English

HR-seksjonen (AP HR)

Postadresse Postboks 1071 Blindern, 0316 Oslo
Besøksadresse Problemveien 7
Lucy Smiths hus
4 etasje
0313 Oslo
Stedkode 365030

Ansatte

Listen inneholder 15 ansatte.
Navn Telefon E-post Emneord
Bakke, Berit Hernes Underdirektør +47 22841055 +47 97532377 (mob) b.h.bakke@admin.uio.no Juridisk rådgivning, Kontrakter, Tjenestemannsrett
Berg, Gina Kristine Seniorrådgiver +47 22841837 g.k.berg@admin.uio.no Regelverk, Valg, Inkluderende arbeidsliv (IA)
Horgen, Marianne Seniorkonsulent +47 22854124 marianne.horgen@admin.uio.no Personaladministrasjon, Rekruttering, Ansettelser, Fravær, Permisjon
Iqbal, Aminah Seniorrådgiver +47 22856235 aminah.iqbal@admin.uio.no Juridisk rådgivning, Kontrakter, Tjenestemannsrett
Johansen, Bente Seniorrådgiver +47 22844074 +47 46696176 bente.johansen@admin.uio.no Prosjektledelse, HR-utvikling, Kompetanseutvikling, Arbeidsmiljøutvikling, Kurs
Koteng, Birte Borgund Seniorkonsulent +47 22852507 b.b.koteng@admin.uio.no Lønnsforhandlinger, Regelverk, Tjenestemannsrett
Kruge, Geir Johansen Advokat +47 22856261 +47 40106700 (mob) g.j.kruge@admin.uio.no Juridisk rådgivning, Kontrakter, Tjenestemannsrett
Løvbak, Hege Elisabeth Seniorrådgiver +47 22854053 +4792042455 (mob) h.e.lovbak@admin.uio.no Likestilling, Rapportering, Opplæring
Malnes, Maja Jenssen Rådgiver +47 22858033 m.j.malnes@admin.uio.no Prosjektledelse, Rådgivning, Rapportering, Opplæring, Jobbnorge, Vikarbyrå, Bemanningsbyrå, Whydentify, Regelverk
Markgraf-Bye, Roger Seniorrådgiver +47 22856261 +47 90822826 (mob) roger.markgraf-bye@admin.uio.no
Pedersen, Guttorm Rådgiver +47 22854470 +4799473231 (mob) guttorm.pedersen@admin.uio.no Personaladministrasjon, Rekruttering, Ansettelser, Fravær, Permisjon
Theodorsen, Mari Seniorrådgiver +47 22859358 mari.theodorsen@admin.uio.no Lønnsforhandlinger, Tjenestemannsrett, Regelverk
Thorsen, Jan Seniorrådgiver +47 41573778 (mob) jan.thorsen@admin.uio.no Prosjektledelse, Administrative IT-tjenester, Systemeierskap
Valmot, Sidsel Gunn Seniorrådgiver +47 22856178 +47 91657409 (mob) s.g.valmot@admin.uio.no Lederutvikling, Organisasjonsutvikling, Kompetanseutvikling
Ökvist, Kristina Rådgiver +47 22854054 kristina.okvist@admin.uio.no Personaladministrasjon, Rekruttering, Ansettelser, Fravær, Permisjon