Ansatte - Klinikk psykisk helse og avhengighet

Listen inneholder 166 ansatte.
Navn Telefon E-post Emneord
Abdullah, Rang Forskningstekniker rang.abdullah@medisin.uio.no
Abraham, Ruth ruth.abraham@medisin.uio.no
Agartz, Ingrid Professor (+47) 22029953 ingrid.agartz@medisin.uio.no
Akkouh, Ibrahim Postdoktor ibrahim.akkouh@medisin.uio.no
Aminoff, Sofie Ragnhild Postdoktor s.r.aminoff@medisin.uio.no
Andreassen, Christer Anker Konsulent c.a.andreassen@medisin.uio.no
Andreassen, Ole Professor +47 22117843 +47 99038893 (mob) ole.andreassen@medisin.uio.no Psykisk helse, Genetikk, MRI, Psykofarmaka
Andreassen, Wenche Seniorkonsulent +47 930 81926 wenche.andreassen@medisin.uio.no Oracle (OA), Basware, Tableau, Fakturabehandling, Honorar, Refusjoner, Reiseregning, Reiserefusjon for eksterne, Koordinering
Andreou, Dimitrios Forsker dimitrios.andreou@medisin.uio.no
Astrup, Helene Rådgiver helene.astrup@medisin.uio.no
Barth, Claudia Postdoktor claudia.barth@medisin.uio.no
Bekkevold-Jernberg, Ina Rådgiver +47-97794824 ina.bekkevold-jernberg@medisin.uio.no
Berg, Akiah Ottesen Forsker a.o.berg@medisin.uio.no
Berg, Ørjan Førstesekretær +47 22923650 orjan.berg@medisin.uio.no
Bertelsen, Tone Enge Universitetslektor t.e.bertelsen@medisin.uio.no
Bigseth, Therese Torgersen t.t.bigseth@medisin.uio.no
Birkenæs, Alma Viktoria Forskningstekniker avbirken@student.sv.uio.no
Bjella, Thomas Overingeniør +47 23027326 thomas.bjella@medisin.uio.no Psykisk helse, Database, TSD, eHelse
Bodolai, Aleksander Vitenskapelig assistent aleksabo@student.sv.uio.no
Brandt, Christine Lycke Avdelingsleder 97118354 c.l.brandt@medisin.uio.no Forskningsadministrasjon, Sentre for fremragende forskning (SFF)
Bringslid, Ida Kippersund Forskningstekniker idakbri@student.sv.uio.no
Bruun, Sandra Aakjær Forskningstekniker +47 97419102 +47 97419102 (mob) s.a.bruun@medisin.uio.no
Bukten, Anne Forsker anne.bukten@medisin.uio.no
Burrell, Lisa Victoria Stipendiat +47 22923841 l.v.burrell@psykologi.uio.no
Busch-Christensen, Cecilie Rådgiver +47 45033099 cecilie.busch-christensen@medisin.uio.no