English version of this page

Ansatte i Seksjon for fellestjenester - Side 2

Personer 26 - 49 av 49
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Gry Cathrin Langseth Langseth, Gry Cathrin Førstekonsulent +47-22857883 g.c.langseth@admin.uio.no Kopiering, Trykking, Verneombud, Reprosentralen
Larsen, Morten Driftstekniker +47-22855007 morten.larsen@admin.uio.no Vakt og alarm, Sikkerhet
Bilde av Pål Linberg Linberg, Pål Seksjonssjef +47-22858609 +47-92429852 pal.linberg@admin.uio.no Ledelse
Bilde av Roy Låmfjell Låmfjell, Roy Førstekonsulent +47-22856267 roy.lamfjell@admin.uio.no Kopiering, Trykking, Reprosentralen
Bilde av Anders Nygaard Nygaard, Anders Førstekonsulent +47-22856215 andenyg@admin.uio.no Kopiering, Trykking, Reprosentralen
Bilde av Gunnar Olsen Olsen, Gunnar Driftstekniker gunnar.olsen@admin.uio.no Sikkerhet, Vakt og alarm
Bilde av Catharina E. Paulsen Paulsen, Catharina E. Førstekonsulent +47-22854431 c.e.paulsen@admin.uio.no Kopiering, Trykking, Reprosentralen
Bilde av Mona Pedersen Pedersen, Mona Rådgiver +47-95049099 +47-95049099 mona.pedersen@admin.uio.no Eiendomstjenester, Servicetorget, Arrangementer
Bilde av Trond Ramberg Ramberg, Trond Driftstekniker +47-22855007 trond.ramberg@admin.uio.no Vakt og alarm, Sikkerhet, Verneombud
Bilde av Nadia Rashid Rashid, Nadia Konsulent +47-22844106 nadia.rashid@admin.uio.no Servicetorget, Eiendomstjenester
Bilde av Rasa Rønning Rønning, Rasa Seniorkonsulent +47-22856697 rasa.ronning@admin.uio.no Eiendomstjenester, Servicetorget
Bilde av Bente Sandvik Sandvik, Bente Driftstekniker +47-22859913 bente.sandvik@admin.uio.no Vakt og alarm, Sikkerhet
Bilde av Harry Simensen Simensen, Harry Overingeniør +47-22856244 +47-95229255 harry.simensen@admin.uio.no Nøkler, Låser, Vakt og alarm, Sikkerhet
Bilde av Steffen Gram Sjøthun Sjøthun, Steffen Gram Driftstekniker +47-22855007 s.g.sjothun@admin.uio.no Vakt og alarm, Sikkerhet
Bilde av Muhammad Qadeer Suleman Suleman, Muhammad Qadeer Driftstekniker +47-22135295 +47-97169924 m.q.suleman@admin.uio.no Budtjeneste, Posttjeneste
Bilde av Line Berit Sveen Sveen, Line Berit Konsulent +47-22844116 l.b.sveen@admin.uio.no Servicetorget, Eiendomstjenester
Bilde av Trond Sørlie Sørlie, Trond Overingeniør +47-90254469 trond.sorlie@admin.uio.no Sikkerhet, Vakt og alarm
Bilde av Gabrielle Tandberg Tandberg, Gabrielle Seniorkonsulent +47-22859801 +47-95845028 gabrielle.tandberg@admin.uio.no Teknisk, Brukerstøtte, Arrangementer
Bilde av Tone E. Thrap-Meyer Thrap-Meyer, Tone E. Avdelingsleder +47-22844420 +47-92812091 t.e.thrap-meyer@admin.uio.no Ledelse, Budsentralen
Bilde av Petter Torjesen Torjesen, Petter Seniorkonsulent +47-22856206 petter.torjesen@admin.uio.no Kopiering, Trykking, Reprosentralen
Bilde av Knut Arne Elgesem Tønnesen Tønnesen, Knut Arne Elgesem Driftsleder +47-22857535 +47-91129027 k.a.e.tonnesen@admin.uio.no Sikkerhet, Vakt og alarm
Bilde av Vincent Vestly Vestly, Vincent Førstekonsulent +47-22858205 vincent.vestly@admin.uio.no Trykking, Layout, Design, Ferdiggjøring, Reprosentralen
Bilde av Ann-Therese Wroll-Evensen Wroll-Evensen, Ann-Therese Konsulent +47-22844121 a.t.wroll-evensen@admin.uio.no Eiendomstjenester, Servicetorget
Bilde av Tore Øygarden Øygarden, Tore Seniorkonsulent +47-22859557 91354670 tore.oygarden@admin.uio.no Teknisk, Administrasjon, Saksbehandling, Arrangementer, Brukerstøtte