Ansatte - Klinikk psykisk helse og avhengighet

Listen inneholder 186 ansatte.
Navn Telefon E-post Emneord
Abdullah, Rang Forskningstekniker rang.abdullah@medisin.uio.no
Abraham, Ruth ruth.abraham@medisin.uio.no
Agartz, Ingrid Professor (+47) 22029953 ingrid.agartz@medisin.uio.no
Akkouh, Ibrahim Ahmed Postdoktor +47 98470640 (mob) i.a.akkouh@medisin.uio.no
Aminoff, Sofie Ragnhild Postdoktor +47 93628615 (mob) s.r.aminoff@medisin.uio.no
Andreassen, Christer Anker Konsulent c.a.andreassen@medisin.uio.no
Andreassen, Ole Professor +47 99038893 (mob) ole.andreassen@medisin.uio.no Psykisk helse, Genetikk, MRI, Psykofarmaka
Andreassen, Wenche Seniorkonsulent +47 930 81926 wenche.andreassen@medisin.uio.no Oracle (OA), Basware, Tableau, Fakturabehandling, Honorar, Refusjoner, Reiseregning, Reiserefusjon for eksterne, Koordinering
Andreou, Dimitrios Forsker dimitrios.andreou@medisin.uio.no
Astrup, Helene Rådgiver +47 97763215 (mob) helene.astrup@medisin.uio.no
Bahrami, Shahram Forsker shahram.bahrami@medisin.uio.no
Bech, Anne Berit Forsker a.b.bech@studmed.uio.no
Bekkevold-Jernberg, Ina Rådgiver +47-97794824 ina.bekkevold-jernberg@medisin.uio.no
Berg, Ørjan Førstesekretær orjan.berg@medisin.uio.no
Bertelsen, Tone Enge Universitetslektor t.e.bertelsen@medisin.uio.no
Birkenæs, Viktoria Forsker viktoria.birkenas@medisin.uio.no
Bjella, Thomas Overingeniør thomas.bjella@medisin.uio.no Psykisk helse, Database, TSD, eHelse
Bjørgen, Tale Gjertine Vit. assistent t.g.bjorgen@medisin.uio.no
Brandt, Christine Lycke Avdelingsleder 97118354 c.l.brandt@medisin.uio.no Forskningsadministrasjon, Sentre for fremragende forskning (SFF)
Bringslid, Ida Kippersund Forskningstekniker idakbri@student.sv.uio.no
Bruun, Sandra Aakjær Forskningstekniker s.a.bruun@medisin.uio.no
Brøsholen, Pernille Student pernille.brosholen@studmed.uio.no
Bukten, Anne Forsker anne.bukten@medisin.uio.no
Burrell, Lisa Victoria Student l.v.burrell@psykologi.uio.no
Busch-Christensen, Cecilie Rådgiver +47 45033099 cecilie.busch-christensen@medisin.uio.no