English version of this page

Ansatte i Avdeling for personalstøtte (AP)

Personer 1 - 25 av 52
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Lena Andersen Andersen, Lena Seksjonssjef +47 22855330 +47 95921564 lena.andersen@admin.uio.no ePhorte, Prosjektledelse, Arkiv
Bilde av Anne-Gro Berg Berg, Anne-Gro Seniorrådgiver +47 22857776 a.g.berg@admin.uio.no Rådgivning, arkiv, ePhorte, RPA
Berg, Gina Kristine Seniorrådgiver +47 22841837 g.k.berg@admin.uio.no Regelverk, Valg, Inkluderende arbeidsliv (IA), Tjenestemannsrett
Berg, Øyvind A. Seniorkonsulent +47 22845314 o.a.berg@admin.uio.no Dokumentasjonsforvaltning
Bilde av Henrik Arnold Borge Borge, Henrik Arnold Seniorkonsulent +47 22844053 h.a.borge@admin.uio.no Arkiv LOS, ePhorte, Postmottak, Journalføring, Brukerstøtte for saksbehandlere og ledere, Veiledning, Innsynsbegjæringer, kurs
Bilde av Sindre Christensen Christensen, Sindre Seniorrådgiver +47 22856261 +47 92246266 sindre.christensen@admin.uio.no Juridisk rådgivning, Kontrakter, Tjenestemannsrett, Statsansatterett
Bilde av Jakob Fossland Dietz Dietz, Jakob Fossland Førstekonsulent j.f.dietz@admin.uio.no Veiledning, Internasjonalisering, Oppholdstillatelse, Forskermobilitet, EURAXESS
Bilde av Tone Elstad Elstad, Tone Seniorrådgiver +47 22844758 +47 22844758 tone.elstad@admin.uio.no Regelverk, Tjenestemannsrett
Bilde av Hanne Eriksen Eriksen, Hanne Seniorkonsulent +47 22854482 hanne.eriksen@admin.uio.no ePhorte, Arkiv, Superbruker
Bilde av Mariann Kirkebø Eriksen Eriksen, Mariann Kirkebø Rådgiver m.k.eriksen@admin.uio.no Veiledning, Internasjonalisering, Oppholdstillatelse, Forskermobilitet, EURAXESS
Bilde av Camilla Oulie Eskildsen Eskildsen, Camilla Oulie Studentprest +47-22857377 c.o.eskildsen@admin.uio.no
Bilde av Sigrid Førland Førland, Sigrid Seniorkonsulent +47 22858169 sigrid.forland@admin.uio.no
Bilde av Renathe Gangsøy Gangsøy, Renathe Seniorrådgiver renathe.gangsoy@admin.uio.no Kompetanseutvikling, Lederutvikling, Prosjektledelse, HR-utvikling, Organisasjonsutvikling
Bilde av Linn Grimstad-Nielsen Grimstad-Nielsen, Linn Seniorrådgiver +47 47257640 linn.grimstad-nielsen@admin.uio.no Arbeidsmiljøutvikling, Psykososialt og organisatorisk arbeidsmiljø, Kompetanseutvikling, Prosess- og prosjektledelse, Lederstøtte, Organisasjonsutvikling
Bilde av Wiggo Bjørn Hansen Hansen, Wiggo Bjørn Seniorrådgiver +47 22845317 w.b.hansen@admin.uio.no Arkivfaglig veiledning, Retiningslinjer, Prosessforbedring
Hartvig, Gunnar Rådgiver +47 22845587 gunnar.hartvig@admin.uio.no dokumentasjonsforvaltning, arkiv, ePhorte
Bilde av Are Holsted Holsted, Are Rådgiver +47 22844058 are.holsted@admin.uio.no Arkiv, Rapportering, Brukerstøtte, Opplæring, Rådgivning, ePhorte
Bilde av Marianne Horgen Horgen, Marianne Rådgiver +47 22854124 95 42 99 92 marianne.horgen@admin.uio.no Personaladministrasjon, Rekruttering, Ansettelser, Fravær, Permisjon
Bilde av Kristine Jacobsen Jacobsen, Kristine Rådgiver +47 22845274 kristine.jacobsen@admin.uio.no HR, Personaladministrasjon, Rekruttering, Ansettelser, Fravær, Permisjon
Bilde av Bente Johansen Johansen, Bente Seniorrådgiver +47 22844074 +47 46696176 bente.johansen@admin.uio.no Prosjektledelse, HR-utvikling, Kompetanseutvikling, Arbeidsmiljøutvikling, Kurs
Bilde av Tor-Audun Kræmer-Olsen Kræmer-Olsen, Tor-Audun Rådgiver +47 22858157 +47 92646526 t.a.kramer-olsen@admin.uio.no eSak, ePhorte, Postmottak, Journalføring, Brukerstøtte for saksbehandlere og ledere, Arkivfaglig veiledning, Innsynsbegjæringer
Bilde av Tino Lamprecht Lamprecht, Tino Førstekonsulent +47 22856945 tino.lamprecht@admin.uio.no Arkiv, ePhorte, Superbruker
Langseth, Solfrid Oppedal Seniorkonsulent +47 22844433 s.o.langseth@admin.uio.no Arkiv, ePhorte
Bilde av Yamila Lopez Munoz Lopez Munoz, Yamila Rådgiver +47 22852242 y.l.munoz@admin.uio.no Arkiv, ePhorte, Journalføring, brukerstøtte for saksbehandlere og ledere, innsynsbegjæringer, Postmottak
Bilde av Hege Elisabeth Løvbak Løvbak, Hege Elisabeth Seniorrådgiver +47 92042455 h.e.lovbak@admin.uio.no Ledelse, Strategi, Organisasjonsutvikling, Kompetanseutvikling