English version of this page

Ansatte i Seksjon for kommunikasjon

Personer 1 - 16 av 16
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Lars Ankervold Ankervold, Lars Seniorrådgiver +47 92 66 75 73 lars.ankervold@admin.uio.no sosiale medier, videoproduksjon, video
Bilde av Cecilie Aune Aune, Cecilie I permisjon
Byrknes, Maylinn Hovengen Konsulent m.h.byrknes@admin.uio.no Sosiale medier
Bilde av Sunniva Monclair Bøe Bøe, Sunniva Monclair Konsulent 46885172 s.m.boe@admin.uio.no Sosiale medier, Domus Bibliotheca, Circle U, Universitetsplassen
Gylvik, Malin Aurbakken Seniorrådgiver +4741641449 m.a.gylvik@admin.uio.no markedsføring, Rekruttering, sosiale medier, Kommunikasjon, Digitale medier
Bilde av Karoline Hagane Hagane, Karoline Seniorrådgiver +47 22854019 +47 41314469 karoline.hagane@admin.uio.no
Bilde av Julie Jacobsen Jacobsen, Julie Seniorrådgiver +47 45912513 julie.jacobsen@admin.uio.no Nettpublisering, Google analytics
Bilde av Anders Lien Lien, Anders Grafisk designer +47-22858082 +47-93251380 anders.lien@admin.uio.no Grafisk profil, Grafisk design, Foto
Bilde av Anette Clason Lund Lund, Anette Clason Seniorrådgiver +47 22854593 a.c.lund@admin.uio.no Nettpublisering
Bilde av Terje Lynnebakken Lynnebakken, Terje Seniorrådgiver +47 22858607 +47 99004757 terje.lynnebakken@admin.uio.no Nettredaktør Circle U.
Bilde av Siri Lehne Nilsen Nilsen, Siri Lehne Seniorrådgiver +47 99412537 s.l.nilsen@admin.uio.no Nettpublisering
Bilde av Kjersti Gjærum Stensrud Stensrud, Kjersti Gjærum Seniorrådgiver +47 47751579 k.g.stensrud@admin.uio.no Nettpublisering
Bilde av Liv Dalen Tennøe Tennøe, Liv Dalen Seksjonssjef +47 48247191 48247191 l.d.tennoe@admin.uio.no Ledelse seksjon kommunikasjon
Bilde av Hanne Utigard Utigard, Hanne Designer +47-22857888 +47-92696888 hanne.utigard@admin.uio.no Grafisk design
Bilde av Marte Veierød Veierød, Marte Seniorrådgiver +47 22854435 +47 92801540 marte.veierod@admin.uio.no
Vestre, Emil Johann Konsulent e.j.vestre@admin.uio.no Sosiale medier