Ansatte - Avdeling for medisinsk genetikk

Listen inneholder 20 ansatte.
Navn Telefon E-post Emneord
Aure, Miriam Ragle Forsker m.r.aure@medisin.uio.no
Bjørklund, Sunniva Postdoktor sunniva.bjorklund@medisin.uio.no
Frengen, Eirik Professor +47 22117825 eirik.frengen@medisin.uio.no Genetikk, Genomikk
Hagen, Carl Birger van der Professor emeritus +47 22119881 c.b.van.der.hagen@medisin.uio.no
Hajdarevic, Riad Stipendiat riad.hajdarevic@medisin.uio.no
Heimli, Marte Stipendiat marte.heimli@medisin.uio.no
Heinicke, Fatima Forsker fatima.heinicke@medisin.uio.no
Klajic, Jovana Rådgiver jovana.klajic@medisin.uio.no
Kristensen, Vessela N. Forsker v.n.kristensen@medisin.uio.no Molekylærbiologi, Brystkreft, Livsvitenskap, Biostatistikk
Lie, Benedicte Alexandra Professor +47 23016646 b.a.lie@medisin.uio.no
Misceo, Doriana Senioringeniør doriana.misceo@medisin.uio.no
Nustad, Haakon Egdetveit h.e.nustad@medisin.uio.no
Paus, Benedicte Professor II +4791323334 (mob) +47 91323334 benedicte.paus@medisin.uio.no Genetiske bindevevsykdommer, Genetikk, Sjeldne genetiske tilstander
Rayner, Simon Professor II +47 23 02 63 79 simon.rayner@medisin.uio.no
Rydland, Anne Avdelingsingeniør anne.rydland@medisin.uio.no
Saare, Mario Postdoktor mario.saare@medisin.uio.no
Spildrejorde, Mari mari.spildrejorde@medisin.uio.no
Undlien, Dag Erik Professor +47 23027285 d.e.undlien@medisin.uio.no Livsvitenskap, Genetikk, Epigenetikk
Vigeland, Magnus Dehli Postdoktor m.d.vigeland@medisin.uio.no
Ørstavik, Karen Helene Professor emeritus k.h.orstavik@medisin.uio.no