Personer med emneord «Juridisk rådgivning»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Berit Hernes Bakke Bakke, Berit Hernes Personalsjef +47-22841055 +47-97532377 b.h.bakke@admin.uio.no Juridisk rådgivning, Kontrakter, Tjenestemannsrett
Engeset, Bjørn Advokat +47-22845917 bjorn.engeset@admin.uio.no Juridisk rådgivning, Regelverk
Bilde av Kristin Flagstad Flagstad, Kristin Seniorrådgiver +47-22856642 kristin.flagstad@admin.uio.no Juridisk rådgivning, Forskningsetikk, IPR-policy, Immaterialrett, Helseforskning
Bilde av Anniken Larsen Fuglerud Fuglerud, Anniken Larsen Rådgiver +47-22855040 a.l.fuglerud@admin.uio.no Juridisk rådgivning, Tjenestemannsrett
Grundt, Ine Advokat +47-22857002 ine.grundt@admin.uio.no Juridisk rådgivning, Regelverk, Kontrakter, Forskerstøtte
Bilde av Emil Hamre Hamre, Emil Seniorrådgiver +47-22855475 emil.hamre@admin.uio.no EU, Ekstern finansiering, Juridisk rådgivning, Horisont 2020, Forskerstøtte, Regelverk, Kontrakter
Bilde av Aminah Iqbal Iqbal, Aminah Seniorrådgiver +47-22856235 +4798651719 aminah.iqbal@admin.uio.no Juridisk rådgivning, Kontrakter, Tjenestemannsrett
Bilde av Eirik Ivarrud Ivarrud, Eirik Seniorrådgiver +47-22855626 eirik.ivarrud@admin.uio.no Juridisk rådgivning, Forskerstøtte, Regelverk, Kontrakter
Bilde av Jeannette Kvamme Kvamme, Jeannette Rådgiver +47-22858137 jeannette.kvamme@admin.uio.no Juridisk rådgivning, Tjenestemannsrett
Bilde av Ingrid Lillebø Lillebø, Ingrid Seniorrådgiver (permisjon) Juridisk rådgivning, Tjenestemannsrett
Bilde av Einar Noreik Noreik, Einar Advokat +47-22856646 +47-98872318 einar.noreik@admin.uio.no Juridisk rådgivning, Regelverk, Kontrakter, Eiendomsavdelingen
Bilde av Kathrine Olsgard Olsgard, Kathrine Seniorrådgiver +47-22844197 kathrine.olsgard@admin.uio.no Juridisk rådgivning, Regelverk, Kontrakter, Forskerstøtte, Immaterialrett