English version of this page

Ansatte i Lederstøtte (EL)

Personer 1 - 21 av 21
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Unni Dalseng Dalseng, Unni Direktør +47-91724871 unni.dalseng@admin.uio.no Ledelse, Økonomistyring, Personaladministrasjon
Bilde av Gunnar Dick Dick, Gunnar Seniorrådgiver +47-22858671 +47-40454144 gunnar.dick@mn.uio.no Livsvitenskap, Forskning, Innovasjon, Bioteknologi
Bilde av Sabine Giesel Giesel, Sabine Rådgiver +47-22856327 sabine.giesel@admin.uio.no
Bilde av Kristin Hagstad Hagstad, Kristin Rådgiver +47-22856328 +47-95156968 kristin.hagstad@admin.uio.no Lederstøtte
Bilde av Per Kjell Heitmann Heitmann, Per Kjell Seniorrådgiver +47-22856393 p.k.heitmann@admin.uio.no Økonomistyring, Virksomhetsstyring
Bilde av Stein Helgesen Helgesen, Stein Seniorrådgiver +47-22858348 +47-97140686 stein.helgesen@admin.uio.no Økonomistyring, Virksomhetsstyring
Bilde av Scarlett Ihlen Ihlen, Scarlett Rådgiver +47-22856347 +47-95701885 scarlett.ihlen@admin.uio.no Lederstøtte
Bilde av Kristin Kjølstad Kjølstad, Kristin Rådgiver +47-22855796 kristin.kjolstad@admin.uio.no Innkjøp, Lederstøtte, Kontorstøtte, Barnehageopptak, Apollon, EURAXESS
Bilde av Anette Løken Løken, Anette Seniorrådgiver +47-22854339 +47-97599848 anette.loken@admin.uio.no Internasjonalt samarbeid, Nord-Sør-programmer, Mobilitet, Prioriterte land
Bilde av Marianne Løken Løken, Marianne Seniorrådgiver +47-22856137 +47-45451501 marianne.loken@admin.uio.no Virksomhetsstyring, Økonomistyring
Bilde av Eva Helene  Mjelde Mjelde, Eva Helene Prosjektleder +47-22854339 +47-90015585 e.h.mjelde@admin.uio.no Strategi, Prosjektledelse, Organisasjonsutvikling
Bilde av Silje Rørtveit Mundal Mundal, Silje Rørtveit Seniorrådgiver +47-22855964 s.r.mundal@admin.uio.no Virksomhetsstyring, Økonomistyring
Bilde av Jon Christian Ottersen Ottersen, Jon Christian Seniorrådgiver +47-22855963 j.c.ottersen@admin.uio.no Virksomhetsstyring, Økonomistyring
Bilde av Johannes Falk Paulsen Paulsen, Johannes Falk Underdirektør +47-22854057 +47-90687164 j.f.paulsen@admin.uio.no Strategi, Administrative IT-systemer, Systemeierskap
Bilde av Pål Vegard Pettersen Pettersen, Pål Vegard Seniorrådgiver +47-22855968 +47-95835999 p.v.pettersen@admin.uio.no Strategi, Forskningspolitikk, Utdanningspolitikk
Bilde av Lars Flønes Ravn Ravn, Lars Flønes Rådgiver +47-40048545 l.f.ravn@admin.uio.no Prosjektledelse
Bilde av Magnus Otto Rønningen Rønningen, Magnus Otto Seniorrådgiver +47-22854170 m.o.ronningen@admin.uio.no Statistikk, Forskningsadministrasjon, Analyse, Forskningsresultater, Forskningspolitikk, Priser, Virksomhetsstyring
Bilde av Helene Jenssen Stockfleth Stockfleth, Helene Jenssen Seniorrådgiver +47-22855699 +47-45231223 h.j.stockfleth@admin.uio.no Økonomi, Økonomistyring, Budsjett, Rapportering, Fordeling
Bilde av Bente Hennie Strandh Strandh, Bente Hennie Seniorrådgiver +47-22855445 +47-99225848 b.h.strandh@admin.uio.no Prosjektledelse, Koordinering, Administrasjon, Informasjon
Bilde av Jan Thorsen Thorsen, Jan Seniorrådgiver +47-41573778 jan.thorsen@admin.uio.no Prosjektledelse, Administrative IT-tjenester, Systemeierskap
Bilde av Bjørnar Vold-Sarnes Vold-Sarnes, Bjørnar Leder +47-22856302 +47-90851931 bjornar.vold-sarnes@admin.uio.no Ledelse, Rådgivning