Dette emnet er erstattet av IN1010 – Objektorientert programmering.

Undervisning - tid og sted

Grupper med 1xx-siffer sperres inntil videre.

Forelesninger

Husk obligatorisk oppmøte på første forelesning 17. januar.

Stein Michael Storleer, Stein Gjessing

Forelesning

  • Tirsdag kl. 14:15 -16:00, Sophus Lies auditorium Sophus Lies hus ( i perioden 17. januar til 13. juni)

Fellesøvelser

Fellesøvelse 1

  • Fredag kl. 10:15 -12:00, Auditorium 1 Vilhelm Bjerknes hus ( i perioden 20. januar til 16. juni)

Eirik Enge Brænd, Tuva Hassel Stang

Fellesøvelse 2

  • Fredag kl. 12:15 -14:00, Auditorium 1 Vilhelm Bjerknes hus ( i perioden 20. januar til 16. juni)

Eirik Enge Brænd, Tuva Hassel Stang

Øvelser

Gruppe 1

  • Mandag kl. 12:15 -14:00, Terminalstue C210 Vilhelm Bjerknes hus ( i perioden 13. februar til 12. juni)

    Informatikk

Bjørnar Snoksrud

Gruppe 2

  • Onsdag kl. 10:15 -12:00, Terminalstue C210 Vilhelm Bjerknes hus ( i perioden 15. februar til 14. juni)

    Informatikk

Eirik Enge Brænd

Gruppe 3

  • Mandag kl. 14:15 -16:00, Terminalstue Karius Preklinisk odontologi (PO-bygningen) ( i perioden 13. februar til 12. juni)

    Informatikk

Bendik Rønning Opstad

Gruppe 104

  • Torsdag kl. 14:15 -16:00, Terminalstue Baktus Preklinisk odontologi (PO-bygningen) ( i perioden 16. februar til 15. juni)

    Informatikk

Gruppe 5

  • Mandag kl. 14:15 -16:00, Terminalstue C210 Vilhelm Bjerknes hus ( i perioden 13. februar til 12. juni)

    Profesjonsstudiet: DSN, AVB og SYDA

Andreas Jacobsen

Gruppe 6

  • Onsdag kl. 14:15 -16:00, Terminalstue C210 Vilhelm Bjerknes hus ( i perioden 15. februar til 14. juni)

    Profesjonsstudiet: IID, BIO, MIKRO, TPV

Tuva Hassel Stang

Gruppe 7

  • Torsdag kl. 10:15 -12:00, Terminalstue C210 Vilhelm Bjerknes hus ( i perioden 16. februar til 15. juni)

    Matematikk, informatikk og teknologi

Kristoffer Skaret

Gruppe 8

  • Torsdag kl. 10:15 -12:00, Terminalstue Karius Preklinisk odontologi (PO-bygningen) ( i perioden 16. februar til 15. juni)

    Matematikk, informatikk og teknologi. Gruppen stenges fom uke 12

Harald Maalen

Gruppe 9

  • Onsdag kl. 12:15 -14:00, Terminalstue C210 Vilhelm Bjerknes hus ( i perioden 15. februar til 14. juni)

    Årsenhet i matematikk

Gruppe 10

  • Onsdag kl. 12:15 -14:00, Terminalstue Baktus Preklinisk odontologi (PO-bygningen) ( i perioden 15. februar til 14. juni)

    Elektronikk og datateknologi, LAP

Evgenij Solovjev Thorstensen

Gruppe 11

  • Mandag kl. 10:15 -12:00, Terminalstue C210 Vilhelm Bjerknes hus ( i perioden 13. februar til 12. juni)

    IT- språk, logikk og psykologi

Stian Kjetil Friberg

Gruppe 112

  • Mandag kl. 10:15 -12:00, Terminalstue Baktus Preklinisk odontologi (PO-bygningen) ( i perioden 13. februar til 12. juni)

    IT- språk, logikk og psykologi

Gruppe 13

Gruppe 114

  • Onsdag kl. 16:15 -18:00, Terminalstue C210 Vilhelm Bjerknes hus ( i perioden 15. februar til 14. juni)

Pål Rolfsen Grønsund

Gruppe 115

  • Mandag kl. 16:15 -18:00, Terminalstue C210 Vilhelm Bjerknes hus ( i perioden 13. februar til 12. juni)

Publisert 17. nov. 2005 13:54 - Sist endret 16. mars 2006 12:02