Ansatte - Nevroklinikken

Listen inneholder 49 ansatte.
Navn Telefon E-post Emneord
Bautz-Holter, Erik Professor emeritus +47 22119016 erik.bautz-holter@medisin.uio.no
Becker, Frank Førsteamanuensis +47 95144638 +4795144638 (mob) frank.becker@medisin.uio.no Rehabilitering, Hjerne og nervesystem, Hjerneslag, Traumatisk hjerneskade, Kognitiv funksjon, Afasi
Benningstad, Lise Wilhelmine Seniorkonsulent +47 23015895 +47-90168940 l.w.benningstad@medisin.uio.no
Berg-Johnsen, Jon Professor II +47 23074844 jon.berg-johnsen@medisin.uio.no
Bondi, Sindre Vitenskapelig assistent sindrbon@student.sv.uio.no
Bos-Haugen, Steffan Daniël Forsker s.d.bos-haugen@medisin.uio.no
Brox, Jens Ivar Professor II j.i.brox@medisin.uio.no
Celius, Elisabeth Gulowsen Professor II e.g.celius@medisin.uio.no
Dahlberg, Daniel daniel.dahlberg@medisin.uio.no
Dietrichs, Espen Professor II +47 90593107 (mob) espen.dietrichs@medisin.uio.no Hjernen og nervesystemet
Eide, Per Kristian Professor II p.k.eide@medisin.uio.no
Fuglestad, Matthias Rasmussen Vitenskapelig assistent matthirf@student.sv.uio.no
Furseth, Grete Konsulent grete.furseth@medisin.uio.no
Gjerstad, Leif Professor emeritus +47 23072239 leif.gjerstad@medisin.uio.no
Hager, Agnete Avdelingsleder +47 23070871 +4792850252 (mob) agnete.hager@medisin.uio.no Forskerstøtte MED
Harbo, Hanne-Cathrin Flinstad Professor II +47 22850544 +4799546680 (mob) +4799546680 h.c.f.harbo@medisin.uio.no Genetikk, Epidemiologi, Hjerne og nervesystem, Multippel sklerose
Hassel, Bjørnar Professor II bjornar.hassel@medisin.uio.no
Heide, Marte Stipendiat marte.heide@medisin.uio.no plantar heel pain, Plantar fasciopathy
Helseth, Eirik Professor II +47 99216406 (mob) eirik.helseth@medisin.uio.no
Høgestøl, Einar August Førsteamanuensis e.a.hogestol@psykologi.uio.no
Jørum, Ellen Professor II ellen.jorum@medisin.uio.no
Kerty, Emilia Professor emeritus +47 23071829 emilia.kerty@medisin.uio.no
Kippersund, Øystein Vitenskapelig assistent oystein.kippersund@studmed.uio.no
Kjøsnes, Alma Vitenskapelig assistent alma.kjosnes@studmed.uio.no
Kvalheim, Synnøve Kristin Universitetslektor s.k.kvalheim@medisin.uio.no