Sensur hovedoppgaver høsten 2013

Sensorene møtes først for å diskutere oppgaven og setter en karakter. Deretter kommer studenten(e) inn og får tilbakemelding på oppgaven inkludert karakter. (Hvis sensurmøtet tas per telefon vil ekstern sensor være tilgjengelig på telefon.)

Hvis du vet at du ikke kommer til å møte opp for tilbakemelding gi beskjed om dette til eksamenskonsulenten.

Vi forsøker å få gjennomført flest mulig sensurmøter før vitnemålsutdelingen.

Kandidat:

Åsne Haugsbakk Talåsen

Kommisjon:

Marit Råbu og Adam Vogt

Sensurmøte:

11/15/2013

Student møter:

kl. 1240

Rom:

S209

 

 

Kandidat:

Knut-Kristian Kolskår

Kommisjon:

Guido Biele og Karsten Specht

Sensurmøte:

 

Student møter:

 

Rom:

 

 

 

Kandidat:

Tahiba Kauser Asif

Kommisjon:

Erik Carlquist og Kari Langaard

Sensurmøte:

 18. november

Student møter:

 kl. 1000

Rom:

S03-26  (Erik Carlquists kontor)

 

 

Kandidat:

Maja Jasmin Knudsen

Kommisjon:

Kristine Stadskleiv og Professor Karl Jacobsen

Sensurmøte:

11/11/2013

Student møter:

kl. 1040

Rom:

V03-10

 

 

Kandidat:

Christine Hammer

Kommisjon:

Ingela Lundin Kvalem og Catharina Elisabeth Arfwedson Wang

Sensurmøte:

 18. november

Student møter:

 kl. 1130

Rom:

 S04-09

 

 

Kandidat:

Bjørnar Hornnes

Kommisjon:

Bente Træen og Jan Rosenvinge

Sensurmøte:

 19. november

Student møter:

 kl. 0930

Rom:

 S04-17

 

 

Kandidat:

Mona Marie Falck Belsnes

Kommisjon:

Astri Heen Wold og Lars Grue

Sensurmøte:

11/18/2013

Student møter:

kl.1010

Rom:

V03-17

 

 

Kandidat:

Line Amundsen og Cornelia Engert Løken

Kommisjon:

Torill Siqveland og Silje Marie Haga

Sensurmøte:

11/8/2013

Student møter:

kl. 1330

Rom:

NB! Regionsenter for barn -og unges psykiske helse (R-BUP), Gullhaugveien 1-3 i Nydalen i 4. etasje

 

 

Kandidat:

Lars Halse Kneppe

Kommisjon:

Erik Stänicke og Ragnfrid Helene Steensnæs Nordbø

Sensurmøte:

 8. november

Student møter:

 kl. 1200

Rom:

 V02-09

 

 

Kandidat:

Ann-Helen Ervik Hanken

Kommisjon:

Guro Øiestad og Trine Anstorp

Sensurmøte:

 18. november

Student møter:

 kl. 0930

Rom:

  S02-07

 

 

Kandidat:

Heidi Merete Gjerde

Kommisjon:

Ole André Solbakken og Trine Anstorp

Sensurmøte:

11/13/2013

Student møter:

kl. 1040

Rom:

S02-01

 

 

Kandidat:

Elin Sofia Andersson og Hanne Moster Knudsen

Kommisjon:

Svein Mossige og Krister Fjermestad

Sensurmøte:

11/14/2013

Student møter:

kl. 0900

Rom:

S02-06

 

 

Kandidat:

Bård Jørgensen Sollie og Ragnhild Caroline Dahlen

Kommisjon:

Unni Johns og Dagfinn Winje

Sensurmøte:

 14. november

Student møter:

 kl. 1440

Rom:

  S02-29 (Unni T. Johns kontor)

 

 

Kandidat:

Ingvild Blehr Lånkan og Tine Cicilie Kopperstad

Kommisjon:

Henning Bang og Grete Lilledalen

Sensurmøte:

 

Student møter:

 

Rom:

 

 

 

Kandidat:

Chris Kåring

Kommisjon:

Ole Jacob Madsen og Jon Frode Blichfeldt

Sensurmøte:

 19. november

Student møter:

 kl. 1400

Rom:

 V04-17

 

 

Kandidat:

Ingrid Mangnes

Kommisjon:

Svein Mossige og Leila Torgersen

Sensurmøte:

 19. november

Student møter:

 kl. 0900

Rom:

 S02-06 (Svein Mossiges kontor)

 

 

Kandidat:

Annelise Tanberg Hansen, Madeleine Sylvia Lagerstrøm

Kommisjon:

Evalill Bølstad Karevold og Sturla Fossum

Sensurmøte:

 18. november

Student møter:

 kl. 1340

Rom:

 V03-07

 

 

Kandidat:

Kristin Liltved Grønsberg

Kommisjon:

Stein Andersson og Ole Bosnes

Sensurmøte:

 14. november

Student møter:

 kl. 1500

Rom:

 A04.004 Stein Anderssons kontor

 

 

Kandidat:

Miriam Alfheim Lindquist og Madeleine Vive

Kommisjon:

Helene Amundsen Nissen Lie og Kjetil Johnsen

Sensurmøte:

 12. november

Student møter:

 kl. 1040

Rom:

 S02-27

 

 

Kandidat:

Martin Seem Sundal

Kommisjon:

Helene Amundsen Nissen Lie og Kjetil Johnsen

Sensurmøte:

 21. november

Student møter:

 kl. 1300

Rom:

 S02-27

 

 

Kandidat:

Solveig Løchen

Kommisjon:

Siri Gullestad og Dmitrij Samoilow

Sensurmøte:

 15. november

Student møter:

 kl.0925

Rom:

 V-205

 

 

Kandidat:

Elisabet Aune

Kommisjon:

Guro Øiestad og Vigdis Wie Torsteinsson

Sensurmøte:

 19. november

Student møter:

 kl. 1540

Rom:

 S02-07

 

 

Kandidat:

Marthe Johansen

Kommisjon:

Espen Røysamb og Ragnhild Ørstavik

Sensurmøte:

 18. november

Student møter:

 kl. 1400

Rom:

 S04-26 (Espen Røysambs kontor)

 

 

 

Publisert 4. nov. 2013 13:08 - Sist endret 15. nov. 2013 16:23