English version of this page

Ansatte i Seksjon for prosjekt/prosessforbedring (SPP)

Personer 1 - 11 av 11
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Terje Bakke Bakke, Terje Seniorrådgiver +47-22854779 +47-40847892 terje.bakke@admin.uio.no Virksomhetsstyring, Økonomistyring
Bilde av Kari Oline Bergstrøm Bergstrøm, Kari Oline Seniorrådgiver +47-22856105 k.o.bergstrom@admin.uio.no Prosjekt- og prosessledelse, eBilag, Prosesstøtte
Bilde av Marianne Sinead Flesland Flesland, Marianne Sinead Seniorrådgiver +47-22858588 +47-40220552 m.s.flesland@admin.uio.no Økonomistyring, Prosjektledelse, Prosesstøtte, Prosessledelse, Tableau
Bilde av Ellen Svendby Gravklev Gravklev, Ellen Svendby Seniorrådgiver +47-22854476 +47-95100467 e.s.gravklev@admin.uio.no Prosess- og prosjektledelse, Prosesstøtte, Rådgivning
Bilde av Bjørn Egil Haugen Haugen, Bjørn Egil Seniorrådgiver +47-41577657 +47-41577657 b.e.haugen@admin.uio.no Prosess- og prosjektledelse, Prosesstøtte, eBilag
Bilde av Lin Anett Haugsland Haugsland, Lin Anett Seniorrådgiver +47-93444303 l.a.haugsland@admin.uio.no Prosess- og prosjektledelse, Prosesstøtte, Organisasjonsutvikling, Virksomhetsstyring
Bilde av Elisabeth Kolstad Kolstad, Elisabeth Seksjonssjef +47-22856308 +47-95037291 elisabeth.kolstad@admin.uio.no Applikasjonsforvaltning, Prosjektledelse, Rådgivning, Oracle
Bilde av Kristin Lindley Lindley, Kristin Prosjektleder +47-22856004 +47-95165128 kristin.lindley@admin.uio.no Prosessledelse, Prosjektledelse, Organisasjonsutvikling
Bilde av Koyote Millar Millar, Koyote Seniorrådgiver +47-22854238 koyote.millar@admin.uio.no Prosesstøtte, Prosess- og prosjektledelse, Organisasjonsutvikling, Coaching
Bilde av Dag Roar Nielsen Nielsen, Dag Roar Seniorrådgiver +47-22857561 d.r.nielsen@admin.uio.no virksomhetsstyring, Økonomistyring
Bilde av Morten Erlend Skare Skare, Morten Erlend Rådgiver +47-22855344 m.e.skare@admin.uio.no Økonomistyring