English version of this page

Ansatte i Avdeling for personalstøtte (AP)

Personer 1 - 25 av 27
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Ghazaleh Amini Amini, Ghazaleh Seksjonssjef +47 22856071 +47 91839501 ghazaleh.amini@admin.uio.no Internasjonalisering, Forskermobilitet, Euraxess, Opplæring, Integrering
Bilde av Cecilie Andersen Andersen, Cecilie Seniorrådgiver +47 22851802 +47 97755640 cecilie.andersen@admin.uio.no Tjenestedesign, Kompetanseutvikling, Prosjektledelse, Prosessforbedring
Bilde av Berit Hernes Bakke Bakke, Berit Hernes Underdirektør +47 22841055 +47 97532377 b.h.bakke@admin.uio.no Juridisk rådgivning, Kontrakter, Tjenestemannsrett
Berg, Gina Kristine Seniorrådgiver +47 22841837 g.k.berg@admin.uio.no Regelverk, Valg, Inkluderende arbeidsliv (IA)
Bilde av Henrik Arnold Borge Borge, Henrik Arnold Seniorkonsulent +47 22844053 h.a.borge@admin.uio.no Arkiv, ePhorte, Postmottak, Journalføring, Brukerstøtte for saksbehandlere og ledere, Veiledning, Innsynsbegjæringer, Kurs
Bilde av Tone Elstad Elstad, Tone Rådgiver +47 22844758 tone.elstad@admin.uio.no Internasjonalisering, Forskermobilitet, Euraxess, Veiledning, Opplæring
Bilde av Camilla Oulie Eskildsen Eskildsen, Camilla Oulie Studentprest +47-22857377 c.o.eskildsen@admin.uio.no
Bilde av Sigrid Førland Førland, Sigrid Seniorkonsulent +47 22858169 sigrid.forland@admin.uio.no Arkiv, ePhorte, Postmottak, Journalføring, Brukerstøtte for saksbehandlere og ledere, Veiledning, Innsynsbegjæringer, Kurs
Bilde av Marianne Horgen Horgen, Marianne Seniorkonsulent +47 22854124 marianne.horgen@admin.uio.no Personaladministrasjon, Rekruttering, Ansettelser, Fravær, Permisjon
Bilde av Aminah Iqbal Iqbal, Aminah Seniorrådgiver +47 22856235 +4798651719 aminah.iqbal@admin.uio.no Juridisk rådgivning, Kontrakter, Tjenestemannsrett
Bilde av Bente Johansen Johansen, Bente Seniorrådgiver +47 22844074 +47 46696176 bente.johansen@admin.uio.no Prosjektledelse, HR-utvikling, Kompetanseutvikling, Arbeidsmiljøutvikling, Kurs
Bilde av Birte Borgund Koteng Koteng, Birte Borgund Seniorkonsulent +47 22852507 b.b.koteng@admin.uio.no Lønnsforhandlinger, Regelverk, Tjenestemannsrett
Bilde av Geir Johansen Kruge Kruge, Geir Johansen Advokat +47 22856261 +47 40106700 g.j.kruge@admin.uio.no Juridisk rådgivning, Kontrakter, Tjenestemannsrett
Bilde av Tor-Audun Kræmer-Olsen Kræmer-Olsen, Tor-Audun Rådgiver +47 22858157 t.a.kramer-olsen@admin.uio.no Arkiv, ePhorte, Postmottak, Journalføring, Brukerstøtte for saksbehandlere og ledere, Arkivfaglig veiledning, Innsynsbegjæringer, Kurs
Bilde av Hege Elisabeth Løvbak Løvbak, Hege Elisabeth Seniorrådgiver +47 22854053 +4792042455 h.e.lovbak@admin.uio.no Likestilling, Rapportering, Opplæring
Bilde av Maja Jenssen Malnes Malnes, Maja Jenssen Rådgiver +47 22858033 m.j.malnes@admin.uio.no Prosjektledelse, Rådgivning, Rapportering, Opplæring, Jobbnorge, Vikarbyrå, Bemanningsbyrå, Whydentify, Regelverk
Bilde av Roger Markgraf-Bye Markgraf-Bye, Roger Seniorrådgiver +47-90822826 roger.markgraf-bye@admin.uio.no personvernombud@uio.no Personvernombud
Bilde av Erland Nettum Nettum, Erland Seniorrådgiver +47 22844229 erland.nettum@admin.uio.no Mobilitet, Veiledning, Opplæring, Internasjonalisering, Oppholdstillatelse
Bilde av Guttorm Pedersen Pedersen, Guttorm Rådgiver +47 22854470 guttorm.pedersen@admin.uio.no Personaladministrasjon, Rekruttering, Ansettelser, Fravær, Permisjon
Bilde av Thea Ullhaug Pope Pope, Thea Ullhaug Rådgiver +47 22857420 t.u.pope@admin.uio.no Forskermobilitet, Integrering
Bilde av Irene Sandlie Sandlie, Irene Personaldirektør +47 22857472 +47 41680540 irene.sandlie@admin.uio.no Regelverk, Strategi, Tilrettelegging
Bilde av Kristin Skjøtskift Skjøtskift, Kristin Konsulent +47-22855270 +47-48226271 48226271 (22855270) kristin.skjotskift@admin.uio.no
Bilde av Anja Gil Spilling Spilling, Anja Gil Rådgiver +47 22857824 a.g.spilling@admin.uio.no Mobilitet, Forskerboliger
Bilde av Mathias Jesman Sunde Sunde, Mathias Jesman Konsulent m.j.sunde@admin.uio.no Mobilitet, Forskerboliger
Bilde av Mari Theodorsen Theodorsen, Mari Seniorrådgiver +47 22859358 mari.theodorsen@admin.uio.no Lønnsforhandlinger, Tjenestemannsrett, Regelverk