English version of this page

LINK (LINK)

Postadresse Postboks 1144, 0318 Oslo
Besøksadresse Moltke Moes vei 39
Georg Sverdrups hus 4. etasje
0851 Oslo
Telefon +47 22555050
Stedkode 180901

Ansatte

Listen inneholder 17 ansatte.
Navn Telefon E-post Emneord
Abualrub, Iyad Rådgiver +47-41173787 iyad.abualrub@iped.uio.no E-Pal prosjektet
Augedal, Knut Seniorrådgiver +47 22840173 +47 47285001 (mob) knut.augedal@link.uio.no Ledelse, Strategi, Prosjektkoordinering, Konsultasjon, Organisasjonsutvikling, Ressursplanlegging, Rådgivning, Innovasjon, Management, strategic development, Project management, Counselling
Bjerknes, Audun Seniorrådgiver audun.bjerknes@link.uio.no
Carlsen Walle, Rebekka Marie Rådgiver r.m.c.walle@link.uio.no
Coh, Mirjana Rådgiver +47 22852942 +47 99359393 (mob) +4799359393 mirjana.coh@link.uio.no Rådgivning, Kurs, Canvas-inspo, Canvas, wiki, Læringsteknologi, digitale læremidler, digitale læringsressurser, Digitale medier, MOOC (Massive Open Online Courses), digitale læringsomgivelser
Fremstad, Ester Seniorrådgiver +47 22857305 +47 41414620 (mob) 41 41 46 20 ester.fremstad@link.uio.no Universitetspedagogikk, Høyere utdanning, Samfunnsansvar
Hermansen, Hege Yvonne Forsker +47 22858803 h.y.hermansen@iped.uio.no
Jønnum, Siri Seniorrådgiver +47 22840717 +47 92611015 (mob) siri.jonnum@link.uio.no Rådgivning, prosjektkoordinering, audiovisuell formidling, videoproduksjon, digitale læringsomgivelser, forskningsformidling, læringsmiljø, ressursplanlegging, kontrakter, HMS
Jørgensen, Tore Bredeli Seniorrådgiver +47 22852943 +47 98269847 (mob) t.b.jorgensen@link.uio.no Læring, LMS, NGDLE, Læringsanalyse, Multimedia, MOOC, E-læring, Wiki, LTI
Komissarova, Tatsiana Seniorrådgiver tatsiana.komissarova@link.uio.no Kommunikasjon, vortex, nettredaktør, prosjektledelse, strategi, organisasjonsutvikling, samarbeid, erfaring- og kunnskapsdeling, web publisist, sosiale medier
Lomell, Lars Seksjonssjef +47 22840703 92290101 lars.lomell@link.uio.no ledelse, strategi, økonomistyring, prosjektstøtte, personal, forskningsformidling, kunnskapskanalen, digitale læringsomgivelser, audio-visuell formidling, undervisning, organisasjonsutvikling, læringsmiljø.
Nedreberg, Hans Magnus Mikalsen Overingeniør +47 91738495 (mob) 91738495 h.m.m.nedreberg@link.uio.no Angular, TypeScript, Webutvikling, Javascript, CSS, HTML, Animasjon, Grafisk design, PHP, 3D, GUI, UX, Brukeropplevelse
Qvale, Knut Senioringeniør +47 22840723 knut.qvale@link.uio.no Videoproduksjon, forskningsformidling, audio-visuell formidling
Skjeflo, Mikkel Kornberg Seniorrådgiver +47 22855354 22855354 m.k.skjeflo@link.uio.no MOOC (Massive Open Online Courses), Futurelearn, Canvas Instructure, Kurs, Rådgivning, Blended Learning, Nettbasert undervisning, Fleksibel utdanning, Didaktikk, Pedagogikk
Stensrud, Lin Rådgiver +47 99723644 (mob) lin.stensrud@link.uio.no
Tungland, Tobias Mæland Rådgiver t.m.tungland@link.uio.no E-læring, Læringsmiljø, Video
Winther, Karen Seniorrådgiver karen.winther@link.uio.no