Ansatte - Nasjonalt senter for selvmordsforskning og -forebygging

Listen inneholder 34 ansatte.
Navn Telefon E-post Emneord
Andreassen, Christer Anker Konsulent c.a.andreassen@medisin.uio.no
Andreassen, Wenche Seniorkonsulent +47 930 81926 wenche.andreassen@medisin.uio.no Behov til betaling, Fordring til innbetaling, Koordinator kontrakt, Innkjøper, Tableau, Honorar, Refusjoner, Reiseregning, Reiserefusjon for eksterne, Koordinering
Astrup, Helene Rådgiver +47 97763215 (mob) helene.astrup@medisin.uio.no
Bekkevold-Jernberg, Ina Rådgiver +47-97794824 ina.bekkevold-jernberg@medisin.uio.no
Bertelsen, Tone Enge Universitetslektor t.e.bertelsen@medisin.uio.no
Bøe, Anne Seljenes Stipendiat a.s.boe@medisin.uio.no
Dibaj, Iselin Solerød Stipendiat i.s.dibaj@medisin.uio.no Psykoterapiforskning, borderline personlighetsforstyrrelse, emosjonsregulering, DBT, PTSD
Drucker, Angelica Susanne Andersson Rådgiver a.s.a.drucker@medisin.uio.no
Dymbe, Kine Johansen Forsker k.j.dymbe@medisin.uio.no Suicidologi, utviklingspsykologi, DBT, selvmord, selvskading
Fredriksen, Tiril Seniorkonsulent tiril.fredriksen@medisin.uio.no
Giil, Ebba Vitenskapelig assistent ebba.giil@medisin.uio.no
Grøholt, Berit berit.groholt@medisin.uio.no
Haga, Egil Seniorrådgiver 90091514 egil.haga@medisin.uio.no
Helle, Sofie Egidius Vitenskapelig assistent s.e.helle@medisin.uio.no
Hermansen, Kirsti Universitetslektor kirsti.hermansen@medisin.uio.no
Holmesland, Hanne Rådgiver 918 01765 hanne.holmesland@medisin.uio.no selvmordsforebygging, Suicidologi, pressekontakt, nettpublisering, medieovervåkning
Kildahl, Anine Therese Rådgiver a.t.kildahl@medisin.uio.no Kommunikasjon, selvmordsforebygging
Kjølsrud, Anita Avdelingsleder +47 93023412 (mob) anita.kjolsrud@medisin.uio.no Administrativ leder, Forskerstøtte MED
Klungsøyr, Ole Forsker ole.klungsoyr@medisin.uio.no
Kvalstad, Gjertrud Universitetslektor gjertrud.kvalstad@medisin.uio.no
Larsen, Kim Sverre Universitetslektor +47 90572670 (mob) k.s.larsen@medisin.uio.no
Mehlum, Lars Professor og senterleder, NSSF +47-22923473 +47 90067822 (mob) lars.mehlum@medisin.uio.no Selvmord, suicidal atferd, psykoterapiforskning, registerforskning, psykiske lidelser
Myhre, Martin Øverlien Stipendiat m.o.myhre@medisin.uio.no selvmordsforebygging, Selvmord, Atferdsanalyse, Atferdsaktivering
Neupane, Sudan Prasad Forsker s.p.neupane@medisin.uio.no Psykisk helse, Suicidologi, psykonevroimmunologi, alkohol, depresjon
Nilsson, Hanne Sofie Wernø Forsker h.s.w.nilsson@medisin.uio.no