Personer med emneord «Renhold»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Åke Appelqvist Appelqvist, Åke Underdirektør +47 97529236 ake.appelqvist@admin.uio.no Renhold, Ledelse, Park, Byggteknikk, Bygningsdrift, Resultatansvarlig, Fellestjenester
Bilde av I Made Armawa Armawa, I Made Renholder +47 22845686 i.m.armawa@admin.uio.no Renhold, Renholdsoperatør
Bilde av Karunakaran Arudpiragasam Arudpiragasam, Karunakaran Renholdsleder +47 22842209 +4797034528 karunakaran.arudpiragasam@admin.uio.no Renhold
Bilde av Carolina Isabel I Astroza Astroza, Carolina Isabel I Renholder +47 22845686 c.i.i.astroza@admin.uio.no Renhold, Renholdsoperatør
Bilde av William B. Bendu Bendu, William B. Renholder +47 22854362 w.b.bendu@admin.uio.no Renhold, Renholdsoperatør
Bilde av Michaux Bokuma Longanga Bokuma Longanga, Michaux Renholder m.b.longanga@admin.uio.no Renhold
Bilde av Bouarfa Bouzakraft Bouzakraft, Bouarfa Renholder +47 22854362 bouarfa.bouzakraft@admin.uio.no Renhold, Renholdsoperatør
Bilde av Sylejman Bruka Bruka, Sylejman Avdelingsleder +47 22844753 +47 46925818 sylejman.bruka@admin.uio.no Renhold
Bilde av Emilia Patino Caravana Caravana, Emilia Patino Renholder e.p.caravana@admin.uio.no Renhold, Renholdsoperatør
Bilde av Villaroel Luis P Castro Castro, Villaroel Luis P Renholder v.l.p.castro@admin.uio.no Renhold
Bilde av Baljeet Kaur Chattha Chattha, Baljeet Kaur Renholdsleder +47 22845528 +47 97763182 baljeetc@admin.uio.no Renhold, Renholdsoperatør
Bilde av Mhamed Dahhou Dahhou, Mhamed Renholder mhamed.dahhou@admin.uio.no Renhold
Bilde av Mohamed Dahhou Dahhou, Mohamed Renholder +47 22851813 mohamed.dahhou@admin.uio.no Renhold
Ditter, Gustav Adolf Renholder +47 22854362 g.a.ditter@admin.uio.no Renhold, Renholdsoperatør
Bilde av Kathe Dyrset Dyrset, Kathe Seksjonssjef +47 46925365 kathe.dyrset@admin.uio.no Ledelse, Renhold
Bilde av Kathirgamanathan Elayathamby Elayathamby, Kathirgamanathan Renholder kathirgamanathan.elayathamby@admin.uio.no Renhold
En-Naoui, Naima Renholder +47 22854362 naima.en-naoui@admin.uio.no Renhold, Renholdsoperatør
Bilde av Grete Engen Engen, Grete Avdelingsleder +47 95041489 +47 95041489 +4795041489 grete.engen@admin.uio.no Ledelse, Renhold
Bilde av Miguel Escobar Bustamante Escobar Bustamante, Miguel Avdelingsleder +47 22859479 +47 90824081 m.e.bustamante@admin.uio.no Renhold, Renholdsoperatør, Ledelse
Bilde av Edwin Froilan Lopez Gomez Gomez, Edwin Froilan Lopez Renholder e.f.l.gomez@admin.uio.no Renhold
Bilde av Mercedes Gonzalez Gonzalez, Mercedes Renholder +47 22859553 mercedes.gonzalez@admin.uio.no Renhold
Bilde av Tissa Upul A Gunasekara Gunasekara, Tissa Upul A Renholder t.u.a.gunasekara@admin.uio.no Renhold
Bilde av Jocelyn Aban Ibanez Ibanez, Jocelyn Aban Renholder +47 22859553 j.a.ibanez@admin.uio.no Renhold, Renholdsoperatør
Jackuniene, Dalia Renholder dalia.jackuniene@admin.uio.no Renhold
Bilde av Jeyakanthan Jeyaseelan Jeyaseelan, Jeyakanthan Renholder +47 22859553 jeyakanthan.jeyaseelan@admin.uio.no Renhold, Renholdsoperatør