Personer med emneord «Arrangementer»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Monica Lihus Ambrosen Ambrosen, Monica Lihus Seniorkonsulent +47-22856214 +47-45200606 m.l.ambrosen@admin.uio.no Arrangementer, Kreeringer, Profileringsartikler, kursadministrasjon
Bilde av Marit Aukrusttrædet Aukrusttrædet, Marit Seniorkonsulent +47-22859697 +47-97763187 marit.aukrusttradet@admin.uio.no Brukerstøtte, Teknisk, Arrangementer
Bilde av Trude Kristine Hetland Hetland, Trude Kristine Seniorkonsulent +47-22856674 t.k.hetland@admin.uio.no Servicetorget, Arrangementer, Eiendomstjenester
Bilde av Kaj Richard Jensen Jensen, Kaj Richard Avdelingsleder +47-22859554 +47-91547902 k.r.jensen@admin.uio.no Rådgivning, Administrativ ledelse, Arrangementer
Bilde av Morten Kanne-Hansen Kanne-Hansen, Morten Driftsleder +47-97957897 morten.kanne-hansen@admin.uio.no Teknisk, Brukerstøtte, Arrangementer
Bilde av Gry Kolbjørnsen Kolbjørnsen, Gry Rådgiver +47-22854013 +47-91575622 gry.kolbjornsen@admin.uio.no Arrangementer, Kreeringer, Profileringsartikler
Larsen, Bjørg Seniorkonsulent +47-22858090 +47-95883450 bjorg.larsen@admin.uio.no Arrangementer, Faglig-pedagogisk dag, 17. mai, doktorkreeringer, UiOs årsfest, Anders Jahres medisinske priser, UiOs menneskerettighetspris, Oslo Life Science, Utdanningskonferansen.
Bilde av Mona Pedersen Pedersen, Mona Rådgiver +47-95049099 +47-95049099 mona.pedersen@admin.uio.no Eiendomstjenester, Servicetorget, Arrangementer
Bilde av Ingrid Shields Shields, Ingrid Seniorrådgiver +47-22858631 +47-45854857 ingrid.shields@admin.uio.no Samfunnskontakt, Kommunikasjon, Arrangementer, Innovasjon
Bilde av Kristin Storbæk Storbæk, Kristin Seniorrådgiver +47-22854030 +47-47652534 kristin.storbak@admin.uio.no Markedsføring, Arrangementer, Kommunikasjon, Samfunnskontakt
Bilde av Gabrielle Tandberg Tandberg, Gabrielle Seniorkonsulent +47-22859801 +47-95845028 gabrielle.tandberg@admin.uio.no Teknisk, Brukerstøtte, Arrangementer
Bilde av Tore Øygarden Øygarden, Tore Seniorkonsulent +47-22859557 +4791354670 tore.oygarden@admin.uio.no Teknisk, Administrasjon, Saksbehandling, Arrangementer, Brukerstøtte