English version of this page

Ansatte i Seksjon for opptak

Personer 1 - 31 av 31
Navn Telefon E-post Emneord
Asefaw, Hanna Konsulent hanna.asefaw@admin.uio.no Infosenter
Bjerkreim, Kristina Stensholt Førstekonsulent k.s.bjerkreim@admin.uio.no Infosenter, Mottak av studenter, Veiledning
Bilde av Birgitte Brørs Brørs, Birgitte Nestleder +47-22841117 birgitte.brors@admin.uio.no Opptak, Administrativ ledelse, Nettpublisering
Chitra, Amit Konsulent amit.chitra@admin.uio.no Infosenter
Bilde av Nirmala Eidsgård Eidsgård, Nirmala Rådgiver +47-22857358 nirmala.eidsgard@admin.uio.no Mottak av studenter, Veiledning, Infosenter
Eikeset, Birgitte Rådgiver +47-22854309 birgitte.eikeset@admin.uio.no Opptak, Regelverk, Nettpublisering
Ekker, Arild Seniorkonsulent +47-22856282 arild.ekker@admin.uio.no Opptak
Elgsaas, Sigrid Bøe Rådgiver +47-22844350 s.b.elgsaas@admin.uio.no Infosenter, Mottak av studenter, Veiledning
Ellingsen, Hanne Degerstrøm Rådgiver +47-22850424 h.d.ellingsen@admin.uio.no Opptak
Enge, Kristina Rådgiver +47-22857855 kristina.enge@admin.uio.no Opptak
Hansen, Marthe Yung Mee Konsulent m.y.m.hansen@admin.uio.no Infosenter
Bilde av Mariana Larsen Hatzianastasiou Hatzianastasiou, Mariana Larsen Seniorkonsulent +47-22857435 m.l.hatzianastasiou@admin.uio.no Infosenter, Mottak av studenter, Veiledning
Haugen, Mali Ødegaard Seniorkonsulent +47-22841143 m.o.haugen@admin.uio.no Opptak
Bilde av Camilla Haugland Haugland, Camilla Seksjonsleder +47-22856210 +47-95990640 camilla.haugland@admin.uio.no Administrativ ledelse, Strategi
Holth, Jan Arve Seniorkonsulent +47-22857758 j.a.holth@admin.uio.no Opptak
Hussain, Syed Misam Konsulent s.m.hussain@admin.uio.no Infosenter
Høiseth, Trond Seniorkonsulent +47-22854457 trond.hoiseth@admin.uio.no Opptak
Bilde av Markus Johannes Lassen Lassen, Markus Johannes Seniorkonsulent +47-22841102 markusjl@admin.uio.no Opptak, Felles studentsystem FS
Michalowska, Joanna Maria Seniorkonsulent +47-22857028 j.m.michalowska@admin.uio.no Opptak
Nilsson, Vibeke Førstekonsulent +47-22856213 vibeke.nilsson@admin.uio.no Opptak, Infosenter
Bilde av Jord Nylenna Nylenna, Jord Seniorkonsulent +47-22841609 jord.nylenna@admin.uio.no Opptak
Olafsen, Nikolai Alexander Eikenes Seniorkonsulent +47-22857020 n.a.e.olafsen@admin.uio.no Infosenter, Mottak av studenter, Veiledning
Paintsil, Selawose Alberta Seniorkonsulent +47-22858653 s.a.paintsil@admin.uio.no Opptak
Rongve, Bente Seniorkonsulent +47-22858272 bente.rongve@admin.uio.no Opptak, Felles studentsystem FS
Rusten, Kjersti Rådgiver +47-22844820 kjersti.rusten@admin.uio.no Opptak, Regelverk
Simensen, Kristin Rådgiver +47-22857716 kristin.simensen@admin.uio.no Opptak
Søreng, Tine Benedicte Rådgiver +47-22844371 t.b.soreng@admin.uio.no Opptak, Nettpublisering
Bilde av Brian Michel Talgo Talgo, Brian Michel Seniorkonsulent +47-22844377 b.m.talgo@admin.uio.no Opptak
Ulstein, Silje Osnes Seniorkonsulent +47-22841137 s.o.ulstein@admin.uio.no Opptak
Vaaland, Solveig Skretting Rådgiver +47-22854720 s.s.vaaland@admin.uio.no Opptak, Nettpublisering
Bilde av Gøril Aaseth Aaseth, Gøril Rådgiver +47-22841138 goril.aaseth@admin.uio.no Infosenter, Mottak av studenter, Veiledning