English version of this page

Ansatte i Seksjon for kommunikasjon

Personer 1 - 12 av 12
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Cecilie Aune Aune, Cecilie Seniorrådgiver +47 22844751 cecilie.aune@admin.uio.no Nettredaktør, Kommunikasjon, Opplæring, Nettpublisering, Prosjektledelse
Bilde av Julie Jacobsen Jacobsen, Julie Seniorrådgiver +47 45912513 julie.jacobsen@admin.uio.no Prosjektledelse, Nettredaktør, Nettpublisering, Kommunikasjon, Google analytics
Bilde av Anders Lien Lien, Anders Grafisk designer +47-22858082 +47-93251380 anders.lien@admin.uio.no Grafisk profil, Grafisk design, Foto
Bilde av Anette Clason Lund Lund, Anette Clason Rådgiver +47 22854593 a.c.lund@admin.uio.no Nettredaktør, Nettpublisering, Kommunikasjon
Bilde av Terje Lynnebakken Lynnebakken, Terje Seniorrådgiver +47 22858607 +47 99004757 terje.lynnebakken@admin.uio.no Nettredaktør, Nettpublisering, Kommunikasjon
Bilde av Henriette Gran Myreng Myreng, Henriette Gran 98422000 h.g.myreng@admin.uio.no Nettpublisering, Kommunikasjon, Rådgivning, Nettredaktør, Internkommunikasjon
Bilde av Dina Norborg Norborg, Dina Seniorrådgiver +47 22857714 +47 90607331 dina.norborg@admin.uio.no Nettpublisering, Kommunikasjon, Nettredaktør
Bilde av Suzanne-Ann Stämpfli Stämpfli, Suzanne-Ann Seniorrådgiver +47 22858635 s.a.stampfli@admin.uio.no Nettredaktør, Nettpublisering, Kommunikasjon
Bilde av Liv Dalen Tennøe Tennøe, Liv Dalen Seksjonssjef +47 48247191 l.d.tennoe@admin.uio.no Strategi, Kommunikasjon, Ledelse
Bilde av Hanne Utigard Utigard, Hanne Designer +47-22857888 +47-92696888 hanne.utigard@admin.uio.no Grafisk design
Bilde av Marte Veierød Veierød, Marte Seniorrådgiver +47 22854435 marte.veierod@admin.uio.no Strategi, Nettpublisering, Opplæring, Kommunikasjon, Nettredaktør
Bilde av Malin Littauer Yndesdal Yndesdal, Malin Littauer Seniorrådgiver +47 22845766 +47 476 33 961 m.l.yndesdal@admin.uio.no Sosiale medier, Studentrekruttering, Kommunikasjon