English version of this page

Ansatte i UiO: Ledelsen og støtteenheter (LOS) - Side 12

Personer 276 - 300 av 818
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Birna Hauksdottir Hauksdottir, Birna Seniorrådgiver +47 22857031 +47 48051483 birna.hauksdottir@admin.uio.no Oracle, Systemutvikling, Rådgivning, Økonomirapporter, Applikasjonsforvaltning
Bilde av Elisabeth Hegerstrøm Hegerstrøm, Elisabeth Førstekonsulent +47 22857086 elisabeth.hegerstrom@admin.uio.no OA, Fakturaer, Oracle, Bilag, Basware
Heid, Steinar Seniorrådgiver +47 97592353 steinar.heid@admin.uio.no HMS, Arbeidsmiljø, HMS-risikostyring
Bilde av Per Kjell Heitmann Heitmann, Per Kjell Seniorrådgiver +47 22856393 p.k.heitmann@admin.uio.no Økonomistyring, Virksomhetsstyring
Bilde av Kaj Hejer Hejer, Kaj Senioringeniør +47 92064153 kaj.hejer@usit.uio.no Web, Programmering, Java, Nettskjema, Systemarkitektur
Bilde av Stein Helgesen Helgesen, Stein Seniorrådgiver +47 22858348 +47 97140686 stein.helgesen@admin.uio.no Økonomistyring, Virksomhetsstyring
Bilde av Steffen Hellesøe Hellesøe, Steffen Seksjonssjef +47 95841237 steffen.hellesoe@admin.uio.no Bygningsdrift, Ledelse
Bilde av Håvard Torp Helmersen Helmersen, Håvard Torp Overingeniør +47 48295594 h.t.helmersen@usit.uio.no
Bilde av Gry Anita Hemsing Hemsing, Gry Anita Prosjektleder 22857004 g.a.hemsing@admin.uio.no Prosjektledelse, Prosessforbedring, Digitalisering, Endringsledelse, Strategi, Studieadministrasjon
Bilde av Sjur Hernes Hernes, Sjur Overingeniør +47 22852765 +47 924 87 146 sjur.hernes@usit.uio.no
Bilde av Trude Kristine Hetland Hetland, Trude Kristine Seniorkonsulent +47 22856674 t.k.hetland@admin.uio.no Eiendomstjenester, Servicetorget, Arrangementer
Bilde av Ina Høj Hinden Hinden, Ina Høj Seniorrådgiver +47 22856396 i.h.hinden@admin.uio.no ePhorte, Opplæring, Brukerstøtte, Arkiv, Rådgivning, Nettpublisering, Prosessforbedring
Bilde av Svein Hjemstad Hjemstad, Svein Overingeniør +47 22855028 +47 46196986 svein.hjemstad@usit.uio.no
Bilde av Johan Hjemås Hjemås, Johan Seniorrådgiver +47 22856292 johan.hjemas@admin.uio.no Økonomi, Mva
Bilde av Gunnar Hoel Hoel, Gunnar Driftsleder +47 22851100 +47 91688800 gunnar.hoel@admin.uio.no Bygningsdrift
Bilde av Therese Hagen Hoff Hoff, Therese Hagen Førstekonsulent +47 22840159 95243366 t.h.hoff@usit.uio.no Oppdragsvirksomheten, IT-Kontrakter
Bilde av Tone Sindre Hoff Hoff, Tone Sindre Seniorkonsulent +47 22857620 t.s.hoff@admin.uio.no Erasmus+, Global mobilitet, Ansattmobilitet, Internasjonalt samarbeid, Utveksling
Bilde av Kamilla Schau Holand Holand, Kamilla Schau Seniorkonsulent +47 22844195 k.s.holand@admin.uio.no
Bilde av Inger Holm Holm, Inger Avdelingsingeniør +47 22852779 +47 95234324 inger.holm@usit.uio.no Databaseadministrasjon, Databaser, UNIT, FS
Bilde av Ivar Holm Holm, Ivar Underdirektør +47-91804652 ivar.holm@usit.uio.no
Bilde av Magnus Holm Holm, Magnus Senioringeniør +47 22840185 magnus.holm@usit.uio.no
Holmestrand, Arild Hallèn Driftsleder +47 22859938 +47 95721172 a.h.holmestrand@admin.uio.no Sikkerhet, Vakt og alarm
Bilde av Marit Holmseth Holmseth, Marit Seniorkonsulent +47 22855433 marit.holmseth@admin.uio.no Honorar, Lønn
Bilde av Ole Kristian Holseth Holseth, Ole Kristian Senioringeniør +47 22845608 +47 97652800 o.k.holseth@usit.uio.no Drift, windows, Server- og driftstjenester, trofast, Citrix
Bilde av Are Holsted Holsted, Are Rådgiver +47 22844058 are.holsted@admin.uio.no Arkiv, Rapportering, Brukerstøtte, Opplæring, Rådgivning, ePhorte