English version of this page

Ansatte i Eiendomsavdelingen (EA) - Side 6

Personer 126 - 150 av 244
Navn Telefon E-post Emneord
Lindenbeck, Roland Overingeniør +47 40727646 roland.lindenbeck@admin.uio.no Bygningsdrift
Bilde av Øystein Liverød Liverød, Øystein Miljøsjef +47-95704785 oystein.liverod@admin.uio.no Miljøsjef, Eiendomsavdelingen
Bilde av Pindo Luamba Luamba, Pindo Renholder +47 22845686 +47 90740304 pindo.luamba@admin.uio.no Renhold, Renholdsoperatør
Bilde av Morten Lønmo Lønmo, Morten Driftstekniker +47 22855951 +47 45761407 morten.lonmo@admin.uio.no Park, Gartner, Verneombud
Bilde av Roy Låmfjell Låmfjell, Roy Seniorkonsulent +47 22856267 roy.lamfjell@admin.uio.no Kopiering, Trykking, Reprosentralen
Bilde av Anna Maria Lovisa Magnusson Magnusson, Anna Maria Lovisa Lærling a.m.l.magnusson@admin.uio.no Park, Gartner
Mathiessen, Geir Driftsleder 22135295 95703429 geir.mathiessen@admin.uio.no Bygningsvern, Teknisk bygningsdrift, Sikkerhet
Bilde av Rosalin P Mabale Mauseth Mauseth, Rosalin P Mabale Renholdsleder +47 22854561 r.p.m.mauseth@admin.uio.no Renhold, Renholdsoperatør
Bilde av Frode Meek Meek, Frode Senioringeniør +47 97691384 frode.meek@admin.uio.no Bygningsteknikk, Internkontroll, FDV
Bilde av Åsne Melhuus Melhuus, Åsne Avdelingsleder +47 95111307 asne.melhuus@admin.uio.no Innkjøp, Anskaffelser, Eiendomsavdelingen, Ledelse, Bestillingssystemet
Bilde av Hans Martin Momyr Momyr, Hans Martin Senioringeniør +47 97664541 h.m.momyr@admin.uio.no Prosjektledelse
Muhammed, Timeriya Ebrahim Renholder +47 22845686 t.e.muhammed@admin.uio.no Renhold
Bilde av Erik Munthe-Kaas Munthe-Kaas, Erik Underdirektør +47 99206503 erik.munthe-kaas@admin.uio.no Prosjektledelse, Ledelse, Økonomistyring, Byggesaker
Myhr, Ragnhild Driftstekniker 228559555 ragnhild.myhr@admin.uio.no Bygningsdrift
Bilde av Ingvild Myklebust Myklebust, Ingvild Driftstekniker +47 22855951 +47 97184975 ingvild.myklebust@admin.uio.no Park, Gartner
Bilde av Børre Myrbråten Myrbråten, Børre Driftsleder +47 22859527 +47 48009656 borre.myrbraten@admin.uio.no Bygningsdrift
Bilde av Shanmukarajah Nadarajah Nadarajah, Shanmukarajah Renholder +47 22854362 shanmukarajah.nadarajah@admin.uio.no Renhold, Renholdsoperatør
Bilde av Leif Nelleborg Nelleborg, Leif Driftstekniker +47 22855003 +47 90655449 leif.nelleborg@admin.uio.no Bygningsdrift
Bilde av Norbert Sylvio Peter Nemec Nemec, Norbert Sylvio Peter Driftstekniker n.s.p.nemec@admin.uio.no Bygningsdrift
Bilde av Reidunn Terese Nielsen Nielsen, Reidunn Terese Økonomisjef +47 22857742 +47 41457902 r.t.nielsen@admin.uio.no Ledelse, Økonomi, Budsjett, Økonomistyring, Eiendomsavdelingen
Bilde av Dennis Nilsson Nilsson, Dennis Renholder +47 22851813 dennis.nilsson@admin.uio.no Renhold, Renholdsoperatør
Bilde av Bjørn Nordstrøm Nordstrøm, Bjørn Avdelingsleder +47 93043093 bjorn.nordstrom@admin.uio.no Bygningsdrift, Ledelse
Bilde av Einar Noreik Noreik, Einar Advokat +47 22856646 +47 98872318 einar.noreik@admin.uio.no Juridisk rådgivning, Regelverk, Kontrakter, Eiendomsavdelingen
Bilde av Liv Nuland Nuland, Liv Rådgiver +47 22858484 liv.nuland@admin.uio.no Prosjektkoordinering, Administrativ støtte
Bilde av Eivind Nygård Nygård, Eivind Senioringeniør +47 22856722 +47 93673686 eivind.nygard@admin.uio.no Tilstandsvurdering, Vedlikeholdsplaner, Bygningsteknikk