Dette emnet er nedlagt

Undervisning - tid og sted

Forelesninger

  • Onsdag kl. 14:15 -16:00, Sophus Lies auditorium  ( i perioden 18. august til 13. desember)

  • Fredag kl. 10:15 -12:00, Sophus Lies auditorium  ( i perioden 20. august til 15. desember)

Arne Bernhard Sletsjøe

Regning i plenum

  • Mandag kl. 10:15 -12:00, Auditorium 5 Vilhelm Bjerknes hus ( i perioden 27. august til 17. desember)

    For studenter på Bachelor i informatikk

  • Mandag kl. 10:15 -12:00, Auditorium 1 (MU21) Kjemibygningen ( i perioden 27. august til 17. desember)

    For studenter på øvrige program

Gruppeundervisning

Vi gjør oppmerksom på at ikke alle gruppene nedenfor vil bli åpnet. Etter undervisningsopptaket i midten av august vil det opplyses om hvilke grupper som vil gå.

Gruppe 1

  • Mandag kl. 14:15 -16:00, Seminarrom C313 Vilhelm Bjerknes hus ( i perioden 23. august til 13. desember)

    Informatikk

Dana Skrbo

Gruppe 2

  • Mandag kl. 14:15 -16:00, Seminarrom C317 Vilhelm Bjerknes hus ( i perioden 23. august til 13. desember)

    Informatikk

Gruppe 3

  • Tirsdag kl. 10:15 -12:00, Seminarrom C303 Vilhelm Bjerknes hus ( i perioden 24. august til 14. desember)

    Informatikk

Kristoffer Haugen

Gruppe 4

  • Tirsdag kl. 10:15 -12:00, Seminarrom C305 Vilhelm Bjerknes hus ( i perioden 24. august til 14. desember)

    Informatikk

Emil Reidar Framnes

Gruppe 5

  • Onsdag kl. 08:15 -10:00, Seminarrom C303 Vilhelm Bjerknes hus ( i perioden 25. august til 15. desember)

    Informatikk

Øystein Havin Kongsrud

Gruppe 6

  • Onsdag kl. 08:15 -10:00, Seminarrom C305 Vilhelm Bjerknes hus ( i perioden 25. august til 15. desember)

    Informatikk

Xu Cong Qiu

Gruppe 7

  • Onsdag kl. 10:15 -12:00, Seminarrom C309 Vilhelm Bjerknes hus ( i perioden 25. august til 15. desember)

    Informatikk

Kristoffer Haugen

Gruppe 8

  • Torsdag kl. 14:15 -16:00, Seminarrom C303 Vilhelm Bjerknes hus ( i perioden 26. august til 16. desember)

    Informatikk

Øystein Havin Kongsrud

Gruppe 9

  • Torsdag kl. 14:15 -16:00, Seminarrom C305 Vilhelm Bjerknes hus ( i perioden 26. august til 16. desember)

    Informatikk

Gorm Krogh Johnsen

Gruppe 10

  • Fredag kl. 12:15 -14:00, Seminarrom C313 Vilhelm Bjerknes hus ( i perioden 27. august til 17. desember)

    Informatikk

Thomas Leirvik

Gruppe 11

  • Mandag kl. 12:15 -14:00, Seminarrom C303 Vilhelm Bjerknes hus ( i perioden 23. august til 13. desember)

    Kjemi 1. semester

Jens Arne Sukkestad

Gruppe 12

  • Tirsdag kl. 10:15 -12:00, Seminarrom C309 Vilhelm Bjerknes hus ( i perioden 24. august til 14. desember)

    NAM 1. semester

Thomas Leirvik, Dana Skrbo

Gruppe 13

  • Tirsdag kl. 08:15 -10:00, Seminarrom C317 Vilhelm Bjerknes hus ( i perioden 24. august til 14. desember)

    MBK

Jens Arne Sukkestad

Gruppe 14

  • Tirsdag kl. 08:15 -10:00, Seminarrom C319 Vilhelm Bjerknes hus ( i perioden 24. august til 14. desember)

    BIO

Gorm Krogh Johnsen

Gruppe 15

  • Onsdag kl. 16:15 -18:00, Seminarrom C317 Vilhelm Bjerknes hus ( i perioden 25. august til 15. desember)

    MBK

Nicolai Bryde

Gruppe 16

  • Onsdag kl. 16:15 -18:00, Seminarrom C319 Vilhelm Bjerknes hus ( i perioden 25. august til 15. desember)

    BIO

Jens Arne Sukkestad

Gruppe 17

  • Torsdag kl. 14:15 -16:00, Seminarrom C317 Vilhelm Bjerknes hus ( i perioden 26. august til 16. desember)

    MBK

Xu Cong Qiu

Gruppe 18

  • Torsdag kl. 14:15 -16:00, Seminarrom C319 Vilhelm Bjerknes hus ( i perioden 26. august til 16. desember)

    BIO

Gruppe 19

  • Mandag kl. 14:15 -16:00, Seminarrom C303 Vilhelm Bjerknes hus ( i perioden 23. august til 13. desember)

    GEO 1. semester

Einar Terje Bjørndal

Gruppe 20

  • Torsdag kl. 10:15 -12:00, Seminarrom C303 Vilhelm Bjerknes hus ( i perioden 26. august til 16. desember)

    GEO 1. semester

Einar Terje Bjørndal

Publisert 30. des. 2004 15:25 - Sist endret 30. des. 2004 15:25