Ansatte - Avdeling for patologi

Listen inneholder 31 ansatte.
Navn Telefon E-post Emneord
Antal, Ellen-Ann Universitetslektor e.a.antal@medisin.uio.no
Baysa, Anton Universitetslektor anton.baysa@medisin.uio.no
Beiske, Klaus Hermann Professor emeritus k.h.beiske@medisin.uio.no
Bjerkehagen, Bodil Førsteamanuensis 91375019 bodil.bjerkehagen@medisin.uio.no
Brüning, Thomas Overingeniør thomas.bruning@medisin.uio.no
Clausen, Ole Petter Fraas o.p.f.clausen@medisin.uio.no
Davidson, Ben Professor II ben.davidson@medisin.uio.no
Dorg, Linda Trobe Overingeniør l.t.dorg@medisin.uio.no
Eiriz Delgado, Ivan Senioringeniør i.e.delgado@medisin.uio.no
Farstad, Inger Nina Professor II +47-46911739 i.n.farstad@medisin.uio.no
Hagen, Kjersti Thorvaldsen Overingeniør 98611675 k.t.hagen@medisin.uio.no
Haraldsen, Guttorm Senterleder K.G. Jebsen senter for betennelsesforskning +4723071492 +4792401962 (mob) guttorm.haraldsen@medisin.uio.no
Holm, Maia Blomhoff Universitetslektor m.b.holm@medisin.uio.no
Huitfeldt, Henrik Sverre Professor h.s.huitfeldt@medisin.uio.no
Jahnsen, Frode Lars Professor +47 93261235 (mob) f.l.jahnsen@medisin.uio.no Allergi, Livsvitenskap, Immunologi
Løberg, Else Marit e.m.loberg@medisin.uio.no
Madshus, Inger Helene Professor emeritus i.h.madshus@medisin.uio.no
Moi, Harald Overingeniør harald.moi@medisin.uio.no Seksuelt overførte infeksjoner
Möhle, Luisa Postdoktor luisa.mohle@medisin.uio.no
Pahnke, Jens Professor +4723071466566867 jens.pahnke@medisin.uio.no
Parmar, Naveen Postdoktor naveen.parmar@medisin.uio.no
Pati, Niladri Bhusan Forsker +47 22857770 n.b.pati@medisin.uio.no
Phung, Danh Thanh Senioringeniør d.t.phung@medisin.uio.no
Roald, Borghild Barth-Heyerdahl Professor emeritus b.b.h.roald@medisin.uio.no
Santos-García San, Irene Forsker i.s.g.san@medisin.uio.no