English version of this page

Ansatte i Seksjon for fellestjenester - Side 2

Personer 26 - 50 av 51
Navn Telefon E-post Emneord
Larsen, Morten Driftstekniker +47 22855007 morten.larsen@admin.uio.no Vakt og alarm, Sikkerhet
Bilde av Pål Linberg Linberg, Pål Seksjonssjef +47 22858609 +47 92429852 pal.linberg@admin.uio.no Ledelse
Bilde av Roy Låmfjell Låmfjell, Roy Seniorkonsulent +47 22856267 roy.lamfjell@admin.uio.no Kopiering, Trykking, Reprosentralen
Bilde av Anders Nygaard Nygaard, Anders Førstekonsulent +47 22856215 andenyg@admin.uio.no Kopiering, Trykking, Reprosentralen
Bilde av Gunnar Olsen Olsen, Gunnar Driftsleder gunnar.olsen@admin.uio.no Sikkerhet, Vakt og alarm
Bilde av Catharina E. Paulsen Paulsen, Catharina E. Førstekonsulent +47 22854431 c.e.paulsen@admin.uio.no Kopiering, Trykking, Reprosentralen
Bilde av Mona Pedersen Pedersen, Mona Rådgiver +47 95049099 +47 95049099 mona.pedersen@admin.uio.no Eiendomstjenester, Servicetorget, Arrangementer
Bilde av Trond Ramberg Ramberg, Trond Driftsleder +47 22855007 trond.ramberg@admin.uio.no Vakt og alarm, Sikkerhet, Verneombud
Bilde av Nadia Rashid Rashid, Nadia Konsulent +47 22844106 nadia.rashid@admin.uio.no Eiendomstjenester, Servicetorget
Bilde av Brit Rolfsen Rolfsen, Brit Konsulent +47 22854044 brit.rolfsen@admin.uio.no Sentralbord, Servicetorget
Bilde av Rasa Rønning Rønning, Rasa Seniorkonsulent +47 22856697 rasa.ronning@admin.uio.no Eiendomstjenester, Servicetorget
Bilde av Bente Sandvik Sandvik, Bente Driftstekniker +47 22859913 bente.sandvik@admin.uio.no Vakt og alarm, Sikkerhet
Bilde av Harry Simensen Simensen, Harry Overingeniør +47 22856244 +47 95229255 harry.simensen@admin.uio.no Nøkler, Låser, Vakt og alarm, Sikkerhet
Bilde av Steffen Gram Sjøthun Sjøthun, Steffen Gram Driftsleder +47 22855007 s.g.sjothun@admin.uio.no Vakt og alarm, Sikkerhet
Bilde av Muhammad Qadeer Suleman Suleman, Muhammad Qadeer Driftstekniker +47 22135295 +47 97169924 m.q.suleman@admin.uio.no Budtjeneste, Posttjeneste
Bilde av Line Berit Sveen Sveen, Line Berit Seniorkonsulent +47 22844116 l.b.sveen@admin.uio.no Eiendomstjenester, Servicetorget
Bilde av Trond Sørlie Sørlie, Trond Overingeniør +47 90254469 trond.sorlie@admin.uio.no Sikkerhet, Vakt og alarm
Bilde av Adam Tagirov Tagirov, Adam Driftsleder adam.tagirov@admin.uio.no Vakt og alarm, Sikkerhet
Bilde av Gabrielle Tandberg Tandberg, Gabrielle Seniorkonsulent +47 22859801 +47 95845028 gabrielle.tandberg@admin.uio.no Teknisk, Brukerstøtte, Arrangementer
Bilde av Tone E. Thrap-Meyer Thrap-Meyer, Tone E. Avdelingsleder +47 22844420 +47 92812091 t.e.thrap-meyer@admin.uio.no Ledelse, Budsentralen
Bilde av Bjørn Andreas Throndsen Throndsen, Bjørn Andreas Førstesekretær +47 22858201 b.a.throndsen@admin.uio.no Sentralbord, Servicetorget
Bilde av Petter Torjesen Torjesen, Petter Seniorkonsulent +47 22856206 petter.torjesen@admin.uio.no Kopiering, Trykking, Reprosentralen
Bilde av Knut Arne Elgesem Tønnesen Tønnesen, Knut Arne Elgesem Overingeniør +47 22857535 +47 91129027 k.a.e.tonnesen@admin.uio.no Sikkerhet, Vakt og alarm
Bilde av Vincent Vestly Vestly, Vincent Førstekonsulent +47 22858205 vincent.vestly@admin.uio.no Trykking, Layout, Design, Ferdiggjøring, Reprosentralen
Bilde av Ann-Therese Wroll-Evensen Wroll-Evensen, Ann-Therese Konsulent +47 22844121 a.t.wroll-evensen@admin.uio.no Eiendomstjenester, Servicetorget