English version of this page

Ansatte i Avdeling for personalstøtte (AP)

Personer 1 - 23 av 23
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Ghazaleh Amini Amini, Ghazaleh Seksjonssjef +47-22856071 ghazaleh.amini@admin.uio.no Internasjonalisering, Forskermobilitet, Euraxess, Opplæring, Integrering
Bilde av Cecilie Andersen Andersen, Cecilie Seniorrådgiver +47-22851802 +47-97755640 cecilie.andersen@admin.uio.no HR-utvikling, Kompetanseutvikling, Kurs, Prosjektledelse
Bilde av Berit Hernes Bakke Bakke, Berit Hernes Personalsjef +47-22841055 +47-97532377 b.h.bakke@admin.uio.no Juridisk rådgivning, Kontrakter, Tjenestemannsrett
Berg, Gina Kristine Seniorrådgiver +47-22841837 g.k.berg@admin.uio.no Regelverk, Valg, Inkluderende arbeidsliv (IA)
Bilde av Tone Elstad Elstad, Tone Rådgiver +47-22844758 tone.elstad@admin.uio.no Internasjonalisering, Forskermobilitet, Euraxess, Veiledning, Opplæring
Fuglerud, Anniken Larsen Rådgiver +47-22855040 a.l.fuglerud@admin.uio.no Juridisk rådgivning, Tjenestemannsrett
Bilde av Aminah Iqbal Iqbal, Aminah Seniorrådgiver +47-22856235 +4798651719 aminah.iqbal@admin.uio.no Juridisk rådgivning, Kontrakter, Tjenestemannsrett
Bilde av Birte Borgund Koteng Koteng, Birte Borgund Seniorkonsulent +47-22852507 b.b.koteng@admin.uio.no Lønnsforhandlinger, Regelverk, Tjenestemannsrett
Bilde av Elisabeth Kvalvåg Kvalvåg, Elisabeth Seniorrådgiver +47-22857749 +47-92207749 elisabeth.kvalvag@admin.uio.no Opplæring, Prosjektledelse, Tilrettelegging, Rådgivning, Organisasjonsutvikling, Kompetanseutvikling
Bilde av Jeannette Kvamme Kvamme, Jeannette Rådgiver +47-22858137 jeannette.kvamme@admin.uio.no Juridisk rådgivning, Tjenestemannsrett
Bilde av Ingrid Lillebø Lillebø, Ingrid Seniorrådgiver (permisjon) Juridisk rådgivning, Tjenestemannsrett
Bilde av Amund Smidt Lysaker Lysaker, Amund Smidt Seniorkonsulent +47-22857421 a.s.lysaker@admin.uio.no Forskermobilitet, Integrering
Bilde av Hege Elisabeth Løvbak Løvbak, Hege Elisabeth Seniorrådgiver +47-22854053 92042455 +47-92042455 h.e.lovbak@admin.uio.no Likestilling, Rapportering, Opplæring
Bilde av Maja Jenssen Malnes Malnes, Maja Jenssen Rådgiver +47-22858033 m.j.malnes@admin.uio.no Prosjektledelse, Rådgivning, Rapportering, Opplæring, Jobbnorge, Vikarbyrå, Bemanningsbyrå, Whydentify, Regelverk, Personaladministrasjon, Ansettelser
Bilde av Roger Markgraf-Bye Markgraf-Bye, Roger Seniorrådgiver +47-22856261 +47-90822826 roger.markgraf-bye@admin.uio.no Juridisk rådgivning, Kontrakter, Tjenestemannsrett
Bilde av Erland Nettum Nettum, Erland Seniorrådgiver +47-22844229 erland.nettum@admin.uio.no Mobilitet, Veiledning, Opplæring, Internasjonalisering, Oppholdstillatelse
Bilde av Nina Merete Norli Ringnes Ringnes, Nina Merete Norli Seniorrådgiver +47-22857734 +47-93096866 n.m.n.ringnes@admin.uio.no Kompetanseutvikling, HR-utvikling, Organisasjonsutvikling
Bilde av Irene Sandlie Sandlie, Irene Personaldirektør +47-22857472 +47-41680540 irene.sandlie@admin.uio.no Regelverk, Strategi, Tilrettelegging
Bilde av Anja Gil Spilling Spilling, Anja Gil Rådgiver +47-22857824 a.g.spilling@admin.uio.no Mobilitet, Forskerboliger
Bilde av Mari Theodorsen Theodorsen, Mari Seniorrådgiver +47-22859358 mari.theodorsen@admin.uio.no Lønnsforhandlinger, Tjenestemannsrett, Regelverk
Bilde av Brede Tarald Fannemel Trollsås Trollsås, Brede Tarald Fannemel Seniorrådgiver +47-22841035 +47-91604437 b.t.f.trollsas@admin.uio.no Prosjektledelse, Rådgivning, Organisasjonsutvikling, Strategisk HR, BOTT, Rapportering, Lønnsforhandlinger
Bilde av Sidsel Gunn Valmot Valmot, Sidsel Gunn Seniorrådgiver +47-22856178 +47-91657409 s.g.valmot@admin.uio.no Lederutvikling, Organisasjonsutvikling, Kompetanseutvikling
Wu, Xiao Yun Seniorrådgiver +47-22857029 +47-91352157 x.y.wu@admin.uio.no HR-utvikling, Organisasjonsutvikling, Lederutvikling, Endringsledelse