Laboratorieundervisning i Fys1120 2018

Ansvarlige for lab-undervisningen:

Carsten A. Lutken, kontaktes på epost: lutken@fys.uio.no

Veiledere (kan kontaktes via piazza eller epost):

Simen Hellesund (simen.hellesund@fys.uio.no)
Trine Spedstad Tveter (t.s.tveter@fys.uio.no)
Ymir Kalmann Frodason (y.k.frodason@fys.uio.no)
Josef Gert Åsheim Ellingsen (j.g.a.ellingsen@fys.uio.no)
Christian Zimmermann (christian.zimmermann@fys.uio.no)
Jan Fredrik Kismul (j.f.kismul@fys.uio.no)
Vegard Børve Sørdal (v.b.sordal@fys.uio.no)

Lab-oppgaver:

Nyttig informasjon:

  • Du må gjøre pre-lab'en før du møter til laboratorieundervisningen. Prelaben er definert inne i oppgavene.
  • Der det står MATLAB i oppgavene kan du gjerne bruke Python i stedet.
  • Hvis du har lab 2 eller 3 den første uken er det ikke krav om å ha gjort prelaben ferdig. Prøv å forberede deg så godt som mulig. Labveilederne er klar over at stoffet ikke gjennomgås i forelesningene før den samme uka. Se evt. i kompendiet.
Publisert 29. okt. 2018 12:16 - Sist endret 29. okt. 2018 12:16