Personer med emneord «Oracle»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Donya Bota Bota, Donya Seniorkonsulent +47-22857659 donya.bota@admin.uio.no Basware, Fakturaer, Bilag, Oracle, OA
Bilde av Monika Johnsen Fjeld Fjeld, Monika Johnsen Førstekonsulent +47-22858087 m.j.fjeld@admin.uio.no Basware, Oracle, OA, Fakturaer, Bilag
Bilde av Birna Hauksdottir Hauksdottir, Birna Seniorrådgiver +47-22857031 +47-48051483 birna.hauksdottir@admin.uio.no Oracle, Systemutvikling, Rådgivning, Økonomirapporter, Applikasjonsforvaltning
Bilde av Elisabeth Hegerstrøm Hegerstrøm, Elisabeth Førstekonsulent +47-22857086 elisabeth.hegerstrom@admin.uio.no OA, Fakturaer, Oracle, Bilag, Basware
Bilde av Elisabeth Kolstad Kolstad, Elisabeth Seksjonssjef +47-22856308 +47-95037291 elisabeth.kolstad@admin.uio.no Applikasjonsforvaltning, Prosjektledelse, Rådgivning, Oracle
Bilde av Tone Morken Morken, Tone Seniorrådgiver +47-22856322 +47-95832712 tone.morken@admin.uio.no Økonomirapporter, Prosjektledelse, Systemutvikling, Applikasjonsforvaltning, Rådgivning, Basware, Oracle
Bilde av Lars Myhrvold Myhrvold, Lars Avdelingsleder +47-22854992 +47-92628110 lars.myhrvold@admin.uio.no Oracle, OA, Basware
Bilde av Bikramdeep Singh Pannu Pannu, Bikramdeep Singh Førstekonsulent +47-22841489 bikramsp@admin.uio.no Basware, Oracle, OA, Fakturaer, Bilag
Bilde av Anita Siljuberg Siljuberg, Anita Seniorkonsulent +47-22856253 anita.siljuberg@admin.uio.no Oracle, Fakturaer, OA
Bilde av Anne Ingeborg Sørensen Sørensen, Anne Ingeborg Førstekonsulent +47-22857058 a.i.sorensen@admin.uio.no Bilag, OA, Fakturaer, Oracle, Basware
Bilde av Heidi Wang Wang, Heidi Rådgiver +47-22857846 +47-48237080 heidi.wang@admin.uio.no Basware, Oracle, Testledelse, Rådgivning, Prosjektledelse, Applikasjonsforvaltning
Bilde av Anne Cathrine Wiersholm Wiersholm, Anne Cathrine Seniorrådgiver +47-22854867 +47-90027567 a.c.wiersholm@admin.uio.no Rådgivning, Systemutvikling, Prosjektledelse, Oracle, Økonomirapporter, Applikasjonsforvaltning
Bilde av Ann-Christin Wold Wold, Ann-Christin Førstekonsulent +47-22855997 a.c.wold@admin.uio.no Oracle, OA, Fakturaer
Bilde av Christin Øvstaas Øvstaas, Christin Seniorrådgiver +47-22855929 christin.ovstaas@admin.uio.no Basware, Systemutvikling, Rådgivning, Applikasjonsforvaltning, Oracle