Personer med emneord «Prosjektledelse»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Trond Buvik Buvik, Trond Senioringeniør +47-91853199 trond.buvik@admin.uio.no Eiendomsutvikling, Prosjektledelse, Brukerbehov
Bilde av Trine Faye-Lund Faye-Lund, Trine Seniorarkitekt +47-48040268 trine.faye-lund@admin.uio.no Prosjektledelse
Bilde av Leif Jarle Haugen Haugen, Leif Jarle Seniorarkitekt +47-91756376 l.j.haugen@admin.uio.no Byggesaker, Universell utforming, Prosjektledelse
Bilde av Thomas Forslund Johnsen Johnsen, Thomas Forslund Seniorarkitekt +47-91707300 t.f.johnsen@admin.uio.no Strategi, Prosjektledelse, Eiendomsutvikling
Bilde av Hans Martin Momyr Momyr, Hans Martin Senioringeniør +47-97664541 h.m.momyr@admin.uio.no Prosjektledelse
Bilde av Erik Munthe-Kaas Munthe-Kaas, Erik Underdirektør +47-99206503 erik.munthe-kaas@admin.uio.no Prosjektledelse, Ledelse, Økonomistyring, Byggesaker
Bilde av Chandani Ratnaweera Ratnaweera, Chandani Seniorarkitekt +47-91832116 chandani.ratnaweera@admin.uio.no Prosjektledelse
Bilde av Trygve Sogn Sogn, Trygve Sjefingeniør +47-91607628 trygve.sogn@admin.uio.no Byggesaker, Prosjektledelse
Bilde av Geir Ove Solheim Solheim, Geir Ove Senioringeniør +47-41459336 g.o.solheim@admin.uio.no Strategi, Prosjektledelse
Bilde av John Helge Stensrud Stensrud, John Helge Senioringeniør +47-95228708 j.h.stensrud@admin.uio.no Internkontroll, Vedlikehold, Ventilasjon, Prosjektledelse, VVS
Bilde av Cecilia Løyning Stokkeland Stokkeland, Cecilia Løyning Seniorarkitekt +47-92418968 c.l.stokkeland@admin.uio.no Eiendomsutvikling, Prosjektledelse, Strategi
Bilde av Ulla  Uberg Uberg, Ulla Kurator - Universitetets kunstsamling +47-91145598 ulla.uberg@admin.uio.no Dokumentasjon, Kunsthistorie, Kunstformidling, Kunstforvaltning, prosjektledelse, kunst
Bilde av Svein Ellingson Venjum Venjum, Svein Ellingson Senioringeniør +47-22844405 +47-95743355 s.e.venjum@admin.uio.no Byggesaker, Prosjektledelse, Elektro, Internkontroll
Bilde av Bent Aaby Aaby, Bent Seniorarkitekt +47-91721532 bent.aaby@admin.uio.no Verneplaner, Prosjektledelse, Skilting