Ambugo, Eliva Atieno Forsker +47-22850680 e.a.ambugo@medisin.uio.no
Andries, Aristomo aristomo.andries@medisin.uio.no
Asphaug, Lars Stipendiat +47-22850560 lars.asphaug@medisin.uio.no
Augestad, Liv Ariane Førsteamanuensis +4745285389 (mob) 45 28 53 89 l.a.augestad@medisin.uio.no
Barua, Ishita Forsker ishita.barua@medisin.uio.no
Berg, Ole Trond Professor emeritus +47-22850578 +47-99714010 (mob) o.t.berg@medisin.uio.no
Berli, Madeleine Rådgiver madeleine.berli@medisin.uio.no
Botten, Grete Synøve Professor emeritus +47-22845043 +47-91544234 (mob) g.s.botten@medisin.uio.no
Bretthauer, Michael Professor +47-22850541 90132480 (mob) michael.bretthauer@medisin.uio.no
Burger, Emily Forsker emily.burger@medisin.uio.no
Feiring, Eli Førsteamanuensis +47-22850528 eli.feiring@medisin.uio.no Ressursfordeling, Prioritering i helsetjenesten
Flottorp, Signe Agnes Professor II s.a.flottorp@medisin.uio.no
Frich, Jan Professor II +47-22850524 jan.frich@medisin.uio.no Ledelse, Helsetjenester, Utdanning, Nevrologiske sykdommer
Furholm, Siv Kristianne Berg +47 47 40 81 22 s.k.b.furholm@medisin.uio.no
Garborg, Kjetil Kjeldstad Førsteamanuensis k.k.garborg@medisin.uio.no
Ge, Ge Stipendiat +47-22845351 ge.ge@medisin.uio.no
Godager, Geir Førsteamanuensis +47-22845029 +47-91736960 (mob) geir.godager@medisin.uio.no
Grepperud, Sverre Professor +47-22845033 sverre.grepperud@medisin.uio.no
Grønstad, Anniken Stipendiat anniken.gronstad@medisin.uio.no
Haavardsholm, Espen Andre Professor II e.a.haavardsholm@medisin.uio.no
Hagen, Terje P. Instituttleder +47-22845363 t.p.hagen@medisin.uio.no