Ansatte - Avdeling for patologi

Listen inneholder 27 ansatte.
Navn Telefon E-post Emneord
Aamodt, Henrik henrik.aamodt@studmed.uio.no
Beiske, Klaus Professor emeritus klaus.beiske@medisin.uio.no
Bjerkehagen, Bodil Førsteamanuensis bodil.bjerkehagen@odont.uio.no
Brüning, Thomas Overingeniør thomas.bruning@medisin.uio.no
Clausen, Ole Petter Fraas Professor emeritus +47 23072741 o.p.f.clausen@medisin.uio.no
Davidson, Ben Professor II ben.davidson@medisin.uio.no
Domanska, Diana Forsker +47 93825890 (mob) diana.domanska@medisin.uio.no
Dorg, Linda Trobe Overingeniør l.t.dorg@medisin.uio.no
Eiriz Delgado, Iván Overingeniør i.e.delgado@medisin.uio.no
Farstad, Inger Nina Professor II +47-46911739 i.n.farstad@medisin.uio.no
Hagen, Kjersti Thorvaldsen Overingeniør k.t.hagen@medisin.uio.no
Haraldsen, Guttorm Senterleder K.G. Jebsen senter for betennelsesforskning +4723071492 +4792401962 (mob) guttorm.haraldsen@medisin.uio.no
Huitfeldt, Henrik Professor +47 23072742 henrik.huitfeldt@medisin.uio.no
Jahnsen, Frode Lars Professor +47 23071444 +47 93261235 (mob) f.l.jahnsen@medisin.uio.no Allergi, Livsvitenskap, Immunologi
Løberg, Else Marit Professor II +47 22118933 e.m.loberg@medisin.uio.no
Möhle, Luisa Postdoktor luisa.mohle@medisin.uio.no
Pahnke, Jens Professor +47 23071466 +4747804637 (mob) jens.pahnke@medisin.uio.no pahnkelab.eu, ABC transporter, Alzheimer's disease, Pahnke, neurodegeneration, Parkinson's disease, mitochondria, Ageing, St.John's wort, Sideritis scardica, Huntington's disease, MRI, MRS, neuropathology, blood-brain barrier, mouse models, JPND, EU, treatment
Pati, Niladri Bhusan Forsker +47 22857770 n.b.pati@medisin.uio.no
Phung, Danh Overingeniør danh.phung@medisin.uio.no
Roald, Borghild Barth-Heyerdahl Professor emeritus +47 22118924 +47 95085835 (mob) b.b.h.roald@medisin.uio.no
Sarin, Tara Kontorsjef +47 22844496 tara.sarin@cemo.uio.no
Skeie, Marianne Overingeniør +47 23074056 marianne.skeie@medisin.uio.no Epidermal vekstfaktorreseptor (EGFR)-familien, Endocytose, Intracellulær transport
Suo, Zhenhe Førsteamanuensis zhenhe.suo@medisin.uio.no
Svindland, Aud Professor emeritus +47 22894815 +47 90119137 (mob) aud.svindland@medisin.uio.no
Sætre, Frank Overingeniør +47 22845862 frank.satre@medisin.uio.no