English version of this page

Valg av midlertidige vitenskapelig tilsatte til Universitetsstyret 2019

I 2019 ble det valgt nye representanter i gruppen midlertidig vitenskapelig ansatte i Universitetsstyret for perioden 1. august 2019 til 31. juli 2020.

  • Kristian Bjørkdahl, postdoktor, Senter for utvikling og miljø (SUM), ble valgt til styrerepresentant.
  • Diana Saplacan, stipendiat, Institutt for informatikk, MN, ble valgt til første vararepresentant.
  • Martin Falck, stipendiat, Institutt for biovitenskap, MN, ble valgt til andre vararepresentant.
Publisert 12. mars 2019 08:50 - Sist endret 3. juni 2019 23:58