English version of this page

Ansatte i Avdeling for personalstøtte (AP)

Personer 1 - 25 av 34
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Lena Andersen Andersen, Lena Seksjonssjef +47 22855330 +47 95921564 lena.andersen@admin.uio.no ePhorte, Prosjektledelse, Arkiv
Bilde av Anne-Gro Berg Berg, Anne-Gro Seniorrådgiver +47 22857776 a.g.berg@admin.uio.no Rådgivning, Arkiv, ePhorte, Brukerstøtte, Opplæring, Nettpublisering
Berg, Gina Kristine Seniorrådgiver +47 22841837 g.k.berg@admin.uio.no Regelverk, Valg, Inkluderende arbeidsliv (IA), Tjenestemannsrett
Bilde av Henrik Arnold Borge Borge, Henrik Arnold Seniorkonsulent +47 22844053 h.a.borge@admin.uio.no Arkiv LOS, ePhorte, Postmottak, Journalføring, Brukerstøtte for saksbehandlere og ledere, Veiledning, Innsynsbegjæringer, kurs
Bilde av Sindre Christensen Christensen, Sindre Seniorrådgiver +47 22856261 +47 92246266 sindre.christensen@admin.uio.no Juridisk rådgivning, Kontrakter, Tjenestemannsrett, Statsansatterett
Bilde av Tone Elstad Elstad, Tone Seniorrådgiver +47 22844758 +47 22844758 tone.elstad@admin.uio.no Regelverk, Tjenestemannsrett
Bilde av Camilla Oulie Eskildsen Eskildsen, Camilla Oulie Studentprest +47-22857377 c.o.eskildsen@admin.uio.no
Bilde av Sigrid Førland Førland, Sigrid Seniorkonsulent +47 22858169 sigrid.forland@admin.uio.no Arkiv LOS, ePhorte, Postmottak, Journalføring, Brukerstøtte for saksbehandlere og ledere, Veiledning, Innsynsbegjæringer, Kurs
Bilde av Renathe Gangsøy Gangsøy, Renathe Seniorrådgiver renathe.gangsoy@admin.uio.no Kompetanseutvikling, Lederutvikling, Prosjektledelse, HR-utvikling, Organisasjonsutvikling
Bilde av Ina Høj Hinden Hinden, Ina Høj Seniorrådgiver +47 22856396 i.h.hinden@admin.uio.no ePhorte, Opplæring, Brukerstøtte, Arkiv, Rådgivning, Nettpublisering, Prosessforbedring
Bilde av Are Holsted Holsted, Are Rådgiver +47 22844058 are.holsted@admin.uio.no Arkiv, Rapportering, Brukerstøtte, Opplæring, Rådgivning, ePhorte
Bilde av Marianne Horgen Horgen, Marianne Rådgiver +47 22854124 marianne.horgen@admin.uio.no Personaladministrasjon, Rekruttering, Ansettelser, Fravær, Permisjon
Bilde av Aminah Iqbal Iqbal, Aminah Seniorrådgiver +47 22856235 aminah.iqbal@admin.uio.no Juridisk rådgivning, Kontrakter, Arbeidsrett
Bilde av Bente Johansen Johansen, Bente Seniorrådgiver +47 22844074 +47 46696176 bente.johansen@admin.uio.no Prosjektledelse, HR-utvikling, Kompetanseutvikling, Arbeidsmiljøutvikling, Kurs
Bilde av Birte Borgund Koteng Koteng, Birte Borgund Rådgiver +47 22852507 b.b.koteng@admin.uio.no Lønnsforhandlinger, Regelverk, Tjenestemannsrett
Bilde av Tor-Audun Kræmer-Olsen Kræmer-Olsen, Tor-Audun Rådgiver +47 22858157 +47 92646526 t.a.kramer-olsen@admin.uio.no Arkiv LOS, ePhorte, Postmottak, Journalføring, Brukerstøtte for saksbehandlere og ledere, Arkivfaglig veiledning, Innsynsbegjæringer, Kurs
Bilde av Hege Elisabeth Løvbak Løvbak, Hege Elisabeth Avdelingsleder h.e.lovbak@admin.uio.no Ledelse, Strategi, Organisasjonsutvikling, Kompetanseutvikling
Bilde av Roger Markgraf-Bye Markgraf-Bye, Roger Seniorrådgiver +47-90822826 roger.markgraf-bye@admin.uio.no personvernombud@uio.no Juridisk rådgivning, Kontrakter, Arbeidsrett, Personvernombud
Bilde av Eva Helene  Mjelde Mjelde, Eva Helene Underdirektør +47-22854339 +47-90015585 e.h.mjelde@admin.uio.no Ledelse, Strategi, HR og kompetanseutvikling
Bilde av Erland Nettum Nettum, Erland Seniorrådgiver +47 22844229 erland.nettum@admin.uio.no Mobilitet, Veiledning, Opplæring, Internasjonalisering, Oppholdstillatelse
Bilde av Silje Andresen Norum Norum, Silje Andresen Rådgiver s.a.norum@admin.uio.no Personaladministrasjon, Rekruttering, Ansettelser, Fravær, Permisjon
Bilde av Guttorm Pedersen Pedersen, Guttorm Rådgiver +47 22854470 +47 99473231 guttorm.pedersen@admin.uio.no Personaladministrasjon, Rekruttering, Ansettelser, Fravær, Permisjon
Bilde av Ulrik Pein Pein, Ulrik Seniorrådgiver +47 92088855 ulrik.pein@admin.uio.no Organisasjonsutvikling, Prosjektkoordinering
Bilde av Irene Sandlie Sandlie, Irene Personaldirektør +47 22857472 +47 41680540 irene.sandlie@admin.uio.no Regelverk, Strategi, Tilrettelegging
Bilde av Marianne Skage Skage, Marianne Rådgiver +47 22857824 marianne.skage@admin.uio.no Mobilitet, Forskerboliger