Ansatte - Klinikk for hode, hals og rekonstruktiv kirurgi

Listen inneholder 29 ansatte.
Navn Telefon E-post Emneord
Akre, Harriet Professor II +47 23076214 harriet.akre@medisin.uio.no
Boix Lemonche, Gerard Postdoktor g.b.lemonche@medisin.uio.no
Bragadottir, Ragnheidur Førsteamanuensis +47 22118546 +4795013272 (mob) ragnheidur.bragadottir@medisin.uio.no clinical electrophysiology of vision, retina, inherited retinal diseases, vitreoretinal surgery
Brøndbo, Kjell Professor emeritus +47 22856863 kjell.brondbo@medisin.uio.no
Drolsum, Liv Kari Professor II l.k.drolsum@medisin.uio.no Katarakt, Limbale stamceller, Kornea
Faura Muñoz, Georgina Forsker g.f.munoz@medisin.uio.no
Gram, Camilla Universitetslektor camilla.gram@medisin.uio.no
Grønseth, Torstein Forsker torstein.gronseth@medisin.uio.no
Hareide, Live Lund Stipendiat l.l.hareide@medisin.uio.no
Haye, Rolf Professor emeritus +47 23074246 rolf.haye@medisin.uio.no
Hertzberg, Silvia Nanjala Walekhwa Stipendiat s.n.w.hertzberg@medisin.uio.no
Jablonski, Greg Eigner Førsteamanuensis +47 23076213 g.e.jablonski@medisin.uio.no
Josifovska, Natasha Postdoktor natasha.josifovska@medisin.uio.no
Kristianslund, Olav Universitetslektor olav.kristianslund@medisin.uio.no
Lindberg, Nina Kristine Ellefsen n.k.e.lindberg@medisin.uio.no
Lorntzsen, Bianca Margrethe Risvåg Stipendiat b.m.r.lorntzsen@medisin.uio.no
Medin, Ingvild Helle Stipendiat i.h.medin@medisin.uio.no
Moe, Morten Carstens Professor II +47 41806401 m.c.moe@medisin.uio.no Sanseorganer, Stamceller, Hjerne og nervesystem
Myhrum, Marte Senioringeniør +47 23071691 marte.myhrum@medisin.uio.no
Nguyen, Giang Avdelingsingeniør giang.nguyen@medisin.uio.no
Nicolaissen, Bjørn Professor emeritus +47 23015163 bjorn.nicolaissen@medisin.uio.no
Osnes, Terje Professor II +47 23071784 terje.osnes@medisin.uio.no
Petrovski, Beata Eva Forsker b.e.petrovski@medisin.uio.no
Petrovski, Goran Professor II +47 23015163 goran.petrovski@medisin.uio.no
Ringvold, Amund Professor emeritus +47 23074307 amund.ringvold@medisin.uio.no