English version of this page

Ansatte i UiO: Ledelsen og støtteenheter (LOS) - Side 3

Personer 51 - 75 av 823
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Abdulrahman Azab Azab, Abdulrahman Senioringeniør +47 22840036 +47 46797339 abdulrahman.azab@usit.uio.no Java, .Net, Python, Docker, Grid computing, High-Performance computing, High-Throughput computing, Bioinformatics, Galaxy, scrum, HTCondor, Singularity, Programmering, Machine Learning, Deep Learning, LIMS, LabKey
Bilde av Kanwal Tabassam Aziz Aziz, Kanwal Tabassam Konsulent +47 22857702 k.t.aziz@admin.uio.no Eiendomstjenester, Servicetorget
Bilde av Nina Baardseth Baardseth, Nina Avdelingsleder +47 91545220 nina.baardseth@admin.uio.no Kopiering, Trykking, Layout, design, Ledelse, Reprosentralen
Bilde av Stig Rune Backsæther Backsæther, Stig Rune Avdelingsleder +47 22857536 +47 95194063 s.r.backsather@admin.uio.no Beredskap, Sikkerhet, Vakt og alarm, Ledelse
Bilde av Diana Badi Badi, Diana Seniorrådgiver +47-92481889 diana.badi@admin.uio.no Strategi, Nettpublisering, Opplæring, Kommunikasjon, Nettredaktør
Bilde av Jamal Bajja Bajja, Jamal Driftstekniker +47 22852499 +47 97763185 jamal.bajja@admin.uio.no Bygningsdrift, Verneombud
Bilde av Berit Hernes Bakke Bakke, Berit Hernes Personalsjef +47 22841055 +47 97532377 b.h.bakke@admin.uio.no Juridisk rådgivning, Kontrakter, Tjenestemannsrett
Bilde av Terje Bakke Bakke, Terje Seniorrådgiver +47 22854779 +47 40847892 terje.bakke@admin.uio.no Virksomhetsstyring, Økonomistyring
Bilde av Bente Bakken Bakken, Bente Seniorrådgiver +47 95720507 bente.bakken@admin.uio.no Kommunikasjon, Pressekontakt, Samfunnskontakt, Taler, Kronikker, Strategisk kommunikasjonsrådgivning, UiO:Energi, Bærekraft
Bilde av Vidar Bakken Bakken, Vidar Senioringeniør +47 22845537 vidar.bakken@usit.uio.no
Bilde av Malena Bakkevold Bakkevold, Malena Seksjonssjef +47 22856279 +47-95750533 malena.bakkevold@admin.uio.no Ledelse, Strategi, Ekstern finansiering, Satsinger, Innovasjon
Bilde av Marius Baltramaitis Baltramaitis, Marius Overingeniør marius.baltramaitis@usit.uio.no Vortex, Java
Bilde av Håvard Barkhall Barkhall, Håvard Overingeniør +47 22850627 havard.barkhall@usit.uio.no
Bilde av Gøksel Basdag Basdag, Gøksel Senioringeniør +47 22840755 +47 91648426 goksel.basdag@usit.uio.no sapuio
Bilde av Herman Bastesen Bastesen, Herman Avdelingsingeniør herman.bastesen@usit.uio.no
Bilde av Alan Louis Belardinelli Belardinelli, Alan Louis Førstekonsulent +47 22857763 a.l.belardinelli@admin.uio.no Prosesstøtte, Prosess- og prosjektledelse, Prosessforbedring
Bilde av Ida Rudi Bellizia Bellizia, Ida Rudi Overingeniør +47 22858016 i.r.bellizia@admin.uio.no Felles studentsystem FS, Forskerutdanning, Tableau, Statistikk, Rapportering
Bilde av William B. Bendu Bendu, William B. Renholder +47 22854362 w.b.bendu@admin.uio.no Renhold, Renholdsoperatør
Bilde av Martin Strokkenes Benonisen Benonisen, Martin Strokkenes Overingeniør +47 22840115 +4741223774 m.s.benonisen@usit.uio.no
Bilde av Said Benounis Benounis, Said Senioringeniør +47 22852732 +47 93863267 93863267 said.benounis@usit.uio.no
Bilde av Margareth Bentsen Bentsen, Margareth Seniorrådgiver - permisjon
Bilde av Anne-Gro Berg Berg, Anne-Gro Seniorrådgiver +47 22857776 a.g.berg@admin.uio.no Rådgivning, Arkiv, ePhorte, Brukerstøtte, Opplæring, Nettpublisering
Berg, Gina Kristine Seniorrådgiver +47 22841837 g.k.berg@admin.uio.no Regelverk, Valg, Inkluderende arbeidsliv (IA)
Berg, Marie Driftstekniker +47 22856201 +4795900272 marie.berg@admin.uio.no Budtjeneste, Posttjeneste
Bilde av Tone  Berg Berg, Tone Overingeniør tmberg@usit.uio.no Interaksjonsdesign, Web, UX